R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowe działy
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-27, 22:37   

Wiekszoscia nazywasz kilku uzytkownikow grupy kosoku, ktora juz nie istnieje? Jak juz pisalem w powyzszym poscie na ktorego odpowiedzialas: To nie byla tylko moja decyzja.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2005-12-27, 22:40   

Po co takie innowacje? Bardzo Cię to raziło? I kto postulował takie zmiany? I kto się do nich przychylił oprócz Ciebie?
Powtórzę się bo dodałam, a Ty pewnie nie zauwazyłes : proponuje w ogolnych zostawic "o wszystkim i pytania dotyczace forum" a reszte wrzucic do jednego worka, a aree po prostu wywalić, jak i tak nie ma KOSOKU.
Ostatnio zmieniony przez Dominika 2005-12-27, 22:43, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-27, 22:41   

Wystarczy, ze J_a_r_o_ :?:
Area 51 jest ogolnie dla forum a nie dla kosoku. Ludzie obudzcie sie !! Kosoku przeciez juz nie ma !! Co wy chcecie reanimowac zmarlego smiercia naturalna ??
Skoro kazdy dzial mialby miec podfora tak jak mialo to kosoku, bo jesli mamy byc konsekwentni, to do konca - trzeba by bylo zrobic analogiczne dzialy jakie mialy miejsce w kosoku member sqad czy jak to sie tam zwalo czyli np: erotyka: zdjecia, filmy, ogolne forum erotyczne, sprawy erotyczne; wielun: zdjecia, filmy, ogolne forum wielunskie, sprawy wielunia, rozklad jazdy pks itp.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2005-12-27, 22:50   

Powiem tak: NIE PODOBA MI SIĘ TO!
AREA była dla KOSOKU a nie ogólnie dla użytkowników forum.
Ale oczywiscie podobać mi się to nie musi. Jestem zwykłym użytkownikiem, który traci ochote na udzielanie się.
tak tak.... będą nowi, a bez starych forum tez bedzie istnieć, wiec żadna strata.

Powodzenia i pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-27, 22:52   

Dominika napisał/a:
AREA była dla KOSOKU a nie ogólnie dla użytkowników forum.

To dlaczego nalezeli do niej ludzie nie zwiazani z kosoku ?
Dominika napisał/a:
Ale oczywiscie podobać mi się to nie musi. Jestem zwykłym użytkownikiem, który traci ochote na udzielanie się.
tak tak.... będą nowi, a bez starych forum tez bedzie istnieć, wiec żadna strata.

Juz raz sie kiedys gniewalas. Ale widze, ze tutaj obrazanie sie i tupanie nozkami na tym forum to jakies trendi (nienawidze tego slowa) ostatnio.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
aaaaaaaaa
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-28, 00:47   

Marcin

Hm.. nie myslalem ze bede musial wrocic na to forum :/ Ferbik zachowales sie jak ostatni ....(dokoncz sobie). Ledwo co usunalem sie z forum juz czyscisz i zmieniasz bo teraz jestes tutaj PANEM i WŁADCĄ. Dziekuje Ci za usuniecie kategorii, dobrze ze masz sie przynajmniej gdzie panoszyc i wylewac swoja inteligencje. Nie chce mi sie tutaj pisac, licze na to ze wkrotce sie do mnie odezwiesz na gg lub w rzeczywistosci (w co watpie) o PANIE i WŁADCO forum wieluńskiego :D heh teraz dopiero dostrzegam i patrze z punktu przecietnego usera.
Suma sumarum DZIEKI WIELKIE FERBIKU dla mnie od teraz jestes ...... ..... ..... wstaw co chcesz i tak bedzie sie to rownalo "0".

Ja już tutaj nie wroce, bo nie mam po co i do czego, a na miejscu administratora zwinąłbym taki interes gdzie newbie wchodzi i psuje ta czesc ktora udalo sie odbudować po starym dobrym hmmm "bezferbikowym??" forum.

Dziekuje za uwagę, to by było na tyle, PANIE WŁADCO czyń PAN swoja powinność i usuń usera, którego na szybko założyłem..
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-28, 11:10   

No wiec tak:
aaaaaaaaa napisał/a:
Ledwo co usunalem sie z forum juz czyscisz i zmieniasz bo teraz jestes tutaj PANEM i WŁADCĄ. Dziekuje Ci za usuniecie kategorii, dobrze ze masz sie przynajmniej gdzie panoszyc i wylewac swoja inteligencje.

Zachowales sie jak dziecko obrazajac sie bo ja i jaro zwrocilismy ci uwage na twoje dziecinne wybryki. Usunales sie z forum, wracasz i masz pretensje?? Istny paradoks. Najpierw zastanow sie nad swoim postepowaniem a pozniej oceniaj innych.
Moze mialem cie prosic o pozwolenie na zmiany?? I nie wieszaj na mnie psow, skoro nie wiesz jak bylo... zreszta nie zamierzam ci sie tlumaczyc. Skoro sie usunales, to byla twoja decyzja. A jak cie boli moja inteligencja to mozemy zrobic test :>

Piszesz:
Cytat:
Nie chce mi sie tutaj pisac, licze na to ze wkrotce sie do mnie odezwiesz na gg lub w rzeczywistosci (w co watpie) o PANIE i WŁADCO forum wieluńskiego heh teraz dopiero dostrzegam i patrze z punktu przecietnego usera.

a za chwile
aaaaaaaaa napisał/a:
Suma sumarum DZIEKI WIELKIE FERBIKU dla mnie od teraz jestes ...... ..... ..... wstaw co chcesz i tak bedzie sie to rownalo "0".

Sorry za kogo mnie masz ?? Jestem zerem, wiec nie bede znizal sie do poziomu ponizej mojego. Przepraszam, ale twoja impertynencja pokazujesz wlasnie jaki jestes naprawde. A mialem cie za kogos na poziomie.
aaaaaaaaa napisał/a:
Ja już tutaj nie wroce, bo nie mam po co i do czego, a na miejscu administratora zwinąłbym taki interes gdzie newbie wchodzi i psuje ta czesc ktora udalo sie odbudować po starym dobrym hmmm "bezferbikowym??" forum.

Czlowieku naucz sie kultury wobec innych, spokorniej, bo widze ze jeszcze dobrze nie dorosles. Ja w przeciwienstwie do ciebie potrafie ocenic sytuacje a nie rzucac sie na kogos kogo nie lubie.

Wydoroslej prosze...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-28, 11:55   

Uważam tak moi drodzy, zaczęło się ostanio źle dziać...
Mam tu na myśli choćby właśnie postulat Ferbika o scaleniu działu KOSOKU do jednego wspólnego - Motoryzacja.
Nie byłem zwolennikiem utrzymywania działu grupy osób, która już dawno zaprzestała swe działanie.
Jedynym plusem aby ten dział został, był sentyment.
Dla sentymentu mogłoby to istnieć jakby wszyscy starzy userzy dalej byli tu z nami na forum.
Niestety, stopniowo się powykruszało towarzystwo z forum, które niegdyś należało właśnie do KOSOKU, a gwoździem do trumny okazał się właśnie Marcin, który swierdził, że nie chce mu się czytać postów i jednocześnie pisać i dlatego się usuwa stąd.

Więc pytam, po co do cholery takie słowa Marcinie:

cytat:

aaaaaaaaa napisał/a:
Ledwo co usunalem sie z forum juz czyscisz i zmieniasz bo teraz jestes tutaj PANEM i WŁADCĄ. Dziekuje Ci za usuniecie kategorii, dobrze ze masz sie przynajmniej gdzie panoszyc i wylewac swoja inteligencje. Nie chce mi sie tutaj pisac,


Skoro nie chciałeś dalej tego ciągnąć, to po co się upierasz i kogoś obrażasz publicznie...:?: :!:

To forum powstało dla ludzi, a nie dla wąskiego grona klubowiczów, nie prawdaż...:?:
Owszem poświęciliśmy tu dużo swojego czasu, co wydaje mi się, że było opłacalne, a Ty właśnie teraz oznajmiasz, że się stąd wynosisz...
Marcin, chyba tu nie o to chodziło jak reaktywowliśmy forum...:?:

Rozumiem, może miałeś dość już "udzielania" się na forum, ale powiedz po co na odchodne próbujesz wprowadzać zamęt, obrażając tu Ferbika, po co wymawiasz usunięcie kategorii itp. skoro sam zabrałeś się stąd ... :?:
Piszesz cytuję:

aaaaaaaaa napisał/a:
"a na miejscu administratora zwinąłbym taki interes gdzie newbie wchodzi i psuje ta czesc ktora udalo sie odbudować po starym dobrym hmmm"
,

sugerując tym samym aby inni w tym i administrator przyklaskiwali Tobie i Tobie podobnym.

Marcin wiesz co, zaskoczyłes mnie na koniec swoim podłym zachowaniem w stosunku do Ferbika i poniekąd do wszystkich, którzy tu na forum pozostali.

Reasumując powiem tak, odszedłeś to daj innym spokuj, a jeśli miałbyś zamiar wrócić to nie pal za sobą mostów, w życiu jest różnie, a ludzie pozostają w naszych myślach takimi jakimi ich zapamiętujemy...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-28, 12:49   

J_a_r_o_ napisał/a:
a gwoździem do trumny okazał się właśnie Marcin, który swierdził, że nie chce mu się czytać postów i jednocześnie pisać i dlatego się usuwa stąd.


nie wiem jak to tam bylo, ale skoro Marcin zazyczyl sobie usuniecie to po co jeszcze pisze? i sprzecza z innymi :roll:

J_a_r_o_ napisał/a:
Reasumując powiem tak, odszedłeś to daj innym spokuj, a jeśli miałbyś zamiar wrócić to nie pal za sobą mostów, w życiu jest różnie, a ludzie pozostają w naszych myślach takimi jakimi ich zapamiętujemy...


tez tak mysle...
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-28, 14:56   

tak sie smutno zrobiło....



:?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-28, 18:25   

daff napisał/a:
tak sie smutno zrobiło....

Zycie czesto zaskakuje... czasem lepiej nie mowic prawdy, bo moze sie okazac, ze ktos nie przyjmuje krytyki.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-01, 21:42   

Właśnie wróciłem ze Słowacji a tu widze takie zmiany :x Jako moderator działu kosoku składam stanowczy sprzeciw! Dlaczego nie poczekaliście i nie porozmawialiście ze mną?
Mogę wiedzieć?Czy to tajemnica?
Oj źle się dzieje z tym forum...Ludzie odchodzą, którzy tworzyli to forum...widocznie forum przeżywa ewolucję w jakimś kierunku bliżej mi nieznanym :roll:
Nastał nowy rok 2006 czas zmian; zmieniąją się ludzie, zmieniają sie priorytety.
Wszystkim Adminom życzę trafnych decyzji, wcześniej ustalonych już nie tylko z forumowiczami ale z kolegami. Nie będę się z wami: Ferbik i Jaro kłócił bo nie ma to sensu. Zrobiliście co chcieliście. Zabiliście coś co mogło jeszcze trwać bo nikomu nie wadziło - chyba tylko Wam.
Do zobaczenia na mieście, w knajpie, na ulicy. Mimo wszystko cieszę się, że Was poznałem Jaro i Ferbik.
Mike :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Robo
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-02, 20:39   

Bardzo zaskoczony jestem tą niespodziewaną nominacją. Nie wiem za bardzo co było powodem takiej decyzji. Mam dziwne przeczucia a właściwie ich brak, czy sobie poradzę, czy jestem kompetentną osobą aby być moderatorem tego działu. Wydaje mi się, że Mike oraz Dero dobrze wypełniali swoje obowiązki tymbardziej, że prawdopodobnie dysponują większą wiedzą odnośnie tego działu. :roll:

Pozdrawiam. :)
 
   
Dero
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-02, 20:55   

No coz na samym poczatku powstania forum "KOSOKU" dolaczylem tu z Lolem..na poczatku forum naprawde tetnilo zyciem ale pozniej sie cos pospulo teraz troche odzylo ale widze, ze nie mam po co tu dluzej przebywac jesli juz calkiem zlikwidowano kolebke tego co teraz jest bez zadnego zapytania...

PS: Mysle, ze Robo jest bardzo dobrym kandydatem na stanowisko moderatora nowego dzialu, zna sie na rzeczy

Zegnam i Pozdrawiam Dero
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-02, 22:14   

Robo tutaj jak w Rosji, władza o nic nie pyta tylko robi co chce :D
Dero widzę, że też Cię ta cała sytuacja wqrwia.
Ferbik uważaj bo jeszcze fikniesz z funkcji admina...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW