R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: red
2008-10-14, 21:58
Miami II
Autor Wiadomość
Chudyy 
Ma stragan na targu



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 644
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-02-11, 03:16   

A ja nie byłem i nie będę bo się boję hę. ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Rabidus 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 43
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 96
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-16, 11:14   FRANCJA - ROCK - MIAMI II - 03.5.2008

THE LAST MINUTE SHOW WIELUŃ
Euro tour 2008
Exit Wounds & The Twisted Minds



ZAGRAJĄ:

-THE TWISTED MINDSfrancja
http://www.myspace.com/thetwistedminds



grają ponad 5 lat w tym samym składzie, ich techniczny punk rock z heavy metalowym zacięciem objechał całą Francje , Brazylie, europe podczas trasy Zona Punk Tour 2005 . 4 lata po wydaniu debiutanckiej epki 'Ambitions & Disillusions', wydali nową płytę 'Neo Dogmas'. Polityczne texty ubrane w dynamiczne rify, melodie.

-EXIT WOUNDS francja
http://www.myspace.com/exitwoundshxc



pełny melodii , prędkości i efektownych wokali hc/punk z Francji
ich inspiracje muzyczne to Kid Dynamite, Champion, Good Riddance , Minor Threat.
Zagrali już na scenach 6 krajów u boku takich zespołów jak Burning Heads, Phinius Gage (UK), Sling69, Nineteen Reasons (GE)


-LOLA HART - Opole
http://www.myspace.com/lolahart



po ciężkim okresie prób i mozolnej pracy zespół wystartował by zaprezentowac swoje osiągnięcia muzyczne.
Nie wiem czego sie po nich spodziewac mając na uwadze fakt iż skład zasila min. siewca zła Spłuczka ex Rzeżnia który gra tylko z profesjonalistami :wink:
Z tego co mi wiadomo muzycznie to już nie to co można usłyszec na ich profilu myspace


-TOXIC BONKERS - Łódż
http://www.myspace.com/toxicbonkers



to będzie najmocniejszy akcent koncertu , tego bendu nie musze już chyba specjalnie zapowiadac :twisted:




impreze rozpocznie miejscowy
-MORAL DEGRADE
http://www.myspace.com/moraldegrade

ZAPRASZAM ! ! !

PO KONCERCIE ZABAWA W RYTMACH dance&hause ORAZ ragga®gae


Wieluń 03-5-2008
klub MIAMI
ul. Sieradzka 56
start: godz 19
wejscie: 12 zeta



Proszę nie używać wielkiego rozmiaru czcionki - nikt tutaj ślepy nie jest
Proszę nie używać koloru czerwonego - patrz REGULAMIN FORUM, którego notabene nie czytałeś jak widać.
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2008-04-16, 13:51, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-16, 16:36   

Właśnie mialem zakladac taki temat, patrze, a juz jest. ;) Najlepszy koncert w Wieluniu jaki do tej pory widziałem, a mnie chyba nie bedzie. :/ No trudno. Tylko dobrze go rozreklamowac trzeba, zeby sie nie zdziwili ci co do miami na dyskoteke przyjda. I ta impreza w rytmach dance/ragga jako afterparty... Nie dalo by rady zrobic juz w jednym klimacie?

*dałoby
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Ostatnio zmieniony przez karcia 2008-04-17, 15:53, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Rabidus 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 43
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 96
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-16, 22:38   

syd napisał/a:
Wlasnei mialem zakladac taki temat, patrze a juz jest;) Najlepszy koncert w Wieluniu jaki do tej pory widzialem a mnie chyba nie bedzie:/ No trudno. Tylko dobrze go rozreklamowac trzeba zeby sie nie zdziwilli ci co do miami na dyskoteke przyjda. I ta impreza w rytmach dance/ragga jako afterparty... Nie dalo by rady zrobic juz w jednym klimacie?


no w Miami był już jeden tego typu koncert z zespołem Holier Than Tou z USA mam nadzieje że teraz bedzie równie wypaśnie jak nie lepiej :wink:
co do aftera myśle że w takiej opcji bedzie ciekawiej i pozwoli nam troche ten wieczór urozmaicic muzycznie , niech każdy znajdzie coś dla siebie.
I nie widze żadnego problemu w tym zeby ludzie którzy lubią bawic sie w Miami nie mogli wpaśc i równie dobrze sie zabawic przy okazji tego koncertu :twisted: tym bardziej że koncert kończy sie ok 23.00 póżniej już wiadomo after w takich a nie innych rytmach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW