R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Lepiej być grubszym!
Autor Wiadomość
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2006-03-15, 16:54   Lepiej być grubszym!

Trochę tłuszczyku nie zaszkodzi

Na pytanie, czy jesteś zadowolona ze swojego wyglądu, prawie każda dziewczyna odpowie, że nie, że jest za gruba.
I nie ważne, że otoczenie uważa inaczej.
Moda na szczupłą sylwetkę zrobiła swoje.

Niemal każda z nas uważa, że mamy za dużo w pasie, biodrach, udach. Nawet te całkiem szczupłe. Ty też pewnie marzysz o figurze modelki.

Jednak ze względu na zdrowie i urodę lepiej mieć pod skórą troszeczkę tkanki tłuszczowej.

Oto powody:

1.Mocne kości

Jeśli jesteś chuda i masz mało tkanki tłuszczowej, w Twoim organizmie spada również poziom estrogenów chroniących przed osteoporozą. Kościom szkodzą także niektóre diety odchudzające.

2.Sokoli wzrok

Jeśli stale się odchudzasz i np. przez długi czas nie jadasz masła, serów, nabiału, możesz poważnie zaszkodzić swojemu zdrowiu. Unikanie tłuszczu prowadzi do niedoboru witaminy A, a w konsekwencji do problemów ze wzrokiem. Aby do tego nie dopuścić jedz często marchewkę, brokuły, paprykę, melony i zielonolistne warzywa.

3. Gładka skóra

Unikając tłuszczu siejesz spustoszenie także w swoim wyglądzie. Jeśli chcesz mieć gładką skórę i błyszczące włosy, musisz jadać produkty zawierające kwasy tłuszczowe takie jak: olej roślinny, ryby, orzechy, awokado. Nie rezygnuj tez z jaj i mięsa. Zawarta w nich siarka, nazywana minerałem piękności, dba o urodę Twoich włosów i paznokci.
Nie objadaj się oczywiście tymi produktami bez opamiętania bo otyłość jest równie niebezpieczna jak niedożywienie.

4. Hormony w normie

Uczeni twierdzą, że mężczyźni podświadomie wybierają na żony kobiety o szerokich biodrach.
Łatwiej bowiem zachodzą w ciążę.
Trudno powiedzieć ile w tym prawdy, ale pewne jest, że panie z niedowaga częściej maja z tym problemy. Dieta uboga w tłuszcz poważnie bowiem zaburza równowagę hormonalną ustroju. Aby więc zostać szczęśliwą mamą musisz racjonalnie się odżywiać.

5. Zamiast kożucha

Tkanka tłuszczowa spełnia jeszcze jedna ważną rolę. Chroni ciało przed utratą ciepła. Chudzielcem można sobie być latem, ale zimą lepiej trochę przybrać na wadze. Muesli z zimnym jogurtem na śniadanie nie jest dobre na zimowe dni. Teraz znacznie rozsądniej zjeść owsiankę z gorącym mlekiem. Nie tuczy a daje energie na wiele godzin.


źródło: Świat Kobiety

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-15, 22:05   

A tam ja szczerze mówiąc zawsze sobie wmawiałam ze mam za dużo tu i tam ale zazwyczaj to w zimę w lato wszystko było na swoim miejscu i pupa i uda i brzuszek ( z nim nie mam nigdy problemów nawet w zimę ) a jeśli chodzi o te punkty to zgadzam sie jest wiele zalet bycia puszystą ale kto cie wtedy zechce?? aleeee zdarzają sie wyjątki.... przyjedzie książe na białym koniu pocałuję żabke i o ona zmeini sie w księżniczke..ahhhh :P :P :P
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-15, 22:15   

Malinka napisał/a:
to zgadzam sie jest wiele zalet bycia puszystą ale kto cie wtedy zechce??



a to przepraszam, uwazasz ze 5 kilo wiecej odbiera prawo do szczescia? :?
szczuple jest atrakcyjne? nie zawsze, nieraz panie przy kosci maja wiecej seksapilu niz szkieletory...

a kto zechce puszysta? prawdziwy mezczyzna :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-15, 22:41   

daff napisał/a:
a to przepraszam, uwazasz ze 5 kilo wiecej odbiera prawo do szczescia?

daff nie mówimy tutaj o 5 kg bo 5 kg to i ja mam pewnie teraz nadwagi a może i z 6 wstyd sie przyznać ale kobiety tu są więc można .. ale w lato zawsze skutecznie te 5 kg z zimy zrzucam :) mówimy tutaj daff o 20 25 kg nadwwagi wtedy kobieta ma problem i luubbii napewno jesc czekoladę... :P
daff napisał/a:
szczuple jest atrakcyjne?

szzczupłe w granicach przyzwoitości tak - chude nie :!: :!:
daff napisał/a:
nie zawsze, nieraz panie przy kosci maja wiecej seksapilu niz szkieletory...

Jasne jasne a widziałaś mnie ja nie jestem szkieletorem wydaje mi sie ze jestem normalna ... i dziewczyny które waża powiedzmy 60 kg mają dużo wiecej seksapilu niż takie chude tyczki 45 kg .. taka z okrąglejszymi kształtami i ma czym pokręcic na parkiecie i ma czym sie pochwalić...
:D :D :D
Teraz już wyszła moda na chude wieszaki .. !! Teraz nastała moda kobiet z krwi i kości a nie szkieletorów... :D :twisted:
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Carelajn 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 43
Dołączyła: 03 Mar 2006
Posty: 167
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-15, 23:00   

ja tam warze 55 kg i jest mi ztą waga najlepiej - zimą zawsze przybieram 2-3 kilo a latem spadam do 52, raz tylko przesadziłam i warzyłam 47 bez odchudzania - poprostu durzo prcowałam i dziennie robiłam 10-15 kilometrów na pieszo teraz już pilnuje się żeby poniżej 50 nie schodzić. Mysle że juz lepiej si czuje jak mi brzuszek z portek wyskakuje niż jak stałam nago przed lustrem i mogłam sobie wszystkie żebra policzyć tylko patrząc na siebie ....
Dziewczyny nadwaga to poprostu wiecej miejsca do całowania :DDDD
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Angel 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 336
Skąd: ŁDZ
Wysłany: 2006-03-16, 00:08   

Ja tam nie jestem najszczuplejsza no i oczywiście narzekam, no ale to sie wytnie. Jak patrzę na jakieś pokazy mody <nie jestem wielbicielką, ale czasem wpadnie w oko> no to przerazają mnie te modelki, które są straszliwie chude !! I wtedy się cieszę ze swojej figurki hehehe, no ale i tak troszQ jakby mniej by było to bym się cieszyła szczerze mówiąc ! A z dziećmi to chyba nie będę miała problemu bo mam niezłe warunki hehehe ;)
_________________
Last night I asked my Angel to watch over you, but he came back soon .... I asked :"Why?" He smiled and said : "An Angel doesn't watch over another Angel...".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-16, 07:10   

Malinka, w dlaszym cieagu sie nie zgadzam z toba. dlaczego puszystej nikt nie zechce, kobieto rozejrzyj sie po ulicach, nie same szczuple chodza...

Malinka napisał/a:
mówimy tutaj daff o 20 25 kg nadwwagi wtedy kobieta ma problem i luubbii napewno jesc czekoladę... n



niekoniecznie :twisted: zakladasz ze kobieta przy kosci siedzi przed tv i wcina slodycze, a moze jest chora i tak wyglada.

dziewczyna ty masz 20 lat prawie i powinnas zaczac juz odcinac ludzi od ich wygladu. niewazne jak kto wyglada, wazne jaki jest :)

ja mam kolezanke, ktora zawsze byla uwazana z wygladu za mniej niz przecietna, ale wszystko by dla ciebie zrobila i chlocy doceniali , ze nie byla pusta lalka :wink:

rozumisz juz?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-16, 12:17   

daff napisał/a:
dlaczego puszystej nikt nie zechce

Napewno znajdą sie faceci którym sie podobają puszyste kobiety... dobra dobra :D Sa różne gusta :D :D
daff napisał/a:
zakladasz ze kobieta przy kosci siedzi przed tv i wcina slodycze, a moze jest chora i tak wyglada.

No jeśli jest chora to nie jest jej wina i trzeba to uszanować ale nie pisaliśmy tutaj o chorobach i przewlekłeej otyłośći... :roll:
daff napisał/a:
dziewczyna ty masz 20 lat prawie i powinnas zaczac juz odcinac ludzi od ich wygladu. niewazne jak kto wyglada, wazne jaki jest

daff ja mam pare koleżanek które są puszyste i są (słowo wymoderowano).. koleżankami szanuję je i dobrze sie dogaduję i wcale takich ludzi nie skreślam nieraz mają wiecej ciepła niż sztuczne lale.. nawet jak wybieram faceta to nie patrze na wygląd tylko na to co ma w środku nie lubie modeli ani wycackanych bogatych lalusiów... tak samo jak wybieram sobie koleżanki ..ale wiem z doświadczenia i to jest przykre ze facet szybciej sie obejrzy za dziewczynąktóra waży 55 kg i niż za taką która waży 90 kg i taka jest bolesna prawda :( a powinno sie patrzeć w inny sposób... :(
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-16, 16:11   

Malinka napisał/a:
i dziewczyny które waża powiedzmy 60 kg mają dużo wiecej seksapilu niż takie chude tyczki 45 kg .. taka z okrąglejszymi kształtami i ma czym pokręcic na parkiecie i ma czym sie pochwalić...

Teraz już wyszła moda na chude wieszaki .. !! Teraz nastała moda kobiet z krwi i kości a nie szkieletorów...


No przykro mi.. Nie wszyscy mogą PRZYTYĆ! Ja na przykład jem dużo ale przytyć nie mogę. Ciągle utrzymuję moją wagę. Także nawet jakbym chciała przytyć to mnie jest ciężko. Przynajmniej teraz. Może jak będę trochę starsza to przybiorę trochę na wadze, bo faktycznie czasem wolałabym trochę przytyć. Co idę do sklepu i chcę sobię coś kupić to wszystko jest albo za małe, albo wisi jak na wieszaku.. :(
Także to nie zależy ode mnie..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-16, 16:18   

Marta napisał/a:
Także to nie zależy ode mnie..

Ale my to rozumiemy .. moja przyjaciółka jest chudziutka a je wiecej odemnie ... ma taką przemianę materii... ma 18 lat i jeszcze nie wyrosła...zobaczymy jak to sie dalej potoczy .. :D
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Seniorita 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lut 2006
Posty: 119
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-16, 22:52   

Hm no powiedzmy że jak większość kobiet i ja bym w sobie zmieniła to i owo ale osobiście nie podobają mi się chudzielce. Nie lubie tez diet więc mi to nie grozi :P
Całkiem inną sprawą są mięśnie no i musze przyznać że masy mięśniowej to mi brak i to chciałabym nadrobić.. ale oczywiście równocześnie nie rezygnując z takich słodkości jak czekolada czy lody :razz:
No bo tak szczerze mówiąc to moim zdaniem do chudej dziewczyny (facetów to tez dotyczy) aż nie miło sie przytulać bo czuć same kości a odrobina tłuszczyku każdy dotyk czyni przyjemniejszym :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-16, 22:57   

Seniorita napisał/a:
i musze przyznać że masy mięśniowej to mi brak

Mi sie np: nie podobają mięśnie u kobiety... no może delikatne na brzuszku ale to bardzo subtelne..ale w ogóle mi sie nie podobają na nogach i rękach ... dla mnie to mało kobiece... :roll:
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Seniorita 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lut 2006
Posty: 119
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-16, 23:02   

Malinka napisał/a:
... dla mnie to mało kobiece...


Zgadzam się ale w stu procentach. A w swoim przypadku miałam na myśli jaką kolwiek mase mięśniową absolutny brak ściczeń przez pare miesięcy i ruszam się jak paralityk oj oj :?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-18, 11:48   

Seniorita napisał/a:
no i musze przyznać że masy mięśniowej to mi brak i to chciałabym nadrobić


Ja tam nie narzekam na swoje hah "mięśnie" :lol: Czynnie uprawiam sport(y) różne, często ćwiczę w domku z nudów także jest OK :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Carelajn 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 43
Dołączyła: 03 Mar 2006
Posty: 167
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-18, 13:31   

Dziewczyny ile wy macie lat żeby się takimi głupotami przejmować???? 15? 18??
Wasze ciała zmienią sie jeszce z 5 razy, mozecie chudnąć, tyć mieć za małe za duże piersi i co z tego??? Najwrzniesze żeby się akceptować W CAŁOŚCI !!! Jeśli dziewczyna waży 90 kilo a ma uśmiech od ucha do ucha i promienieje radością będzie miła wiecej seksapilu niż naburmuszona anorektyczka - pozatym na co faceći zwracaja uwage - powinniście ich zpytać....
Z tego co pamiętam to zawsze w czołówce jest twarz, oczy, tyłek ... ten puszysty także :)
A nadwaga w Dużej mierze zalerzy od odrzywiania w dzieciństwie ( podziękujmy mamom i babciom) i od naszego lenistwa ... zdrowe jedzenie prawie zawsze trzeba długo przygotowywać wiec wybieramy się po pizze i fastfudy ... gratuluje !! dzięki temu puzniej mozemy miec ciekawe tematy na forum ...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW