R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
jozefina22
Autor Wiadomość
jozefina22 
Dojeżdża PKSem
jozefina22


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 08 Lut 2009
Posty: 216
Skąd: tutejsza
Wysłany: 2011-01-12, 19:49   

Gregg Sparrow napisał/a:
Tak dlka równowagi jak już pokazujecie pijanego antyklerykała i jego kulturę to pokażcie kulturę tych "prawdziwych Polaków katolików" i to na trzeźwo :D

Panie moderatorze....przez "WY" to się towarzysze partyjni do "się" zwracali.... :lol:
Dominik Taras, to nie jakiś tam nawiedzony i oszołomiony OjdyRydzem moher....To przywódca "młodych, zdolnych i wykształconych z dużych miast" zgromadzonych na radosnym happeningu latem 2010 ( Stolica, Krakowskie Przedmieście ), któremu Gazeta Wyborcza oddała swoje opiniotwórcze łamy na zaprezentowanie swoich poglądów. Nie byle co....prawda ?
p.s. moder uważaj, bo jak Twoje posty miszcz ortografii i interpunkcji Archdevil zobaczy....to się biedak zapracuje :wink:

[ Komentarz dodany przez: Archdevil: 2011-01-12, 20:19 ]
Z łaski swojej naucz się pisać mój nick.
POPRAWIŁAM i ślę gorrące przeprosiny miszczu. :wink:
_________________
Głupota, to pewien rodzaj używania mózgu.
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2011-01-12, 20:53, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ilin 
Ma stragan na targu


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 641
Skąd: XXXXXXXXXXXXXXX
Wysłany: 2011-01-12, 20:48   

jozefina22 napisał/a:
przez "WY" to się towarzysze partyjni do "się" zwracali.


Nie tylko.

To również forma grzecznościowa wobec osób starszych.
W moich stronach niedawno jeszcze stosowana.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Per_wy
_________________
"Dziś przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości" - J.Palikot
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jozefina22 
Dojeżdża PKSem
jozefina22


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 08 Lut 2009
Posty: 216
Skąd: tutejsza
Wysłany: 2011-01-12, 21:04   

ilin napisał/a:

Nie tylko.

To również forma grzecznościowa wobec osób starszych.
W moich stronach niedawno jeszcze stosowana.

Nie tylko, to wiem....wszak pan moderator takiej formy też używa. :-)
No i nie rozumiem " wobec starszych " Kto jest starszy wie ? Dobrze, że podkreślasz pisząc "niedawno" Swoją drogą, klasyczna dyskusja na tym forum....poza meritum, z braku argumentów zbacza na formy, literki i ogonki....zaraz pewnie jakiś dyżurny "klakier" się pojawi. Ja odpuszczam. :lol:


Poprawiono 1 błąd ort.
_________________
Głupota, to pewien rodzaj używania mózgu.
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2011-01-12, 22:40, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-12, 21:09   

jozefina22 napisał/a:
zaraz pewnie jakiś dyżurny "klakier" się pojawi.

Pojawił się.
jozefina22 właśnie dostała zakaz pisania, bo do tej pory tolerowałem przekręcanie i oskarżanie innych o to samo, co ona sama robi w temacie, ale już szczerze powiedziawszy rzygać mi się chce, jak za każdym razem ma jakieś "ale". Dla tej pani nadszedł czas się chyba przewietrzyć. Koniec trollowania.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
JAREK.M 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 402
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2011-01-12, 23:02   

Przepraszam ale się wtrącę w obronie Józefiny. Młoda gniewna i pisząca poprawną polszczyzną dziewczyna to już rzadkość na łamach forum. Może szanowna administracja rozważy tego banana i da możliwość dalszego pisania na forum tej ognistej osóbce.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wiglus 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 147
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-13, 00:40   

JAREK.M napisał/a:
Przepraszam ale się wtrącę w obronie Józefiny. Młoda gniewna i pisząca poprawną polszczyzną dziewczyna to już rzadkość na łamach forum. Może szanowna administracja rozważy tego banana i da możliwość dalszego pisania na forum tej ognistej osóbce.

Się absolutnie zgadzam.
Proszę się tam trzymać, po niemej stronie wielun.biz... "józefino".

Cytat:
Swoją drogą, klasyczna dyskusja na tym forum....poza meritum, z braku argumentów zbacza na formy, literki i ogonki....zaraz pewnie jakiś dyżurny "klakier" się pojawi. Ja odpuszczam. :lol:

Sam siebie:
Cytat:
Się absolutnie zgadzam.



Nie wiem gdzie (ale wiem, że publicznie) mam zadać to pytanie. Zadam tutaj. Administratorze Ferbik, w którym miejscu argumenty stają się trolowaniem? Pytam poważnie, bo zachodzę w głowę, jak tutaj się zachować, żeby o rzeczone trolowanie nie być posądzanym. Odkąd tu jestem zauważyłem, że granica ta jest cholernie płynna i uznaniowa w zależności od sytuacji i dyskutantów.

Przepraszam forumowiczów za OT
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-13, 09:09   

Jeśli komuś nie podoba się moderowanie, jest od tego odpowiedni dział na forum, żeby podzielić się z resztą takimi uwagami.
Dziwi mnie tylko, że najbardziej rzucają się osoby, które już gdzieś się przysłużyły na forum swoim zachowaniem i otrzymały ostrzeżenie.
jozefina22 napisał/a:
p.s. moder uważaj, bo jak Twoje posty miszcz ortografii i interpunkcji Archdevil zobaczy....to się biedak zapracuje

Takie i tym podobne dziecinne wstawki niech zostawi dla swoich znajomych.
EOT
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-01-13, 17:23   

Mnie też szkoda jest jozefiny22, bo były momenty, że nawet fajnie się z Nią prowadziło dialogi. No ale skoro ma się czasami "niewyparzoną klawiaturę", to trzeba za to płacić. A szczerze powiem, że też nie jestem zwolennikiem języka, jaki w ostatnich postach tego tematu pokazała nam właśnie jozefina22.

Może kiedyś jednak wróci na to forum ;) :D

Przepraszam za odbiegnięcie od tematu :razz:
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-13, 21:42   

jozefina22 napisał/a:
Swoją drogą, klasyczna dyskusja na tym forum....poza meritum, z braku argumentów zbacza na formy, literki i ogonki....zaraz pewnie jakiś dyżurny "klakier" się pojawi. Ja odpuszczam.

Tylko pytanie kto pierwszy zaczął w ten sposób prowadzić dyskusję. Dodatkowo traktując wszystkich z góry.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
JAREK.M 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 402
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2011-01-14, 00:28   

Ferbik napisał/a:
Dziwi mnie tylko, że najbardziej rzucają się osoby, które już gdzieś się przysłużyły na forum swoim zachowaniem i otrzymały ostrzeżenie.

Oj przepraszam, ja się nie rzucam, ja tylko grzecznie prosiłem , a to daje ogromną różnicę. :P
miko 005 napisał/a:
A szczerze powiem, że też nie jestem zwolennikiem języka, jaki w ostatnich postach tego tematu pokazała nam właśnie jozefina22.

Miko, przyganiał kocioł garnkowi a sam SMOLIŁ. :twisted:
A kto na tym forum jest taką osobą która nie przywaliła innej. Są tacy którzy tylko na to czekają żeby wbić szpilę innemu. A ŻYCIE TOCZY SIĘ DALEJ. :idea:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Maciej 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
EWI w Sercu



Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1155
Piwa: 5/6
Skąd: EWI-OOL
Wysłany: 2011-01-14, 21:13   

Już jakiś czas na forum jestem i zaznajomiłem się z ogólno panującymi zasadami .
Forum można powiedzieć jest prywatne i jest niezależne . Zdaję sobie sprawę że większa grupa moderatorów dobrze się zna
i utrzymuje kontakty . Forum jest wasze i to Wy tutaj ustalacie zasady , z tym nie da sie dyskutować i ja nie zamierzam . To co
wyprawiało sie na z Zygmuntem Starym , cynthiom i kilkoma innymi niepodobało mi się . Milczałem ,
mimo iż to bardzo mi się niepodobało .Możesz zaraz zbanować mnie i kilku innych i nic nam do tego.

Pytanie czy zależy wam na wzroscie popularności forum czy nie , jeśli chce założyć się kółko wzajemnej adoracji można to zrobić
np na faacebook - u . Wchodze na forum średnio na trzy dni , i przyznam szczerze że nie ma co poczytać . Jedyne aktywne działy
to ogłoszenia i tym podobne . Jeśli dążycie do tego , czyli forum czysto ogłoszeniowe to ok , inaczej strzelacie sobie w kolano .

Józefina niczym nie pzrzegieła tylko moim zdaniem była komus cierniem w oku . Ferbik gdym w stopke swoje wiadomości dał np
DEBILIZM roku 2010 i twój tekst wyrwany z kontekstu co byś zrobił ?? Tylko napisz szczerze .

Ostania sprawa , możesz po niej mnie zbanować . Największym Trollem na forum jest Greg , facet nie potrafi zrozumieć że
że ktoś ma inne zdanie . .
Myśle że gdybym był szary userem dawno by banana wychaczył .
To tyle z moje strony jako szarego usera .

Ferbik , daj dziewczynie luz .
_________________
Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.
Antoine de Saint-Exupery
Ostatnio zmieniony przez Maciej 2011-01-15, 14:25, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-14, 21:29   

maaciej76, po pierwsze piszesz nie na temat, ale jak już, to wyprowadzę Cię na prostą. Mianowicie:
maaciej76 napisał/a:
Forum można powiedzieć jest prywatne i jest niezależne .

Owszem.
maaciej76 napisał/a:
Zdaję sobie sprawę że większa grupa moderatorów dobrze się zna
i utrzymuje kontakty

Błąd.
maaciej76 napisał/a:
Możesz zaraz zbanować mnie i kilku innych i nic nam do tego.

Masz mnie za idiotę?
maaciej76 napisał/a:
Pytanie czy zależy wam na wzroscie popularności forum czy nie , jeśli chce założyć się kółko wzajemnej adoracji można to zrobić
np na faacebook - u . Wchodze na forum średnio na trzy dni , i przyznam szczerze że nie ma co poczytać .

To zależy, co kto lubi. Na innych forach, które nas naśladują, w ogóle nie miałbyś co czytać, nie mówiąc o udzielaniu się. Popularność rośnie nam cały czas, wróżono nam już w 2003 roku, że forum upadnie itp. Na złość innym jakoś się trzymamy, i to całkiem nieźle, z tendencją zwyżkową :)
maaciej76 napisał/a:
Józefina niczym nie pzrzegieła tylko moim zdaniem była komus cierniem w oku .

Twoim zdaniem :) A dwa poprzednie ostrzeżenia dostała, bo miałem napięcie przedmiesiączkowe.
maaciej76 napisał/a:
Ferbik gdym w stopke swoje wiadomości dał np
DEBILIZM roku 2010 i twój tekst wyrwany z kontekstu co byś zrobił ?? Tylko napisz szczerze .

Nie ja umieszczałem taki tekst w swojej stopce - to po pierwsze, po drugie - debilizmem można określać pewne zachowania, wypowiedzi itp. Nigdy osoby. To nie jest obrażające. Moim zdaniem oczywiście. Nie zauważyłem zdań wyrwanych z kontekstu w stopce GreggaSparrowa, bo pewnie o niego Ci chodzi.

maaciej76 napisał/a:
Największym Trollem na forum jest Greg , facet nie potrafi zrozumieć że
że ktoś ma inne zdanie . Myśle że to jakieś strasznie nerwowe sytuacje z młodości mają na to wpływ . Wiem że to nie tylko moja opinia .
Myśle że gdybym był szary userem dawno by banana wychaczył .

Grzegorz sam doskonale wie, jaki jest. Nie będę go tutaj bronił, ale nie ma sensu wnikać w to, kto jaką miał młodość, bo to już można podciągnąć pod wycieczki osobiste.
maaciej76 napisał/a:
Ferbik , daj dziewczynie luz

Jak już pisałem w dziale dostępnym dla zarządu forum - miałem dać trzecie ostrzeżenie jako czasowe, ale skłoniły się na to dwie rzeczy - jedna z nich, to prymitywne obrzucanie mnie g.wnem na PW, druga - czysto techniczna.

Macieju, powiem krótko: czytam Twoje posty z przyjemnością, bo wypowiadasz się na tyle dojrzale, że nikt absolutnie nie może mieć do nich zastrzeżeń i dziwię się, że bronisz kogoś takiego jak jozefina, ktora na każdym kroku próbowała - MIMO AKCEPTACJI REGULAMINU FORUM I ZWRACANIA JEJ KILKUKROTNIE UWAGI - wrzucać moderacji tego forum. To tak, jakby zatrzymała Cię ITD na drodze i wykryła nieprawidłowości w Twoich tachografach, a Ty między swoją merytorykę wypowiedzi wciskałbyś im, że są matołami i czepiają się tego, że tachograf mówi się przez ch. Niestety, ale są pewne granice, które jozefina przekroczyła. Z mojej strony EOT i mam nadzieję, że zrozumiesz moją decyzję.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wiglus 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 147
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-14, 21:56   

Ferbik napisał/a:

Dziwi mnie tylko, że najbardziej rzucają się osoby, które już gdzieś się przysłużyły na forum swoim zachowaniem i otrzymały ostrzeżenie.

1. Powinno Ci dać to do myślenia.
2. Piszesz o tym ostrzeżeniu, za które mnie tak serdecznie przepraszałeś w emailu? To ja myślałem, że one jakieś lżejsze jest, takie... tycie, a tu masz, broń na słonia ; )

A tak przy okazji. Jestem prawie pewien, że koleżance tym banem krzywdy nie zrobiłeś, bo zbyt bystra jest, żeby żałować swojej nieobecności na Wieluńskim Forum Dyskusyjnym.
Pozdrawiam ; )

Edytowałem literówki
Ostatnio zmieniony przez Wiglus 2011-01-14, 22:07, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
OgioN 
Mieszka pod Wieluniem



Pomógł: 16 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 796
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-14, 22:04   

No niestety ja też mam podobne odczucia co Maciej. Nie podobało mi się traktowanie Zygmunta Starego i wielu innych osób. Są też osoby, które powinny dostać nie raz ostrzeżenie i mógłbym tu parę osób wymienić, lecz po co.
Natomiast należałoby zastanowić się dlaczego niektórzy mają inne odczucia. Może coś w tym jest?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-14, 22:05   

Wiglus napisał/a:
Piszesz o tym ostrzeżeniu, za które mnie tak serdecznie przepraszałeś w emailu?

Po 1 nie w emailu a na PW, po drugie wcale nie serdecznie, tylko wytłumaczyłem Ci, że dostałeś ostrzeżenie po upomnieniu w poście o nagrodzeniu ostrzeżeniem. Przeproś człowieka, to Ci wypomni...
Wiglus napisał/a:
A tak przy okazji. Jestem prawie pewien, że koleżance tym banem krzywdy nie zrobiłeś, bo zbyt bystra jest, żeby żałować swojej nieobecności na Wieluńskim Forum Dyskusyjnym.

Jesteś PRAWIE pewien. Widocznie zrobiłem, bo by nie nawrzucała chamsko na PW, jakby jej nie zależało. Pokazała swój prymitywizm, więc racja otrzymania ostrzeżenia jest jak najbardziej słuszna.

A teraz proszę uprzejmie o niekontynuowanie wątków nie związanych z tematem, ponieważ zostaną usunięte i każda osoba, która napisze post nie w temacie dostanie ostrzeżenie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW