R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Jaro
2011-10-08, 08:32
Wybory Burmistrza 2010 - II TURA

Na kogo oddasz swój głos w II turze na burmistrza Wielunia?
Antczaka Janusza Walentego
72%
 72%  [ 101 ]
Majchera Mieczysława Piotra
11%
 11%  [ 16 ]
Nie pójdę na wybory
15%
 15%  [ 22 ]
Głosowań: 139
Wszystkich Głosów: 139

Autor Wiadomość
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-11-24, 19:55   

red napisał/a:
PS - znalazłeś już moje wpisy o zapałkach?

red, nie szukałem ;) Ale skoro twierdzisz, że Ty nie ... , więc przepraszam za pomówienie.

hiszpan napisał/a:
miko 005 napisał/a:
(...)Jest jeszcze trzecia alternatywa, przewodniczący Okrasa da swojemu elektoratowi wolny wybór, i wrócimy do punktu wyjścia(...)



Aktualnie Okrasy elektorat nie ma wolnego wyboru? :D

red napisał/a:
A co zamierzają wyborcy Okrasy to już ich problem - wolny kraj i każdy zrobi co uważa. On może jedynie apelować o poparcie innego kandydata

Widzisz hiszpan, i oto mniej więcej mi chodziło. Czy Okrasa jawnie wskaże kandydata swojemu elektoratowi, bądź ludziom z ugrupowania FSZW (a to już by było wystarczające pewnie do zwycięstwa któregoś z nich), czy powie po prostu; róbta jak chceta :)
Chociaż jak mam być szczery, to jakoś nie chce mi się wierzyć w to, żeby FSZW nie próbowało narzucać wyborcom swoich preferencji, co do obsadzenie fotela burmistrza ;) Co widać już po tej forumowej ankiecie do II tury :twisted: , osobiście nie mam nikomu tego za złe :D

Obiecałem, że poprzez obraz graficzny ujawnię swojego kandydata na Burmistrza Wielunia, na którego oddałem głos w I turze, i któremu tego głosu nie poskąpię w turze II :) A skoro obiecałem, to słowa dotrzymuję ;) Kurcze byłbym dobrym politykiem, realizuję obietnice :D

Plakat wyborczy1.jpg
Plik ściągnięto 94 raz(y) 123,85 KB

_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2010-11-24, 20:34   

Słyszałem, że w przyszłym tygodniu ma być konfrontacja publiczna naszych kandydatów. Wiecie coś konkretniej?
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2010-11-24, 21:53   

Na to ktory wiecej obieca? :roll:
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-24, 21:57   

Mrówek napisał/a:
Słyszałem, że w przyszłym tygodniu ma być konfrontacja publiczna naszych kandydatów. Wiecie coś konkretniej?


Nie wiadomo który bardziej może zaszkodzić, albo który bardziej leniwy.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-24, 22:32   

miko 005 napisał/a:
red, nie szukałem ;) Ale skoro twierdzisz, że Ty nie ... , więc przepraszam za pomówienie.

Spoko. Nic się nie stało. Ale nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.
Od dawna widziałem po wpisach że zagłosujesz na Antczaka.

Dla mnie 2. tura to wybór między dżumą cholerą... Nie wiem kogo popre i czy nie oddam głosu nieważnego.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ryszard Kmita 
Dojeżdża PKSem
Śp. zm. 19-05-2011


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-24, 22:47   Wybory Burmistrza 2010 roku

I ja coś słyszałem, a muszę przyznać, z bardzo wiarygodnych ust, że ta debata przed drugą turą wyborów ma odbyć się we wtorek w WDK, godzina jeszcze nie jest dokładnie ustalona.
A teraz będę szczery - chciałbym uczestniczyć w tym spotkaniu, by choć duchowe wesprzeć jednego z kandydatów - Janusza Antczaka. Niestety, na wózku inwalidzkim ze Skrzynna tam się nie dostanę. A stawiam na Janusza Antczaka, ponieważ ma on zdolność do zdobywania unijnych pieniędzy nie tylko na realizację programu "Szlak Bursztynowy". I umie taki wniosek dokładnie, starannie wypełnić i o właściwym czasie wysłać w odpowiednie miejsce.
Kiedyś bursztyn miał większą cenę od złota, był też środkiem stosowanym w leczeniu wielu chorób. Wierzę głęboko, że ten "Szlak Bursztynowy" teraz uzdrowi nasze miasto i rozsławi je na całą Europę. Tego życzę z całego serca Januszowi Antczakowi.
Ryszard Kmita
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Acree 
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Pomogła: 9 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 24 Cze 2007
Posty: 846
Skąd: z gabinetu Gendo
Wysłany: 2010-11-24, 23:08   

Nie pojde na wybory, czemu bo jak zwykle bede miec zjazd na studiach i nie widzi mi się wracać tego samego dnia do wielunia :>
_________________
http://myanimelist.net/signature/acree.png
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2010-11-24, 23:16   

JAREK.M, chcąc wypowiadać się w danym temacie, należy mieć chociaż minimalną (podkreślam minimalną) wiedzę.

JAREK.M napisał/a:
I albo Burmistrz Wielunia, na którego głosują tylko mieszkańcy miasta Wieluń, albo Kacyk Gminny na którego głosują wszyscy z Chotowem włącznie.

Po pierwsze Burmistrz Wielunia to Burmistrz GMINY Wieluń (to jest ta minimalna wiedza panie kolego), a po drugie Chotów należy do gminy Mokrsko - mamy swojego Wójta, wybranego w pierwszej turze - a nazywa się Tomasz Kącki (Tak dla poszerzenia twojej wiedzy - nie liczę na podziękowania)


Odnośnie tematu, patrząc przez pryzmat wielu różnorakich debat w ostatnim czasie, to będzie tak, że każdy będzie nawijał ogólnikami, delikatnymi uszczypliwościami i każdy na koniec powie, że uważa się za jej zwycięzcę.
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2010-11-25, 08:24   Re: Wybory Burmistrza 2010 roku

Ryszard Kmita napisał/a:
I ja coś słyszałem, a muszę przyznać, z bardzo wiarygodnych ust, że ta debata przed drugą turą wyborów ma odbyć się we wtorek w WDK(...)


Z chęcią bym jej wysłuchał całej. Ciekawa czy będzie taka możliwość w necie? RZW pewnie jakieś urywki zaprezentuje. Chyba, że się mylę?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
JAREK.M 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 402
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2010-11-25, 09:31   

bob_mistrz napisał/a:
JAREK.M, chcąc wypowiadać się w danym temacie, należy mieć chociaż minimalną (podkreślam minimalną) wiedzę.

Ale wtedy Ty nie miałbyś okazji żeby mi dopiec :D
bob_mistrz napisał/a:
Po pierwsze Burmistrz Wielunia to Burmistrz GMINY Wieluń (to jest ta minimalna wiedza panie kolego)

To tak jak murzyn w naszych barwach narodowych. On też będzie Twoim rodakiem ?
Dla mnie miasto Wieluń będzie zawsze miastem, a wioska Kadłub zawsze wioską, chyba że otrzyma prawa miejskie. I guzik mnie obchodzi podział terytorialny. Uważam że Burmistrza Wielunia powinni wybierać tylko i wyłącznie mieszkańcy Wielunia.

[ Dodano: 2010-11-25, 09:51 ]
bob_mistrz napisał/a:
mamy swojego Wójta, wybranego w pierwszej turze - a nazywa się Tomasz Kącki (Tak dla poszerzenia twojej wiedzy - nie liczę na podziękowania)

Dziękuję za informację. ale do niczego nie będzie mi potrzebna. Pan Tomasz i tak nie będzie rządził u mnie w domu. Musisz jeszcze kolego nauczyć się rozróżniać kto jest ignorantem, a kto z siebie go robi. To taka różnica jak między politykiem a politykierem, jak między prawdziwą polityką a zabawą w politykę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ryba 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 427
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2010-11-25, 09:53   

Cytat:
To tak jak murzyn w naszych barwach narodowych. On też będzie Twoim rodakiem ?
Dla mnie miasto Wieluń będzie zawsze miastem, a wioska Kadłub zawsze wioską, chyba że otrzyma prawa miejskie. I guzik mnie obchodzi podział terytorialny. Uważam że Burmistrza Wielunia powinni wybierać tylko i wyłącznie mieszkańcy Wielunia.


Ja pierdziele, gościu, zrób nam i przede wszystkim sobie przysługę i przestań już się kompromitować, naprawdę, bo już patrzeć na to nie można. Wygłupiłeś się i zamiast się do tego przyznać, to brniesz dalej w tych swoich mętnych wywodach. Długo tak możesz? Jak w czasach, w których sprawdzenie kontestowanych przez ciebie oczywistości zajmuje dosłownie 10 sekund, można nie mieć poczucia żenady, wypisując publicznie takie głupoty? To tyle z mojej strony. Zakładam, że dalej będziesz odbijał piłeczkę, więc uprzedzam, że odpowiadał nie będę.
_________________
Conversations don't get any better as you get older
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
JAREK.M 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 402
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2010-11-25, 10:13   

ryba napisał/a:
Ja pierdziele, gościu, zrób nam i przede wszystkim sobie przysługę i przestań już się kompromitować, naprawdę, bo już patrzeć na to nie można.

Masz rację :idea: Na polityce się nie znam. Ale potrafię rozróżnić co jest dyskusją na tematy polityczne, a co zabawą w dyskusję domorosłych polityków. I to jest właśnie żenujące.


I na tym zakończymy dyskusje nie na temat. Kolejne posty nie na temat będą usuwane.
JAREK M - jeśli chcesz pożartować, to jest dział HUMOR. A jak chcesz rozmawiać w tematach politycznych, to wypadałoby mieć chociaż elementarną wiedzę, że burmistrz Wielunia jest de facto burmistrzem miasta i gminy Wieluń - stąd wybierają go również mieszkańcu Dąbrowy, Rudy, Gaszyna, Kurowa itp.
red
Ostatnio zmieniony przez red 2010-11-25, 10:20, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
JAREK.M 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 402
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2010-11-25, 10:26   

Dobrze panowie, koniec testu na uprzejmość. Widzę że gdyby się znalazł tutaj ktoś, kto nie ma zielonego pojęcia o niczym, to nie może liczyć na żadną pomoc z waszej strony. Jesteście tutaj tylko po to aby dopiec, zgnoić, ośmieszyć a udzielenie konkretnych informacji tak jak zrobił to Archdevil jest ponad wasze możliwości. Dalszy komentarz co do waszych uprzejmości jest zbyteczny :twisted:
Serdeczne podziękowania co do wyczerpujących i jakże grzecznych odpowiedzi dla Boba.
Panowie moderatorzy bierzcie z niego przykład.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2010-11-25, 10:49   

nie Jarku, jesteśmy tylko trochę na innym poziomie wiedzy, znajomości polityki . . . tylko tyle. ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-11-25, 11:24   

Przepraszam ale na długość tego posta odbiegnę od tematu (potem się to już nie powtórzy ;) )

JAREK.M napisał/a:
Czy może mi ktoś powiedzieć co ma wspólnego Kadłub, Sieniec czy Turów z wyborami Burmistrza Wielunia ?

I pomimo, że Archdevil udzielił Ci dostatecznej odpowiedzi, drążyłeś temat dalej. Dawno powinieneś przeprosić za małą gafę z Twojej strony ;) a nie rzucać się jak piskorz w wodzie (takie powiedzonko). Podważasz zasadność prawa wyborczego, obrażasz mieszkańców okolicznych wiosek, które wchodzą w skład gminy, i na koniec próbujesz całą winą za to zamieszanie obarczyć forumowiczów;
JAREK.M napisał/a:
Jesteście tutaj tylko po to aby dopiec, zgnoić, ośmieszyć a udzielenie konkretnych informacji ...


Ja też podpisuję się pod tymi słowami;
ryba napisał/a:
... gościu, zrób nam i przede wszystkim sobie przysługę i przestań już się kompromitować ...
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW