R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ourson
2011-04-10, 12:39
Dotacje na sport w Wieluniu
Autor Wiadomość
narodowiec 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 212
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-03, 10:46   

Ja mam pytanie do Pana Pawła Okrasy. Czy jeżeli wygrałby Pan wybory, to postawiłby Pan na promowanie miasta poprzez sport, i nie chodzi mi tutaj tylko o siatkówkę, ale w główniej mierze o piłkę nożną.

Jak wiemy obecny burmistrz, robi wszystko, aby jak najwięcej pieniędzy szło na siatkówkę,(w tamtym roku 400tys. zł, w tym aż 600tys.). I czy jeżeli Pan zostanie burmistrzem, to będzie Pan próbował bardziej wspierać rdzenny klub Wielunia?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2010-11-03, 17:04   

narodowiec napisał/a:
rdzenny klub Wielunia


he he fajne określenie, rozwaliłes mnie tym :D

W jakim stopniu WKS Wieluń, jeżeli dostanie w przyszłym roku 600tys. dotacji z miasta, będzie promował Wieluń w Polsce?

Zejdź na ziemię narodowiec. Najpierw niech prezesi i działacze wejdą z WKS-em chociaż do drugiej ligi, a dopiero później sięgajcie po takie pieniądze z miasta.

Wszystkiego najlepszego dla rdzennego klubu :)
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Ostatnio zmieniony przez dawid 2010-11-04, 13:17, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
narodowiec 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 212
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-03, 22:59   

Do ciebie pytanie nie było kierowane, więc po co nieproszony o głos się odzywasz :?:


Poprawiono 2 błędy ort.
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2010-11-04, 00:16, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-03, 23:21   

Poco to sie nogi noco... sie naucz w końcu kultury i poprawnej pisowni, to ci może będą odpowiadać normalnie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
narodowiec 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 212
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-04, 10:31   

Ferbik napisał/a:
naucz w końcu kultury

narodowiec napisał/a:
Ja mam pytanie do Pana Pawła Okrasy. Czy jeżeli wygrałby Pan wybory, to postawiłby Pan na promowanie miasta poprzez sport, i nie chodzi mi tutaj tylko o siatkówkę, ale w główniej mierze o piłkę nożną.

Jak wiemy obecny burmistrz, robi wszystko, aby jak najwięcej pieniędzy szło na siatkówkę,(w tamtym roku 400tys. zł, w tym aż 600tys.). I czy jeżeli Pan zostanie burmistrzem, to będzie Pan próbował bardziej wspierać rdzenny klub Wielunia?


Czy w tym poście widzisz jakiś brak kultury?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Świstek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 379
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-04, 17:43   

Dajcie już chłopcu spokój, przecież widzicie jaki ma nick. To wiele wyjaśnia...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Maciej 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
EWI w Sercu



Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1155
Piwa: 5/6
Skąd: EWI-OOL
Wysłany: 2010-11-04, 23:17   

narodowiec napisał/a:
Ja mam pytanie do Pana Pawła Okrasy. Czy jeżeli wygrałby Pan wybory, to postawiłby Pan na promowanie miasta poprzez sport, i nie chodzi mi tutaj tylko o siatkówkę, ale w główniej mierze o piłkę nożną.

Jak wiemy obecny burmistrz, robi wszystko, aby jak najwięcej pieniędzy szło na siatkówkę,(w tamtym roku 400tys. zł, w tym aż 600tys.). I czy jeżeli Pan zostanie burmistrzem, to będzie Pan próbował bardziej wspierać rdzenny klub Wielunia?


Przyznam że jestem bardzo ciekaw odpowiedzi na to pytanie , może za niedługo się okazać że Wieluń straci całkiem drużynę seniorów . W sporcie tak jak wszędzie bez kasy bardzo mało można zwojować .

Tutaj macie przykład jak to może wyglądać http://www.mkskluczbork.pl/ , miasto praktycznie identyczne jak Wieluń , trzeba tylko chcieć .
_________________
Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.
Antoine de Saint-Exupery
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2010-11-05, 10:09   

cześć Bartek

Bartek bartos napisał/a:
W zakresie sięgania po pieniądze i wejścia WKS-u do 2 ligi to prosiłbym, abyś zachował umiar i nie kpił z kadry zawodniczej i osób społecznie pełniacych funkcje w WKS-ie


Nigdy o tym nawet nie pomyślałem. Pokaż mi w którym miejscu zakpiłem?

Bartek bartos napisał/a:
WKS Wieluń to piękna tradycja i wspaniali ludzie


Dlatego należy im dać 600 tys??

Bartek bartos napisał/a:
Ponadto w nazwie nie ma Klub Sportowy Wieluń tylko umieszczono nazwę firmy notowanej na giełdzie


Pamapol Wielton Wieluń nie mówimy tutaj o promowaniu klubu tylko miasta

Bartek bartos napisał/a:
Dlaczego nie przejęli drużyny w Bełchatowie


A jak myslisz :D

Bartek bartos napisał/a:
Nie akceptuje natomiast twojej formy ataku na obecny zarząd WKS Wieluń


W którym miejscu atakuję zarząd WKS-u?

Bartek bartos napisał/a:
wiem jakie jest stanowsiko miasta w stosunku do piłki nożnej


Bartek, nic nie bierze się z księżyca. Nie wiem jakie jest to stanowisko, ale mogę mieć jakieś przypuszczenia. Może zatem nam je przedstawisz?

Bartek bartos napisał/a:
Zapominają, że nie kazde dziecko ma bogatego rodzica i czasami musi uprawiać sport plebejski


Czyli uważasz, że piłka nożna to sport plebejski? I żeby grać w siatkówkę, to trzeba mieć bogatego rodzica? Proszę Cię....

Bartek bartos napisał/a:
To jest chore, ze rada gminy i burmistrz potrafia znaleźć 250 tys. na schronisko dla zwierzaków, a na szkolenie dzieci było dla nich i 120 tys za dużo


Moja pełna zgoda z Twoim stanowiskiem.

Bartek bartos napisał/a:
To nie jest kwestia ich słabego wyszkolenia tylko aktywności menedżerów na tym szczeblu rozgrywek


Dokładnie, najpierw niech obecni włodarze klubu ruszą w miasto, pozyskają kilku mniejszych bądź większych sponsorów, a potem zwrócą się do miasta po pieniądze.

Postaram się jeszcze dzisiaj wrzucić kilka danych na temat wartości nazwy Pamapol Siatkarz Wieluń za sezon 2009-2010

pozdrawiam Cie kolego :grin:
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
narodowiec 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 212
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-05, 10:27   

Abstrahując od tematu pomocy dla WKS-u. Chciałbym chwilę skupić się na tworze komercji jakim niewątpliwie jest klub Pamapol Siatkarz. A więc, jak zapewne wszyscy "zagorzali kibice" Pamapolu wiedzą, ich ukochany klub powstał w roku 2007. Wtedy też, miejsce w II lidze, od Zd-Woli wykupiła firma Pamapol. Siatkarz w tejże klasie rozgrywkowej radził sobie bardzo przeciętnie, jeżeli nie słabo( bodajże znalazł się w strefie spadkowej). Ale zostawmy ten sezon, i przejdźmy do sezonu 08/09, w tym sezonie klub Pamapol znowu wykupił sobie miejsce, ale tym razem już w I lidze, na rzecz, rezerw Skry Bełchatów. I w tym właśnie sezonie, klub Pamapol Siatkarz, awansował do Plus Ligi. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, iż Pamapol Siatkarz, ten awans wywalczył zawodnikami rezerw Skry.

Reasumują wszystko, gdyby nie firma Pamapol, taki klub jak Siatkarz dzisiaj by nie istniał, istniałaby nadal sekcja siatkówki WKS Wieluń, i nadal grałby, przy 50 osobowej publice w III lidze.

Dziękuję. Bez odbioru.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
1qaz2wsx 
Przyjeżdża na zakupy
.


Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 257
Piwa: 1/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-05, 10:32   

dawid napisał/a:

Dokładnie, najpierw niech obecni włodarze klubu ruszą w miasto, pozyskają kilku mniejszych bądź większych sponsorów, a potem zwrócą się do miasta po pieniądze.



Chyba nie masz pojecia o czym piszesz;]
WKS bez kilku mniejszych sponsorów ,jak to napisałeś, już dawno by nie istniał, największym problemem jest miasto i ten ktoś, kto tym wszystkim zarządza.
Gdybyś miał choc troche pojęcia na co się wydaje pieniadze w pilkarskim klubie sportowym to bys tego juz drugi raz nie napisal.

Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ryba 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 427
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2010-11-05, 10:46   

Cytat:
Reasumują wszystko, gdyby nie firma Pamapol, taki klub jak Siatkarz dzisiaj by nie istniał, istniałaby nadal sekcja siatkówki WKS Wieluń, i nadal grałby, przy 50 osobowej publice w III lidze.

Ale co chcesz przez to udowodnić? Że lepiej nie mieć sponsorów i pałętać się po ligach wojewódzkich? Że piłkarze WKS może i zajmują ostatnie miejsce w IV lidze i klepią biedę, ale to jest ich ostatnie miejsce i ich bieda, więc tak jest fajniej?
_________________
Conversations don't get any better as you get older
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
narodowiec 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 212
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-05, 10:59   

ryba napisał/a:
Ale co chcesz przez to udowodnić

To, że klub Pamapol Siatkarz, jest tworem komercji.
ryba napisał/a:
Że piłkarze WKS może i zajmują ostatnie miejsce w IV lidze

Nie zajmują ostatniego miejsca tylko 16 które nie jest spadkowe.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2010-11-05, 12:06   

1qaz2wsx napisał/a:
Chyba nie masz pojecia o czym piszesz;]


A ja myślę, że mam pojęcie i to dosyć duże.

1qaz2wsx napisał/a:
największym problemem jest miasto i ten ktoś, kto tym wszystkim zarządza.


Dlaczego zatem w/g Ciebie ten ktoś woli dać pieniądze na siatkówkę (Pamapol Wielton Wieluń), a nie na piłkę nożną ( WKS WIeluń)

1qaz2wsx napisał/a:
Gdybyś miał choc troche pojęcia na co się wydaje pieniadze w pilkarskim klubie sportowym to bys tego juz drugi raz nie napisal


Możesz to bardziej sprecyzować? Co chciałeś osiągnąć pisząc to zdanie?

narodowiec napisał/a:
Abstrahując od tematu pomocy dla WKS-u. Chciałbym chwilę skupić się na tworze komercji jakim niewątpliwie jest klub Pamapol Siatkarz. A więc, jak zapewne wszyscy "zagorzali kibice" Pamapolu wiedzą, ich ukochany klub powstał w roku 2007. Wtedy też, miejsce w II lidze, od Zd-Woli wykupiła firma Pamapol. Siatkarz w tejże klasie rozgrywkowej radził sobie bardzo przeciętnie, jeżeli nie słabo( bodajże znalazł się w strefie spadkowej). Ale zostawmy ten sezon, i przejdźmy do sezonu 08/09, w tym sezonie klub Pamapol znowu wykupił sobie miejsce, ale tym razem już w I lidze, na rzecz, rezerw Skry Bełchatów. I w tym właśnie sezonie, klub Pamapol Siatkarz, awansował do Plus Ligi. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, iż Pamapol Siatkarz, ten awans wywalczył zawodnikami rezerw Skry.


I co w związku z tym? Widać, ze działacze Siatkarza Wieluń mogą i chcą. Poprzez te wszystkie zabiegi gramy w najwyższej klasie rozgrywek siatkarskich w Polsce, "promujemy" w jakiś tam sposób Wieluń, możemy oglądać w naszym mieście najlepszych siatkarzy z Polski, jak i również z całego świata.

PS Proszę administratorów o przeniesienie watków niezwiązanych z tematem do osobnego tematu np. pt. "Dotacje na sport w Wieluniu"
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
narodowiec 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 212
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-11-05, 12:22   

dawid napisał/a:
Dlaczego zatem w/g Ciebie ten ktoś woli dać pieniądze na siatkówkę (Pamapol Wielton Wieluń), a nie na piłkę nożną ( WKS WIeluń)

Może dlatego, że ma jakieś uprzedzenie do drużyny WKS-u?
dawid napisał/a:
I co w związku z tym?
ryba napisał/a:
Ale co chcesz przez to udowodnić?

narodowiec napisał/a:
To, że klub Pamapol Siatkarz, jest tworem komercji.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2010-11-05, 13:39   

narodowiec napisał/a:
Może dlatego, że ma jakieś uprzedzenie do drużyny WKS-u?


I w tym właśnie rola zarządu WKS-u, aby "wyleczyć " z tych uprzedzeń władze miasta
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW