R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Spam z tematu o zamkniętych drzwiach na przerwach
Autor Wiadomość
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2010-10-22, 16:52   

W podstawówce do której chodziłem było to rzeczą normalną, bo przecież nie powinniśmy wychodzić ze szkoły(a już tym bardziej nie drzwiami ewakuacyjnymi, a głównymi czemu nie?). Drzwi za to były otwierane podczas każdej próbnej ewakuacji, więc wszystko było ok. :)
Co do I LO to może niech wypowie się jakiś absolvent. :P
Ostatnio zmieniony przez Sylwester 2010-10-22, 17:16, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Phoenix 
Ma stragan na targu



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 525
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-10-22, 16:53   

Miło :) zawsze szkoła dla mnie była więzieniem ale to już przesada :) jeszcze niech kraty w oknach założą
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Asterol 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 28 Paź 2009
Posty: 6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-22, 16:58   

Nie mówiłem tutaj tylko o drzwiach ewakuacyjnych, wszystkie są zamykane,tylko to jaki absurd w tamtym roku wydłużanie przerw tłumaczone, byśmy mieli możliwość dotrzeć bez spóźnień na warsztaty, a teraz 2 minuty na przejście.Ktoś się chyba tutaj bardzo ośmiesza zaprzeczając sam sobie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Phoenix 
Ma stragan na targu



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 525
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-10-22, 17:01   

Okienko masz i co musisz siedzieć w szkole, dobrze rozumiem? Albo szukać woźnej po całej szkole żeby łaskawie otwarła? xD fajnie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Asterol 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 28 Paź 2009
Posty: 6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-22, 17:06   

Dobrze rozumiesz, a dodatkowo nie ma możliwości wyjścia przez drzwi, więc pozostaje okno jak jacyś uciekinierzy, a potem darcia co wy robicie, nie które przerwy tylko sfilmować i wysłać do śmiechu warte, albo cyklu teleexpresu o debilnych pomysłach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
OgioN 
Mieszka pod Wieluniem



Pomógł: 16 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 796
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-22, 17:09   

Chciałbym mieć takie problemy :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
luki162 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 17
Skąd: WlN
Wysłany: 2010-10-22, 17:20   

OgioN napisał/a:
Chciałbym mieć takie problemy :)


Chciałbyś mieć takie problemy zapraszam serdecznie. Debilne pomysły dyrektora ZS nr2 już chyba gorsze być nie mogą. W tamtym roku dyrektor bronił się słowami ze spóźniamy się na lekcje i chciał przedłużyć przerwy a w tym roku co ?? Np autobus spóźnia się 5 minut a my wedle nowego pomysłu nie mamy prawa wejścia do szkoły bo?? No właśnie co? stoisz na dworze 50 minut i czekasz aż otworzą bo gdzie pójdziesz o 8 rano?? A należy dodać ze drzwi otwierają 2 minuty przed końcem przerwy!!!
Czy to normalne ze w XXI w. wchodzi i wychodzi się oknem? a w tej szkole tak było w czwartek i piątek no bo co lepiej wyjść oknem i zdarzyć na autobus niż poczekać aż otworzą drzwi i czekać 2 niekiedy 2 lub więcej godzin na następny? A co słyszymy od tych co maja klucze od drzwi to jest pomysł dyrektora nie nasz wiec idźcie do niego jest to zwykle przerzucanie winy...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
WakaWaka 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Kurów
Wysłany: 2010-10-22, 17:22   Gdzie jest klucz?!!!

W tej szkole sprzątaczka uważa się za vice dyrektora przecież to paranoja myśli że ma klucz to jest fajna. Pozamykają wszystko na 10 spustów. To jest normalnie reaktywacja obozów. A ja się pytam: "GDZIE JEST KLUCZ?!!!!!"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
luki162 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 17
Skąd: WlN
Wysłany: 2010-10-22, 17:26   

Gdzie jest klucz? No właśnie gdzie;p A co do tego obozu pracy to postawić jeszcze mur 3 metrowy i będzie git.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
OgioN 
Mieszka pod Wieluniem



Pomógł: 16 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 796
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-22, 18:01   

Jak będziesz dorosły, zarabiał na siebie i rodzinę, a nie daj Boże nie miał pracy, to zrozumiesz, co jest w życiu najważniejsze.
Uwierz mi, chciałbym mieć twój wiek i jeszcze raz chodzić do szkoły. Z perspektywy inaczej na to patrzę. Ot co :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-22, 18:08   Re: Gdzie jest klucz?!!!

WakaWaka napisał/a:
W tej szkole sprzątaczka uważa się za vice dyrektora przecież to paranoja myśli że ma klucz to jest fajna. Pozamykają wszystko na 10 spustów. To jest normalnie reaktywacja obozów. A ja się pytam: "GDZIE JEST KLUCZ?!!!!!"


Wybacz, ale ona właśnie nieraz działa wbrew zarządzeniom... a ono jest właśnie takie że na warsztaty można wychodzić tylko drzwiami przy sali gimnastycznej.

Ogólnie cały cyrk wynika z sytuacji sprzed jakiegoś czasu która zaowocowała kontrolami m.in z kuratorium... jak nie słyszałeś to zapytaj się rzecznika praw ucznia (p. Ostenda), między uczniami różne plotki chodzą, w większości zmyślone.

A, nie to żebym bronił kogoś, mnie też się to nie podoba, ale zamiast bez sensu pisać pierdoły najpierw zorientowałem się w sytuacji...

Asterol - wcale nie jest to nowe zarządzenie, dwa lata (szkolne) temu było to samo, z tym że tylko na długiej przerwie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dawidx151 
Słyszał o Wieluniu
innyxD


Wiek: 32
Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 3
Skąd: Wln
Wysłany: 2010-10-22, 18:15   

Powiedział bym tak Jest Dość!! Przedłużymy przerwy bo uczniowie nie zdąża przejśc ze szkoły na warsztaty i odwrotnie. A za rok zamkniemy drzwi na przerwach i otworzymy je na ostatnie dwie minuty!! To musiał wymyślić człowiek geniusz. w 5 minut nie zdążaliśmy w dwie możemy. Rozebrać kurtki powiesić w naszej kochanej sztni gdzie dyżurni nie trzymają się zasad i jeszcze do tego nie wiadomo czy przez te dwie minuty ktoś nie zamknie nam drzwi przed nosem i bedziemy musieli stać przed drzwiami 45 minut!!!! Więzienie nie szkoła!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-22, 18:19   

Cytat:
powiesić w naszej kochanej sztni gdzie dyżurni nie trzymają się zasad


Chyba sam jeszcze nie miałeś dyżuru ;) Jakby były prowadzone tak jak powinny to przerwy musiały by być jeszcze wydłużone z 10 minut :smile:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
luki162 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 17
Skąd: WlN
Wysłany: 2010-10-22, 18:39   

kitor napisał/a:
Cytat:
powiesić w naszej kochanej sztni gdzie dyżurni nie trzymają się zasad


Chyba sam jeszcze nie miałeś dyżuru ;) Jakby były prowadzone tak jak powinny to przerwy musiały by być jeszcze wydłużone z 10 minut :smile:



kolego kitor kolega dawidx miał dyżury w tej ''szatni" i to więcej razy tam siedział niż ty. Poza tym to nie temat na temat :) szatni tylko przerw jakoś w innych szkołach drzwi nie są zamykane i jest dobrze a nasza to ewenement?A co do zamykania drzwi na długiej przerwie to było rok temu a nie 2:) ale ani w tamtym roku ani w tym dyrektor nie był łaskawy powiadomić nas o tym!!

Jeszcze jedno pytanie ale do kolegi kitor'a nie wiem czy jesteś z WLN czy nie ale załóżmy ze nie jesteś:) \jedziesz autobusem/autem i z nie twojej winy spóźniasz się 5-10 minut i co wtedy? O ile jesteś autem to lus a jeśli autobusem to co? stoisz przed drzwiami i się trzęsiesz. I co powiesz na to?

Sam miałem przypadek w środę lub czwartek przerwa 20 minutowa i chwile pogadałem z kolega w szkole no i idę na warsztaty a tu co zonk jakiś #$%^&(wycenzuruje to:)) stojąc obok drzwi z kluczami mówi mi ze mnie nie wpuści no i co a na dodatek nie było wtedy zacieplo?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
luki162 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 17
Skąd: WlN
Wysłany: 2010-10-22, 19:21   

...tylko co dalej bo kolejnej bajeczki od dyrektora nie chcemy :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW