R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Jaro
2011-10-08, 08:32
PSL
Autor Wiadomość
vofa.1980 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 2
Skąd: Wielun
Wysłany: 2010-10-18, 16:17   PSL

podoba mi sie wizja braku utarczek i walk pomiedzy pisiorami i pełowcami
moze by tak zmienic to i wprowadzic troche zieleni?
PSL?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-26, 21:50   

Ile ci zapłacili za reklamę na tym forum?

Co sądze o PSL? Przed II WŚ była to centro prawicowa partia, wybitny polityk w osobie Wincentego Witosa (Wróg Piłsudskiego)

A dziś to lewacka partia skierowana na korzyści płynące bycia w koalicji i obsadzaniu ludzi w ARIMR oraz np. wieluńskim starostwie.(wystarczy spojrzeć na obsadę stanowisk)

Raz rządzili z SLD, raz z PiS a teraz PO. Mieszkańcy wsi dali im czerwoną kartkę za kolaborację z PO i w wybory prezydenckie Pawlak zebrał 1% poparcia.

Napieralski zabrał im trochę poparcia na wsi na równo z Kaczyńskim.

PSL to jedna z najstarszych partii zaraz obok UPR(przed I WŚ stronnictwo polityki realnej) ok 100 lat istnienia
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
radny 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 81
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-10-26, 22:22   

[quote="vofa.1980"]podoba mi sie wizja braku utarczek i walk pomiedzy pisiorami i pełowcami

W Wieluniu w Radzie Miejskiej ta wizja się ziściła. Radni PiS-u i PO dość, że nie walczą ze sobą to na dodatek współpracują. Poza tym nie mają problemu, aby poza sesjami ze sobą rozmawiać i utrzymywać kontakty towarzyskie.

vofa.1980 napisał/a:
moze by tak zmienic to i wprowadzic troche zieleni?
PSL?


Z tym może być problem. To co łączy w Wieluniu PiS i PO to podobne wartości w działalności samorządowej - dobro wspólne społeczności lokalnej. PSL niestety przedkłada ponad to dobro własnej grupy i dlatego bliżej im do ugrupowania Pana Majchra i Kaj oraz Pana Ranoszka.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-27, 13:08   

Jeszcze można sobie przypomnieć "występ Pana Łuczaka" na rocznicy wybuchu II WŚ w Wieluniu. Żenada.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-27, 13:25   

Mateusz napisał/a:
Jeszcze można sobie przypomnieć "występ Pana Łuczaka" na rocznicy wybuchu II WŚ w Wieluniu. Żenada.

Jakieś szczegóły albo najlepiej link na youtube czy coś podobnego? Bo nie pamiętam o co chodzi.


Co do samej partii to odkąd pamiętam kojarzyła mi się z "krewnymi i znajomymi Królika". Do tego lekko zacofana w swoich poglądach i to nie przez przywiązanie do tradycji (co jestem w stanie zrozumieć i szanuję), tylko przez chęć przejęcia elektoratu któremu z PiS, PO czy innym SLD nie po drodze.
@radny: moim zdaniem radni w Wieluniu nie walczą ze sobą bo większości wszystko jedno jest jaką partię reprezentują (nie mówiąc już o tym, że PO i PiS stały się bardzo podobne do siebie) a najważniejsze dla nich jest to żeby im było dobrze.
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2010-10-27, 13:48   

nie wiem skąd ta nagonka na PSL? ;) z resztą można to zrozumieć czas wyborczy, wszyscy są be tylko ja jestem cacy :) Mateusz prawda jest taka, że ty każdemu coś zarzucasz : Ferbikowi, PSL- owi, mógłbym tak wymieniać. Jedynie twoje śmieszne pomysły zyskują twoją aprobatę. O ile się nie mylę to ty jesteś tym niedoszłym wieluńskim milionerem który załatwiał ludziom pracę chcąc prowizję dla siebie, a teraz próbuje sił w wyborach :)

PSL to partia z tradycjami, jeżeli są tacy źli i okropni to dlaczego od początku powstania samorządu ( 1990r. ) zyskują poparcie społeczne i sprawują funkcje publiczne?
Wybory samorządowe charakteryzują się tym, że głosuje się nie na partię lecz na ludzi, a kadrę PSL ma akurat dobrze obsadzoną.


Pokaż mi lepszych! Nie wymieniaj tylko siebie ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2010-10-27, 13:54   

marcin-gorski napisał/a:
O ile się nie mylę to ty jesteś tym niedoszłym wieluńskim milionerem który załatwiał ludziom pracę chcąc prowizję dla siebie, a teraz próbuje sił w wyborach :)

Poznałem trochę inną wersję opowieści z pracą, ale było to już wałkowane w innym temacie. Znam trochę Mateusza i muszę przyznać, że chłopak ma masę pomysłów. Nie wiem ile z nich jest w stanie zrealizować, a ile padnie fiaskiem. Podoba mi się w nim to, że ma własne zdanie, wie czego chce. I tak jak napisał marcin-gorski, głosuje się na ludzi, za to kim i jacy są. Mateusz chciał dobrze, starał się, a Wy widzicie tylko tą złą stronę - "chciał kasę, a nie załatwił pracy". Czy to go dyskwalifikuje do udziału w wyborach? Wiesz jakie ma cele? Jaki jest jego program?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2010-10-27, 14:02   

szczerze??

po tym co reprezentuje sobą na forum : nie bardzo jestem zainteresowany jego programem :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2010-10-27, 14:20   

marcin-gorski napisał/a:
Mateusz prawda jest taka, że ty każdemu coś zarzucasz : Ferbikowi, PSL- owi, mógłbym tak wymieniać. Jedynie twoje śmieszne pomysły zyskują twoją aprobatę.

Zaczynasz powoli przypominać mi to co sam napisałeś. Nie interesuje Cię jego plan, bo tylko Twój jest dobry i lepszego nie będzie?;>
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2010-10-27, 14:28   

nie zgadzam się już na wstępie jego programów ideowych które głosi ;)

wydaje mi się rozkapryszonym dzieciakiem, który nie wiele wie o życiu, tylko tyle.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-27, 14:37   

marcin-gorski napisał/a:
nie wiem skąd ta nagonka na PSL? ;)

Jaka nagonka? Temat na forum jest już ponad tydzień, póki co żaden ze zwolenników PSL się nie wypowiadał (nie licząc założyciela tematu). Tak was mało czy boicie się internetu?
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2010-10-27, 14:49   

wątpię że założyciel tematu jest z PSL-u, chyba to raczej wypowiedzieć mająca na celu sprowokować. Co do liczby wypowiadających się, pisałem już o tym wcześniej, nie jest to na tyle popularny portal aby liczba osób goszczących w dziale polityka przekraczała 10 użytkowników. W tym temacie non stop przeplata się 10 nicków ( celowo nie napisałem osób ) ;) jeszcze raz powtórzę wydaje mi się, że nie odgrywamy ( wielun.biz) na razie znaczącej roli. Nie zauważyłem tu żadnego polityka, nie licząc ( Okrasy ), ale on chyba nie jest już politykiem, dlatego nie można stosować podwójnych standardów oceny negatywnej PSL, że nie wypowiadają się na tym forum ;)

to tylko my możemy sobie tak poplotkować ;)

Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-10-27, 15:06   

marcin-gorski napisał/a:
wątpię że założyciel tematu jest z PSL-u, chyba to raczej wypowiedzieć mająca na celu sprowokować. Co do liczby wypowiadających się, pisałem już o tym wcześniej, nie jest to na tyle popularny portal aby liczba osób goszczących w dziale polityka przekraczała 10 użytkowników. W tym temacie non stop przeplata się 10 nicków ( celowo nie napisałem osób ) ;) jeszcze raz powtórzę wydaje mi się, że nie odgrywamy ( wielun.biz) na razie znaczącej roli. Nie zauważyłem tu żadnego polityka, nie licząc ( Okrasy ), ale on chyba nie jest już politykiem, dlatego nie można stosować podwójnych standardów oceny negatywnej PSL, że nie wypowiadają się na tym forum ;)

to tylko my możemy sobie tak poplotkować ;)

Pozdrawiam

@marcn-gorski:\
Po wpisani w google "psl wieluń" link do tego forum jest w pierwszej 10, więc jak dla mnie jest to forum bardzo popularne (a na pewno najpopularniejsze w okolicy) a liczba osób wypowiadających się na nim nie jest nawet w przybliżeniu równa liczbie osób które je czytają. A dlaczego poza Pawłem Okrasą nie wypowiada się tutaj żaden inny lokalny polityk (przynajmniej podpisując się swoim imieniem i nazwiskiem)? Tego nie wiem. Wiem tylko że za to Okrasa ma za to mnie wielkiego plusa.
EO(lekki)OT;)
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2010-10-27, 15:12   

też uważam, że to wielki błąd, ponieważ jest to najłatwiejszy kontakt z wyborcami.
To już pytanie nie do mnie. Ja nie jestem, żadnym politykiem, ba nawet nie należę do PSL. Lubię się tylko poprzekomarzać ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-10-27, 17:35   

Mateusz napisał/a:
Ile ci zapłacili za reklamę na tym forum?

To samo pytanie można zadać Tobie, człowiekowi któremu hołubienie własnego ugrupowania idzie wręcz perfekcyjnie.

Co do samego PSL-u, Gmina Wieluń to nie tylko samo miasto, to również okoliczne wsie. Na ok. 35 tys. mieszkańców gminy, ok 10 tys. to właśnie klasa chłopska. I mimo całej niechęci do tego ugrupowania, nie stawiałbym tak stanowczo PSL-u na straconej pozycji.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW