R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
studia w Wieluniu
Autor Wiadomość
Jan Smutny
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-14, 21:51   studia w Wieluniu

Ferbik, sam to sobie wytłumaczyłeś. Z mojej strony nie padły nawet sugestie co do jakości Twego wykształcenia. A propos, dyskusji się nie zakańcza, ją się kończy. Mam naprawdę wiele sympatii dla Ciebie i forum. Piątka, żółwik?
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-14, 22:10   

Jan Smutny, http://www.sjp.pl/zaka%F1czam :) Żółwik słony, morski :P
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
OgioN 
Mieszka pod Wieluniem



Pomógł: 16 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 796
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-14, 22:16   

No i to mi się podoba :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
JAREK.M 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 402
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2011-01-14, 22:51   

Ferbik napisał/a:
Jan Smutny, ja niestety skończyłem tylko zaoczne, więc pewnie mam wykształcenie gorszej kategorii... no cóż... :)

Gorszej nie, ale możesz sobie tylko pluć w brodę za stracone imprezy w akademikach. I to jest w tym najlepsze że nigdy nie dowiesz się co STRACIŁEŚ. 8)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-14, 22:55   

To, że ktoś studiuje zaocznie, nijak ma się do tego, że nie mógł imprezować w akademikach. Tak poza tym, każde studia są wartościowe na tyle, na ile wartościowi są ich nauczyciele oraz renoma szkoły.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
JAREK.M 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 402
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2011-01-14, 23:10   

Ferbik napisał/a:
każde studia są wartościowe na tyle, na ile wartościowi są ich nauczyciele oraz renoma szkoły.

Nic dodać, nic ująć. :idea: I tylko jeden drobiazg, "student". A właściwie jego mózg, bo na nic nauczyciele i renoma uczelni jeśli mózg nie przyswaja wiedzy przez nich przekazywanej. :grin: :grin: :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2011-01-14, 23:24   

Temat rzeka nad wyższością trybu stacjonarnego od niestacjonarnego, w uczelni państwowej nad prywatną. U nas na forum pojawił się już kilka razy. Niech się znajdzie jeden, kto powie, że jego studia były do "d u p y".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-14, 23:30   

Moje studia były do du.py. Moje pierwsze. na UŁ. Budownictwo. XXI wiek i kazano kreślić ołówkiem! Archicad, Autocad, tablety i inne duperele w zasięgu ręki, a Ty się męcz z ołówkiem, cyrklem, ekierkami, krzywikami i szablonami. Przeniosłem się na informatykę. Nie żałuję.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
JAREK.M 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 402
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: WIELUŃ
Wysłany: 2011-01-14, 23:42   

Ferbik napisał/a:
Moje studia były do du.py. Moje pierwsze. na UŁ. Budownictwo. XXI wiek i kazano kreślić ołówkiem! Archicad, Autocad, tablety i inne duperele w zasięgu ręki, a Ty się męcz z ołówkiem, cyrklem, ekierkami, krzywikami i szablonami. Przeniosłem się na informatykę. Nie żałuję.

I Ty będziesz komuś wciskał kit że masz normalną ENCYKLOPEDIĘ w domu, jak ołówka i cyrkla nie masz. :shock:
P.S. O ekierce już nie wspomnę. :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wiglus 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 147
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-15, 00:04   

Przecież na studia idzie się po to, żeby mieszkać w akademiku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-17, 18:30   

Wiglus napisał/a:
Przecież na studia idzie się po to, żeby mieszkać w akademiku.


;)

Ja poszedłem na swoje dla kasy i kontaktów i po części dlatego że rodzice namawiali. Jestem na zaocznych, więc akademiki odpadają. Ale imprezy można nadrobić w weekend we Wrocławiu ;)
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Świstek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 379
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-18, 10:41   

Imprezy studenckie to element studiowania, którego brak mi teraz najmniej. Za dużo nasłuchałem się opowieści o morzu wypitego alkoholu i naoglądałem idiotycznych zabaw studentów. Źle mi się robi, gdy widzę teraz te jakże śmieszne zdjęcia ze "studenckim" jedzeniem , choinką ( z puszek po piwie oczywiście), wynalazkami itp. Naprawdę, boki zrywać.
Niektórzy na studiach zachowują się jak psy zerwane z łańcucha.
Albo przechwałki, że nic się nie umie, bo wczoraj taka była biba, opowieści jak to ktoś wypadł z IV piętra i wrócił, choć rano okazało się, że jest połamany. Bez komentarza.

A co do studiów dziennych/zaocznych. Też mam na ten temat swoje zdanie. Otóż twierdzę, że na tych drugich można również bardzo wiele się nauczyć. Zależy od podejścia człowieka. Znam osoby, które przez całe pięć lat prawie nic nie robiły i studia dzienne jakimś cudem skończyły. Z poprawkami co roku, ale jednak. No bo czasu nie miały, wiadomo. Studia są od czegoś innego...
A znam też takie, które przygotowywały się na każdy zjazd i na pewno umiały o wiele więcej niż te z dziennych. Oczywiście studiując stacjonarnie można wykorzystać czas na czytanie, pobyt w bibliotece, wyjazdy do innego miasta, ale można go też całkowicie zmarnować.

Myślę, że jeśli chodzi o pewne dziedziny, to również wieluńskie biblioteki są dobrze zaopatrzone w literaturę do ich studiowania. Studia w Wieluniu, np. w Kolegium Nauczycielskim, wcale nie muszą być gorsze od tych w dużych ośrodkach akademickich.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-04-07, 08:21   

Jest szansa na to, że już wkrótce uczniowie szkół ponadgimnazjalnych będą mogli kształcić się na miejscu. Politechnika Częstochowska planuje bowiem uruchomienie zamiejscowego oddziału w Zespole Szkół nr 3 przy ul. Sieradzkiej.

Czy od września będzie, więc można studiować w Wieluniu? Teraz w Wieluniu można studiować tylko w Kolegium Nauczycielskim i filii łódzkiej Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej.

Mówi Andrzej Stępień - starosta wieluński



źródło: tvk.wsm.wielun.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Phoenix 
Ma stragan na targu



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 525
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-04-07, 12:24   

Z tego co wiem to jeszcze w katoliku jest administracja i pedagogika, tak to owszem kolegium no i w gim nr 2 bodajże 6 kierunków kształcenia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2011-04-07, 13:53   

Nie WSHE tylko AHE - Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna :P
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW