R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Drogowcy.................. (słowo wymoderowano) !
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-02-21, 19:49   Drogowcy.................. (słowo wymoderowano) !

(słowo wymoderowano) nosz to przecież jest paranoja !
Sypać żwirek na dziurzysko z wodą a później go sipą przyklepać - oczywiście już (słowo wymoderowano) nie wspomnę, że zdąży taki jeden z drugim wyjarać ramkę fajek i popchnąć pierdoły lepiej niż dwie dewoty przez tydzień :!: I klei taki dziurę w drodze... jadę, droga zastawiona, korek jak (słowo wymoderowano), bo przecież (słowo wymoderowano) do zaklejenia jednej dziurki potrzeba żuka, 5 speców (chyba od dyrygowania), jeszcze ze dwóch aut, które taranują drogę i ciecia jebanego, co sobie pachołek szpadlem na środku drogi z błota czyści... jadę za pół godziny tą samą drogą święcie przekonany, że dziury nie ma, a tu jeb !! prawie mi radio wyskoczyło na tylne siedzenia. Nosz (słowo wymoderowano) panowie... po (słowo wymoderowano) taka robota ??? A dzisiaj już przyjechała bardziej wyspecjalizowana ekipa zaopatrzona w palnik i wycinarkę do asfaltu. Wycięli, wypalili zalali i jest dobrze (pewnie się jakis mer Wielunia w dziurkę wjebał i się coś w autku urwało). Ale po (słowo wymoderowano) wypierdalanie pieniędzy w błoto ?? Dwa razy ta sama robota, nasze pieniądze i (słowo wymoderowano) społeczeńswa :!: Amen
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-02-21, 21:45   

ja nie bedę bluzgac, ale tez mnie juz te cholerne dziury (słowo wymoderowano), 18 stycznia od Rudy w strone miasta (i nie tylko tam) 20km/h a i tak trzesie, że nie ma sie czego łapać :evil: i jak tu kuwaa mac jeździć po tym miescie :????? : chyba się helikoptera dorobie zanim służba drogowa, doprowadzi drogi do porządku :evil:
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-02-21, 21:47   

Basia, polecam drogę z Gaszyna na Krzyworzekę i POW za przejazdem w stronę Widoradza... nic dodać nic ująć...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-02-21, 21:54   

Ferbik napisał/a:
Basia, polecam drogę z Gaszyna na Krzyworzekę i POW za przejazdem w stronę Widoradza... nic dodać nic ująć...

taaaa extream jazda... ale moja furmanka moze tego nie przezyc :roll:
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Kruk 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 224
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-02-21, 23:55   

Basia napisał/a:
ja nie bedę bluzgac


Basia napisał/a:
i jak tu kuwaa mac


Basia napisał/a:
cholerne dziury (słowo wymoderowano)


:P :P :P :P Ale co racja to racja dziury są a panowie drogowcy się opieprzją :!: :P :P :P :P :!: :!: :!:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-02-22, 11:19   

Dodam jeszcze, że porządnie zrobiona nawierzchnia nie ma prawa być dziurawa. Spójrzmy na naszych zachodnich sąsiadów... tylko, że u nas płacą wypłaty za stanowiska, a nie za dobrze wykonaną robotę. Dzisiaj znowu łatali te dziury, które wczoraj łatali... Za chwilę przyjdą wytną asfalt i zaleją asfaltem jak miało to miejsce na Królewskiej... coraz bardziej się (słowo wymoderowano)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Karzełek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 14 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 1130
Piwa: 1/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-02-22, 11:45   

Lincz (słowo wymoderowano) i ukamienowanie :!: :!: :!: :!: Dam sobie głowę uciąć, że do wiosny to oni tego nie załatają, ba jestem nawet pewien, że prace będą trwały latem :!: :!: Tragedia, niech zerwą w (słowo wymoderowano) ten asfalt i po żwirze będziemy jeździć, chociaż dziur nie bedzie :twisted:

Ferbik napisał/a:
Sypać żwirek na dziurzysko z wodą a później go sipą przyklepać


Jak jeszcze jakiegoś kutasa drogowca zobacze jak tak robi, przyżekam, że nie przez przypadek gaz zamiast hamulca wcisnę do deski :!: :!: :twisted:


Ferbik napisał/a:
Spójrzmy na naszych zachodnich sąsiadów...


Ho ho ho sto lat ciężkiej pracy i zmagania się z urzędasami przed nami zanim drogi unas będą wyglądały tak jak w Niemczech chociażby. Po pierwsza w niemczech większość transportu odbywa się koleją, począwszy od bydłą, stali, węgla, samochodów, porostu wszystko. Jak kiedyś zobaczyłem towarowy w niemczech to zacząłem się zastanawiać gdzie my żyjemy. Z naszym PKP to taki obrazek jest raczej nierealny, przeciż lepiej linie pozamykać i do państwa po dotacje iść :!: :evil: Chociaż gdzieś już czytałem, że kolej sprywatyzują i że podobno niemiaszki mają przejąć. Czekam na tą chwilę z niecierpliwością. No a co za tym idzie autostrady mają prościukie i przede wszystkim porządnie wykonane. Jadąc takową widziałem raptem kilka tirów. A u nas paranoja dosyć, że autostrad mało to (słowo wymoderowano) ciężarówkami i jeszcze płacić karzą.
(słowo wymoderowano) :!: :!: :!: :!: :!: :evil:
_________________
http://www.nie.com.pl/ :urban:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
saint
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-22, 12:58   

Macie wszyscy rację, po prostu jeździć nie idzie po tych jebanych drogach :evil:
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-02-24, 16:01   

Kiedy tak sobie patrzę na tę otaczającą nas rzeczywistość,
to mi przychodzi do głowy taka myśl,

że wczoraj było (słowo wymoderowano), dziś jest (słowo wymoderowano), jutro będzie (słowo wymoderowano).

Czyżby, (słowo wymoderowano), wreszcie długo oczekiwana stabilizacja :?: :roll:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-02-25, 15:41   

Zima dobega końca a z nią nasze autka :wink:
Niebawem lepsze drogi bedą w polach niż w mieście :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Kruk 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 224
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-02-25, 15:52   

Jechałem dzisiaj z Wielunia w stronę Gaszyna i dalej, powiem jedno... masakra ;/
Takich dziur to chyba nigdy nie było :?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2006-02-27, 15:26   

A wsadzic takiego (słowo wymoderowano) drogowca jebanego do autka własnego , kamień na pedał gazu , jedyna i niech zapierdala po dziurach , zobaczy jako to frajda (słowo wymoderowano) zawieszenie w aucie, a jak bedzie chciał zrobić zdjęcie z miejsca zdarzenia na odszkodowanie to sie (słowo wymoderowano) zdziwi jak nie będzie mógł znaleźć te dziury w dziurach :twisted: :twisted: :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
atos 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 1 raz
Wiek: 43
Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 66
Skąd: Częstochowa Norway
Wysłany: 2006-02-28, 18:34   

Tak sobie czytam o tych dziurach moi mili Państwo, i powiem Wam że w częstochowie jedna dziura w którą się wp....... miała bagatela 46 cm.specjalnie się zatrzymałem żeby ją zgarnąć aparatem i zmierzyć. na szczęście była dość rozległa i nic sobie nie urwałem. teraz niby za dziury płacą ale (słowo wymoderowano) mi z tego jak bede bez furki a ja niestety zarabiam samochodem. kto mi (słowo wymoderowano) zapłaci za stracony czas,nerwy i szkode poniesioną na skutek nie wykonanej usługi ? nikt. więc (słowo wymoderowano) w to wbijam i kupuje terenówke. a co do służb drogowych...to pozdrawiam was panowie...i żeby wam żony jeże porodziły a huje w trumnie staneły tak żeby sie wieka nie zamkneły. :evil:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-02-28, 18:41   

atos, prosze Cie... nie przeklinaj... (słowo wymoderowano) jego mac ! :lol:
Jechałem w weekend przez Częstochowę... jeszcze gorzej niż w Wieluniu. Chyba (słowo wymoderowano) zacznę jeździć czołgiem faktycznie....
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2006-02-28, 19:03   

Ferbik napisał/a:
jeździć czołgiem faktycznie....


I się zrobi 9 pancerny i dwa psy :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW