R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Milena - dziewica
Autor Wiadomość
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-04-26, 13:52   

Angel napisał/a:
no to jednak musiałą im coś mówić skoro wie, że całe osiedle się dowie

No mówiła mówiła ale jak się przekonała że o jej tajemnicah wie całe osiedle to przestała mówić .. tylko Gocha ją wysłucha i pocieszy :D (żal mi jej :roll: )
Znalazła nieodpowiedni obiekt westchnień :( chłopak zdecydowanie nie dla niej....
Angel napisał/a:
nie słuchaj już tego bo Ci się w głowie poprzestawia

Strasznie mnie zatrwożyła ta wypowiedz... :D :D:D nie myślałam że można być aż tak naiwnym i łatwowiernym.... :roll: Współczuje tej Milence... (może dlatego tak bardzo zwróciłam na to uwagę bo jest moja immieniczką a jest taka mało inteligentna - w ogóle nie potrafi przewidywać że ta kaseta może być wykorzystana przeciwko niej... :roll: .... :roll: )

Mi zawsze mama powtarzała - nie pisz do żadnych facetów listów ani nic w tym stylu bo może być to wykorzystane pzeciwko Tobie - i jak widać dobrze na tym wyszłam bo sie stosowałam do jej rad ;)



A tak na marginesie to mam mały zamiar studiować psychologie ;) ;) ... i chciałam się wgłębić w jej psychikę :mrgreen: (takiej zagubionej 13 latki ) :D :P ;)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Ostatnio zmieniony przez Malinka 2006-04-26, 13:58, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Angel 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 336
Skąd: ŁDZ
Wysłany: 2006-04-26, 13:57   

Malinka napisał/a:
w ogóle nie potrafi przewidywać że ta kaseta może być wykorzystana przeciwko niej... .... )

wiesz jeśli pisze się lub nagrywa coś dla osoby, która jest dla Ciebei bliska, to trudno sobie wyobrazić takie konsekwencje .......
Malinka napisał/a:
nie pisz do żadnych facetów listów ani nic w tym stylu bo może być to wykorzystane pzeciwko Tobie

nie chce tu negować Twojego zdania, ale chyba nie miałaś facetów, którym ufałaś i którzy byliby inteligentni, skoro obawiałaś się że wykorzystają coś przeciw Tobie .... ehhh koniec zagłębiania się w tą głupotkę
_________________
Last night I asked my Angel to watch over you, but he came back soon .... I asked :"Why?" He smiled and said : "An Angel doesn't watch over another Angel...".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-04-26, 14:02   

Cytat:
ale chyba nie miałaś facetów, którym ufałaś i którzy byliby inteligentni, skoro obawiałaś się że wykorzystają coś przeciw Tobie .... ehhh koniec zagłębiania się w tą głupotkę

Wiesz nie o to chodzi... bo ufać ufałam ale.. jakoś tak we mnie w środku jest taki mały strach i nie mogę tego opanowac... :roll: nawet jeśli wydaje mi sie że komuś ufam to wewnatrz we mnie siedzą takie dziwne obawy i to jest silniejsze odemnie... :oops: A w ogóle to po co sie nagrywac i pisac jakieś listy ?? najlepiej powiedziec prosto w twarz!! ja uzaję taka zasadę :) oko w oko i wtedy mogę wszystko powiedziec smutki i żale ;)
Angel napisał/a:
wiesz jeśli pisze się lub nagrywa coś dla osoby, która jest dla Ciebei bliska, to trudno sobie wyobrazić takie konsekwencje .......

Ja zawsze myslałam na przyszłość.... i zdawałam sobie sprawę z konsekswencji mojego zachowania... :roll: ( jeśli chodzi o jakieś listy i tym pdobne nagrania - a błedy w innych dziedzinach popełniaałam tak jak każdy bo człowiek uczy sie na błędach ;) )

A tak na marginesie jak ktos komuś może być bliski po paru dniach czy tygodniach znajomości???
Przecież ona krótko się z nim spotykała (tak mówi).... nie rozumiem jak ktoś może być bliski po tak krótkim czasie .. a co dopiero ufać mu ... powierzając takie nagrania... :roll:
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MiLeNa
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-26, 14:49   

ehehe dobre... ;))
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-26, 15:08   

Malinka zna to na pamięć... a to dobre jest :D haaaa
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Aksel
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-26, 19:08   

Malina nie jestem gadula :evil: :P

Cytat:
Malinka zna to na pamięć... a to dobre jest

Co?? jak napiszesz ze znasz to na pamiec to cie wysmieje malenka ;) nie masz czym sobie blond glowki zasmiecac tylko takimi (słowo wymoderowano)???

Malinka napisał/a:
A w ogóle to po co sie nagrywac i pisac jakieś listy ?? najlepiej powiedziec prosto w twarz!! ja uzaję taka zasadę n oko w oko i wtedy mogę wszystko powiedziec smutki i żale

Tez jestem tego zdania najplepj wypowiadac sie w 4 oczy
Malinka napisał/a:
a błedy w innych dziedzinach popełniaałam tak jak każdy bo człowiek uczy sie na błędach n )

Popelnialas popelnialas ale nie takie straszne :P

Malinka dziecko moje male drogie posluchaj mnie ta dziewczynka ma niepokoleij w glowie pomieszly sie jej seriale wydaje jej sie ze gra w kolumbijskiej telenoweli i w imie milosci chce sie oddac krzysiowi po paru dniach znojomosci ufa mu bezgranicznie :twisted: co za absurd :evil: nie slyszysz tego tragizmu w jej glosie :lol:
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-26, 19:21   

Aksel napisał/a:
Malinka dziecko moje male drogie posluchaj mnie ta dziewczynka ma niepokoleij w glowie pomieszly sie jej seriale wydaje jej sie ze gra w kolumbijskiej telenoweli i w imie milosci chce sie oddac krzysiowi po paru dniach znojomosci ufa mu bezgranicznie

Hehe :) Dokładnie Aksel. Nic dodać nic ująć. Jedynie usiąść i płakać, że są takie perkusje na tym świecie...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-04-26, 22:19   

Aksel napisał/a:
Co?? jak napiszesz ze znasz to na pamiec to cie wysmieje malenka nie masz czym sobie blond glowki zasmiecac tylko takimi tere fere???

Nie znam na pamięć ale dość dokładnie tego słuchałam :roll:
Aksel napisał/a:
Malinka dziecko moje male drogie posluchaj mnie ta dziewczynka ma niepokoleij w glowie pomieszly sie jej seriale wydaje jej sie ze gra w kolumbijskiej telenoweli i w imie milosci chce sie oddac krzysiowi po paru dniach znojomosci ufa mu bezgranicznie co za absurd nie slyszysz tego tragizmu w jej glosie

Nie pisz do mnie dziecko moje kochane małe!!!! bo nie jestem twoim dzieckiem..wrrrr :?
A z tą telenowelą to może i masz trochę racji :P ;)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Aksel
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-26, 23:34   

Malinka napisał/a:
Nie znam na pamięć ale dość dokładnie tego słuchałam Rolling Eyes

Uspokoilas mnie
Malinka napisał/a:
Nie pisz do mnie dziecko moje kochane małe!!!! bo nie jestem twoim dzieckiem..wrrrr

Nie denerwuj bo \zlosc pieknosci szkodzi :P
Ferbik napisał/a:
Jedynie usiąść i płakać, że są takie perkusje na tym świecie...

Plakać .. jasne ale ze smiechu :twisted:
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW