R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Milena - dziewica
Autor Wiadomość
Aksel
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-24, 23:59   

Syla napisał/a:
A to dobre jest n Aksel, już Cię lubię

Ciesze sie ;) Malina mi mowila same dobre rzeczy o tobie wiec chyba tez cie polubie ;)


Syla napisał/a:
To fakt, ale skoro "przyjaciel" ma taki sam tok rozumowania jak ona, więc czego tu wymagac...

No wlasnie czego, przeciez to jeszcze niedorosniete szczeniaki jeden warty drugiego
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-04-25, 00:16   

Aksel napisał/a:
Malina mi mowila same dobre rzeczy o tobie wiec chyba tez cie polubie

Gaduła.... :P
Aksel napisał/a:
No wlasnie czego, przeciez to jeszcze niedorosniete szczeniaki jeden warty drugiego

Osobiście miałam taka jedną koleżankę która posiadała tak bujna wyobrażnie ... ale o takich rzeczach jak seks w wieku 13 lat nie myslała .. może o całowaniu trochę ale też bez przesady... :shock:
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Syla 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
SuperStar



Pomogła: 7 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2005
Posty: 1063
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-25, 07:31   

Aksel napisał/a:
Malina mi mowila same dobre rzeczy o tobie

A Wy szkodniki, ładnie tak mnie za plecami obgadywac :wink: :P
_________________
SUCCESS UNLIMITED
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-25, 08:08   

ło matko, ale ruch w temacie :D

a czytaliscie moze tamte wypowiedzi na forum? na tej stronie, gdzie jest milenka :) generalnie sie zniej smiali ale znalazl sie jeden, co jej bronil i twierdzil, ze to fajna dziewczyna jest a ten co to umiescil w necie to zwykly cham!!! :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-25, 09:02   

Malinka, ta laska też ma na imię Milena... :evilbat:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Syla 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
SuperStar



Pomogła: 7 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2005
Posty: 1063
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-25, 15:23   

daff napisał/a:
znalazl sie jeden, co jej bronil i twierdzil, że to fajna dziewczyna

Może to brat :twisted:
_________________
SUCCESS UNLIMITED
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-04-25, 16:05   

daff napisał/a:
ło matko, ale ruch w temacie

Spodziewałam że wypowiedz Milenki nie zostanie pozostawiona bez komentarza (dlatego nie chciałam zamieszczać tego w śmieszych filmikach tylko poświęcić osobny topic :D .).. Gdy pierwszy raz słuchałam tego nagrania to raz było mi jej żal a raz się śmiałam... nie wiem co bardziej przeważało.


daff napisał/a:
ale znalazl sie jeden, co jej bronil i twierdzil, ze to fajna dziewczyna jest a ten co to umiescil w necie to zwykly cham!!!

Rycerz na białym koniu.. :P wybawiciel ??? :P obrońca uciśnionych?? :P a może po prostu rodzinka :P

Ferbik,


Ferbik napisał/a:
Malinka, ta laska też ma na imię Milena...




Malinka napisał/a:
(oczywiscie bez podtekstów - nie wszystkie Mileny są takie durne)


:P :P:P:P :twisted:
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2006-04-25, 17:30   

"... różnimy się ty słuchasz techno, a ja słucham hip-hop, dance ,.... ,ale przegrasz mi te Manieczki , te różna fajne techno ... " Buahaha :cegly: :697:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
KaSiUlKa 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 2 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 30 Mar 2006
Posty: 152
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-25, 21:11   

Malinka napisał/a:
KaSiUlKa,
Masz tyle lat co ona .... ale chyba to o niczym nie świadczy... ta dziewczyna jest po prostu niezwykłym elementem

Ale ja chyba az taka hmm mało inteligenta nie jestem: :P A poza tym to ja chyba bym się w życiu nie nagrała :D :D :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-04-25, 21:34   

KaSiUlKa napisał/a:
Ale ja chyba az taka hmm mało inteligenta nie jestem

No raczej :)
KaSiUlKa napisał/a:
A poza tym to ja chyba bym się w życiu nie nagrała


Ja też nigdy w życiu do żadnego faceta listu nie napisałam... :!: może kartke na urodziny kiedyś .. :roll: ale to do jednego tylko mężczyzny ;) ... listu nigdy :!: a nagrać się?? :?: nawet nie pomyślałam o takiej głupocie :!: .. za bardzo się boje że to może być wykorzystane przeciwko mnie :roll: .. (np; tak jak w przypadku tej Milenki :twisted: ) wole rozmowy w 4 oczy :!: na żywo :!: wtedy wiem przynamniej na czym stoje i moge odeprzec atak atakiem :twisted: a nie pusto gada ć do dyktafonu... :lol:
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Angel 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 336
Skąd: ŁDZ
Wysłany: 2006-04-26, 13:27   

przecież ta dziewczyna, prócz tego, że jest nadwyraz nieprzeciętnie niedojrzała to ewidentnie widać jak szuka pomocy, znalazła kolesia, który jest dla niej wszystkim, bo on jako jedyny zaiteresowł się nią bardziej , w rodzinie ma przejebane, przyjaciółek to ona nie ma chociaż tak je nazywa, a te pytania choć durne to przecież próba dowartościowania się ...... koleś widać też bystrzak umieścił to wszytko w necie wystawiając ją na pośmiewisko !! a co do dziewictwa w wieQ 13 lat to .... nie ukrywajmy, ale dzieciństwo wielce się zmieniło od naszych czasów .... np. sam temat tych babć ' wiekowych' o czymś mówi ...... no koniec mądrowań
P.S. to było może i śmieszne, bardziej żenujące, ale jest i tak w życiu !!

KaSiUlKa napisał/a:
Ale ja chyba az taka hmm mało inteligenta nie jestem: A poza tym to ja chyba bym się w życiu nie nagrała

hehehe no pewnie, że wiek o niczym nie świadczy i samo takie stwierdzenie stawia Cię wyżej, wysoko wyżej !!
_________________
Last night I asked my Angel to watch over you, but he came back soon .... I asked :"Why?" He smiled and said : "An Angel doesn't watch over another Angel...".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-04-26, 13:32   

Angel napisał/a:
przyjaciółek to ona nie ma chociaż tak je nazywa

Ma przyjaciółkę Gochę i wszystko może jej powiedzieć i jej napewno nie zawiedzie i nie wyda bo jej ufa.. a reszta przyjaciółk?? porażka pwoie coś a zaraz całę osiedle wie.. nienawidzę takich dwulicowych ludzi!!! buuu!!!!
Angel napisał/a:
koleś widać też bystrzak umieścił to wsyztko w necie wystawiając ją na pośmiewisko !!

Tez widać że nie jest zbyt mądrym młodzieńcem.. postąpił nie fair !!!
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Angel 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 336
Skąd: ŁDZ
Wysłany: 2006-04-26, 13:37   

JejQ Malinka znasz to na pamięć ?? hehehehe no dobra niech Ci będzie, ale skoro na równi nazywa 'Gochę; jak i resztę przyjaciółkami no to ........ chyba nie do końca, ale nie znam całej sprawy :P ale szkoda mi jej, ona jest poprostu samotna pośród ludzi ....
_________________
Last night I asked my Angel to watch over you, but he came back soon .... I asked :"Why?" He smiled and said : "An Angel doesn't watch over another Angel...".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-04-26, 13:41   

Angel napisał/a:
JejQ Malinka znasz to na pamięć ?? hehehehe no dobra niech Ci będzie,

No prawie na pamięć .. tak mnie to zatrwożyło że chyba z 10 razy słuchałam.. (sama albo z osobami którym to pokazywałam) próbowałam doszukać się głębszego sensu w jej monologu.. :roll:
Angel napisał/a:
ale skoro na równi nazywa 'Gochę; jak i resztę przyjaciółkami no to

Aniołku :D ... Gocha jest jej najlepsza przyjaciólka i jest na pierwszym miejscu :D a tamtym nic nie mówi bo zaraz bedzie całe osiedle wiedzieć.. :roll: takie pseudo przyjaciółki ... wiesz :D
Angel napisał/a:
ale szkoda mi jej, ona jest poprostu samotna pośród ludzi ....

I szuka miłości u jakiegoś nieodpowiedzialnego chłopaka który robi sobie z niej jaja a potem umieszcza to w necie... brrrr!!!
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Angel 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 336
Skąd: ŁDZ
Wysłany: 2006-04-26, 13:46   

no nie będę dyskutować, ale jednak :D :D no to jednak musiała im coś mówić skoro wie, że całe osiedle się dowie :P hehehe moja wypowiedź została rozłożona na części pierwsze
Malinka napisał/a:
No prawie na pamięć .. tak mnie to zatrwożyło że chyba z 10 razy słuchałam..

nie słuchaj już tego bo Ci się w głowie poprzestawia :lol:

Cytat:
szuka miłości u jakiegoś nieodpowiedzialnego chłopaka który robi sobie z niej jaja a potem umieszcza to w necie... brrrr!!!

miłość jest ślepa , o ile można tu mówić o miłości ....
_________________
Last night I asked my Angel to watch over you, but he came back soon .... I asked :"Why?" He smiled and said : "An Angel doesn't watch over another Angel...".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW