R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Usunięte posty
Autor Wiadomość
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-31, 20:04   

Ferbik, usunąłeś posta użytkownika Pegaz. 8)

Ponieważ nie dopatruję się powodu jego usunięcia, powiedz czym się kierowałeś, usuwając go?
I jeszcze jedno, dlaczego nie umieszczasz usuniętych postów w tym temacie?

Oto ten post:

Pegaz napisał/a:
NIE MOŻE CZŁOWIEK STAWAĆ NA MIEJSCU PANA BOGA i DECYDOWAĆ KTO MA PRAWO DO ŻYCIA A KTOŚ INNY GO NIE MA !
A jak ktoś nie wierzy w Boga?
Uważasz FARBIK że jak ktoś nie wierzy w Pana Boga to ma prawo do decydowaniu o życiu drugiego człowieka?
ja się boję takiego świata



I informacja na maila od tej osoby:

Pegaz napisał/a:
Panie Redaktorze uważa Pan że ja panu ubliżyłem w mojej odpowiedzi na Forum na pana pytanie " A jeśli ktoś nie wierzy w BOGA ?
Uważam że po prostu brakło Panu argumentów.
Czemu na tej stronie mają głos tylko ateiści ?



Jestem ciekaw, co mu odpisałeś?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-01, 08:27   

Usunąłem mu za celowe przekręcanie mojego nicka i robienie z siebie idioty. Jak widać nie pomogło, więc trzeba będzie chyba trola ubić.
Żeby nie było - wcześniej też mu zwracałem na to uwagę, potem dostał ostrzeżenie i post został usunięty.

W powodzie napisałem: naucz się pisać bez złośliwości.

Sprawdzałem jego profil na fb - jakiś niepełnosprawny fanatyk kościoła, więc jak widać umysłowo też jest inwalidą.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-02, 08:27   

Uważam, że złośliwością to Ty tutaj zareagowałeś, nie widzę w usuniętym poście przejawów złośliwości, czy jak ją tam zwiesz.
Umawialiśmy się, że wrzucamy do tego tematu wszystkie usuwane posty, właśnie po to, aby móc ewentualnie wyciągać odpowiednie wnioski w stosunku do użytkowników, prawda?
Po tym przykładzie wnioski nasuwają się same...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-02, 08:51   

Nie będę wdawał się w polemikę z Tobą, napisałem, jak ja to odczuwam, ktoś ze mnie drwi a ja na to nie pozwolę. Możesz się z tym nie zgadzać - masz do tego prawo. Ale ja mam też prawo reagować. Jeśli ktoś jest złośliwy i robi coś specjalnie i pomimo zwrócenia uwagi robi to nadal, to sorry, ale Ty sobie możesz na to pozwalać. Ja nie.

Ps. Usunąłem mu posta, gdy zrobił to drugi raz. Raz mu już wcześniej uwagę zwracałem, ale jak widać - chyba przeoczyłeś, a dowód jest w tamtym temacie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-02, 13:50   

Kurde, chłopaki wyjdźcie sobie na śnieg i dajcie po strzale... :D
Poczuł się obrażony i usunął. Proste. Nie robiłbym z igły widły. W regulaminie jest że administrator nie musi się tłumaczyć ze swoich decyzji.
Jestem za Ferbikiem. Za błąd można mu jedynie uznać to, że nie zamieścił usuniętego posta tutaj... ale nie myli się ten kto nic nie robi. Mamy tylu moderatorów a w wielu przypadkach nikt nie reaguje.
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-02, 15:37   

Gregg Sparrow, dzięki.

http://wielun.biz/viewtopic.php?p=188604#188604

Ja nie jestem ani
Pegaz napisał/a:
FARNIK twoje pytanie przeraża

ani
Pegaz napisał/a:
Uważasz FARBIK że jak ktoś nie wierzy w Pana Boga to ma prawo do decydowaniu o życiu drugiego człowieka?

Na pierwsze zwróciłem mu uwagę, oszczał ciepłym moczem, napisał drugie, usunąłem i walnąłem ostrzeżenie. Jeszcze niech ktoś mi tu napisze, że niesłusznie, to się zdegraduję i w (słowo wymoderowano) mam taki zarząd.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-02, 16:54   

Po prostu usunięte posty wrzucaj tutaj, wtedy nie będzie żadnych niejasności.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-02, 19:35   

Gregg Sparrow napisał/a:
Mamy tylu moderatorów a w wielu przypadkach nikt nie reaguje.
Bo każdy ma inny próg wytrzymałości od którego reaguje.
Ferbik napisał/a:
jakiś niepełnosprawny fanatyk kościoła, więc jak widać umysłowo też jest inwalidą
Redaktorze Farnik - nie dyskryminuj niepełnosprawnych :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2013-02-02, 19:44   

Ferbik, ubijaj troli, ale wrzucaj zawsze tu te posty proszę. Dobrze jednak wiedzieć za co ktoś poleciał zanim mu się odpisze na jakieś pretensje :P
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-02, 21:16   

Archdevil oczywiście, jednak z telefonu nie zawsze mam taką możliwość.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2013-02-02, 22:31   

Screenshota się nie da zrobić? :twisted:

Czasami się cieszę, że mój telefon jest przedpotopowy - internet nie kusi :P
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-07, 09:56   

Dostałem dziś wiadomość od użytkowniczki tanto o następującej treści:

Cytat:
Witam.
Po dość długiej nieobecności na forum postanowiłem założyć nowe konto (starego nie mogę sobie przypomnieć zarówno nicku jak i loginu).
Konto założyłem niedawno i nie miałem okazji jeszcze z niego skorzystać(przynajmniej ja)
Do rzeczy
Najprawdopodobniej nie wylogowałem się z konta i ktoś z niego skorzystał konta.
Kiedy dziś sie zalogowałem zobaczyłem ze jakiś post jest napisany z mojego konta.
Treść zmieniłem ale post dalej pozostaje.
Prosił bym o usunięcie posta
http://wielun.biz/viewtop...t=9292&start=45

Pozdrawiam.
P.s Sorry za kłopot


A oto edytowany przez niego post:

tanto napisał/a:
Krótka opowieść o mojej byłej szkole
W roku Anno Domini 2012 stałem się absolwentem(jak to dumnie brzmi) szkoły imienia Jana Długosza w Wln szkoła ta nosi dumną cyfrę 2 ( nie bez powodu) ale do rzeczy.
DZIAŁ 1 –WYGLĄD PLACÓKWKI
Szkoła ta powstała w roku 1900 ileś tam więc nie ma co od niej wymagać cudów architektury, wiadomo drzwi ,okna. Plac który znajduje się przed szkołą jest dumą miasta , bujne kwiatostany, roślinność egzotyczna (mianowicie podczas prac porządkowych uczniowie zasadzili żyto i buraki ) parking dla uczniów na który bez karty parkingowej nie wjedziemy i dziury wielkości wielkiego kanionu ALE przecież jak to się mówi ze WAŻNE JEST WNĘTRZE A NIE TO CO WIDNIEJE NA WIDOKU ………………….. no i tutaj szkoła strzela sobie kolejnego samobója.
Klasy to tradycyjne cele z oknami po lewej stronie i tablica na froncie w, łazienki to u nas dolina wiecznej mgły, dym papierosowy można kroić nożem. Wracając do klas to na szczytowym 2 piętrze zawsze panowały temperatury w których dłuższe przebywanie groziło hipotermią.




DZIAŁ I – INFORMATYKA- główny cel naszej edukacji

Więc byłem na profilu TECHNIK INFORMATYK (HUE HUE ze się tak zaśmieje w niebogłosy) już w 1 klasie moje wyobrażenie o tej szkole było duże a nauczyciele na lekcjach organizacyjnych tylko je podsycali słowami „BĘDZIEMY BUDOWAĆ PC-ty OD PODSTAW; PROGRAMOWANIE TO NASZA DEWIZA”
Ucieszony JA chodziłem z wypiekami na twarzy z jednej lekcji na kolejną z oczekiwaniem na lekcję szeroko pojętej INFORMATKYKI i stało się DZWONEK………….. każdy niczym pantera goniąca swoją ofaire pędzi do upatrzonego stanowiska., (oczywiście jest kilka przedmiotów informatycznych w tej szkole ale nie będę pisał o danym przedmiocie otwarcie tylko w sposób wojowników kraju kwitnącej wiśni tak by nikt nie mógł powiedzieć ze obrażam jego przedmiot ) Nauczyciel zamaszystym ruchem otwiera dziennik i jego słowa „ROBA SE CO CHCETA…… i tak przez 4 lata”
Nasza szkoła posiada także sprzęt Appla i o dziwo……jest on taki ze szkoda gadać ,jedziemy dalej z MAKAMI, lekcje były prowadzone przez panią magister która pokazywała nam jak wygląda MYSZ czy KLAWIATUAR komputerowa bo przecież 99% naszej klasy żyło pod kamieniem,
nie odbiegając od tematu …. Lekcje wyglądały tak ze znajomość i obsługę internetu opanowaliśmy do takiej perfekcji że nawet jak nie było internetu to my go mieliśmy TAKIE Z NAS ŚPECE……dość zartów…….moża było spotkać lekcje wartościowe ale to naprawdę sporadycznie , w tajemnicy przyznam iż jedynymi lekcjami z których coś wyniosłem było PROGR..znaczy ten to taki przedmiot fajny.
Pozostałe przedmioty informatyczne wymagały od nas niesamowitych zdolności typu OKO – RĘKA (dla nieświadomych chodzi mi o Cs’a) czasami zdarzył się nalot innego nauczyciela i wtedy całą klasa zwinnym ruchem przechodziła w WIKIPEDIE i czytaliśmy o pierdołach.
Niech was nie zdziwi tez fakt ze jeśli wasza pociecha zdecyduje O LITOŚCI się na tą szkołę to 1 zeszyt przez jeden rok mu/jej wystarczy w 150%
Przez 4 bożę lata nie nauczyliśmy się nic (no chyba ze ktoś jest tak uparty i w domu się sam uczy ALE NIE MA SIĘ CO OSZUKIWAĆ – ta szkoła zabija wszelkie ambicje)


Jedziemy dalej .
DZIAŁ 2 – POZOSTAŁE PRZEDMIOTY
Jeśli mieć pecha to traficie na ELITE nauczycieli (niemiecki/angielski/polski/matma) polecam nosić se sobą pismo święte to może was to uratować o niechybnej śmierci już w 1 klasie.
Więc zdarzają się nauczyciele terminatorzy którzy nie imają się nawet wirusa HIV czy Raka i przez 4 lata nie opuszczą waszej ukochanej lekcji ani razi  (no chyba ze mają pogrzeb bliskiej im osoby więc wtedy ich nie będzie…..ale i tak sobie tak to załatwia ze na waszej lekcji się pojawią)
Legenda głosi że pewna pani przybiegła biegiem z pogrzebu—ale to tak dla rozluźnienia atmosfery.
Sprawa ma się troszkę inaczej co do wuefistów ponieważ tam nie ma przelewek rozgrzewka czasami może doprowadzić człowieka do oparzeń od grzejników lub skrzywien kręgosłupa podczas siedzenia i powdziwania dziewczyn z innych klas. Oczywiście są też nauczyciele którzy mają dusze/sumienie i inne cechy istoty ludzkiej ale można by ich liczyć na palcach ręki.
Dział 3 - zaplecze sportowe
No i tutaj nasza szkoła świeci przykładem. Boisko do piłki nożnej/siatkówki czy kosza to jedna z wielu atrakcji Całkiem dobrze spisuje się też siłownia . Posiadamy ładne szatnie Dobra koniec zachwalania bo aż mi się łezka w oku kręci (HLIP HLIP)

Dział 4 DYREKCJA/sprawy papierkowe
No więc o dyrekcji nie mogę powiedzieć złego słowa(bo mi grożono :D ) , a tak serio to osoba sprawująca władze w tej szkole zamykała swych podopiecznych w szkole tłumacząc się O IRONIO tym ze to dla naszego bezpieczeństwa ( już nawet nie chce myśleć o tym gdy by pożar wybuchł to zanim by ktoś podbiegł z kluczem to okna by zostały zdemolowane ALE BEZPIECZEŃSTWO PRZEDEWSZYSKIM).aha i sprawa ta trafiła do radia RZW
Żeby coś (wycieczka) załatwić a nie jesteś w samorządzie lub nie robisz czegoś dla szkoły to ZAPOMMNIJ. Moja klasa była raz na wycieczce ( i był to pogrzeb ojca kolegi w 1 klasie – wiem ze to okrutne ale rzeczywistość jest taka a nie inna)
Jak nie masz „chodów” to siedzisz i podziwiasz mury szkoły.
Już nie wspomnę o tym ze od mandatów za parkowanie na zieleni się też nie obyło.
Jednak gdy przychodziły apele to nasza szkoła z prawicą na swym sercu dumnie słuchała Mazurka , a dyrcio wychwalał szkołę pod niebiosa bez wspominania o jakiejkolwiek wpadce.

PODSUMOWANIE
Jako były uczeń moja opinia jest o zabarwieniu ironicznym nie należy jej traktować w 100% poważnie.
P.S: wypowiedziałem się na temat informatyka gdyż z zakresu Technik – mechanik lub innych zaszczytnych tytułów mam znikomą wiedzę a nie chce kłamać


Coś mi tu źle to wygląda, ciekaw jestem Waszych sugestii, generalnie co z tym powinienem zrobić, póki co przywróciłem jego pierwotną treść?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-07, 10:08   

Bzdura. Konto założone w tym samym dniu co post. Post został napisany 2 minuty po zarejestrowaniu się. Gość pisze w męskim tonie, a konto założone na kobietę.

Sprawa pewnie wygląda tak: koleś napisał groteskę o szkole, ktoś się dopatrzył konkretnej osoby i pogroził, że jak post nie zniknie, to sobie narobi kłopotów, i tyle.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-07, 11:43   

Brawo Sherlok-u :)

Odpisałem:

Cytat:
Witam.

Sprawa wygląda tak, konto zostało założone w tym samym dniu co edytowany post, sam post został napisany dwie minuty po zarejestrowaniu się, więc proszę mi nie mydlić oczu, że ktoś inny korzystał z tego konta. Do tego jeszcze piszesz jako mężczyzna, a samo konto zostało założone na kobietę.

A zatem przywracam edytowany post, Ciebie upominam widocznym dla wszystkich ostrzeżeniem za niestosowanie się do zasad regulaminu forum § 2, pkt 13.

Przestrzegam na przyszłość przed podobnymi praktykami, pod groźbą usunięcia konta z forum.

Jaro



Poobserwujcie tego gościa przez kilka dni, czy aby nie przyszło mu do głowy ponownie edytować tego posta.
Jeśli tak, to wiecie co czynić. ;)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2013-02-12, 06:56   

Ten temat już istnieje http://wielun.biz/viewtop...ghlight=#187544

basen.JPG
Plik ściągnięto 4 raz(y) 49,27 KB

_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW