R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Pizzerie w Wieluniu
Autor Wiadomość
michal_saper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 360
Piwa: 12/25
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-13, 12:51   

Leveile Soleile napisał/a:
Jadłam pizzę z Bazylii i muszę przyznać, że jest przepyszna! Jadłam z szynką, ale podobno z kurczakiem jest bombowa.;)


Z doświadczenia wiem, że początkowo każda pizzeria serwuje na początku bardzo dobre produkty, później jakość spada. Z Bazylii pizzy jeszcze nie jadłem, na pewno spróbuję. Wiem natomiast, że jedyną pizzerią do której choćbym bardzo tego chciał nie mógłbym się do niczego doczepić, była Witoldówka... do czasu zmiany zarządu. Po tym fakcie zaczęto robić już tam syfilizm. Przerzuciłem się zatem na Quick Picka. Nie powiem by była to poezja, ale pizza mi bardzo smakowała. Teraz mam problem, bo Quick Picka zamknięto. Pozostaje jeszcze alternatywa w postaci Bazylii, ale wydaje mi się, że i tam po pewnym czasie zaczną zamiast pizzy serwować naleśniki.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-13, 13:50   

Leveile Soleile napisał/a:
Jadłam pizzę z Bazylii i muszę przyznać, że jest przepyszna! Jadłam z szynką, ale podobno z kurczakiem jest bombowa.;)
Moje wrażenia natomiast są skrajnie odmienne...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
armani 
Słyszał o Wieluniu
armani


Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 19
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Pajęczno
Wysłany: 2013-08-13, 16:09   

red, rozwiń temat:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-13, 16:28   

armani napisał/a:
red, rozwiń temat:)
Po prostu mi nie smakowała. Nawet ta z kurczakiem. Męczyła mnie pół nocy. Chociaż ja pewnie jestem nieobiektywny, dlatego wolałbym nie rozwijać wątku :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2013-08-13, 17:01   

Jesteś, robisz Big Antyreklame :D
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-13, 19:42   

red napisał/a:
Sos do gratisowej pizzy nie jest gratisowy. Kosztuje astronomiczną kwotę 1,50 zł.
Przy drukowaniu następnej ulotki zamieścimy stosowne wyjaśnienie na pół strony.

Się tylko zapytałem, nie potrzebuję wyjaśnienia na ulotce :roll: A zapytałem się bo raz musiałem się wracać do domu i szukać po kieszeniach brakującej złotówki bo nikt nie pomyślał, że za ten sos do drugiej pizzy się płaci ani że można zapytać przy zamówieniu ile się zapłaci a nie samemu liczyć z ulotki. Jakbym chciał narzekać to bym na ilość sosów narzekał :twisted: Czy kiedyś nie były one rzadsze? I nie mówię tu o tych stojących na blacie w butelkach. Ale kiedyś sosów starczało jakoś na całą pizzę. Teraz trzeba bardziej oszczędnie. Ale i tak BB lubię chociaż pizze z tego akurat lokalu wolę jednak z sosami niż bez.
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
kriss 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 92
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-13, 23:55   

ourson napisał/a:
Leveile Soleile napisał/a:
Jadłam pizzę z Bazylii i muszę przyznać, że jest przepyszna! Jadłam z szynką, ale podobno z kurczakiem jest bombowa.;)


nie miałem tyle szczęścia niestety... dostałem niedopieczoną pizzę...


Podobnie :( a zamawialiśmy na wynos 2 sztuki.
_________________
www.krzysztofpietrzak.com.pl
https://www.facebook.com/wideofilmowaniewielun
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-14, 14:54   

edzia i odziu napisał/a:
Z kurczakiem jest bombowa, w zasadzie to była jedyna pizza od miesięcy, którą dostałam z niespalonym brzegiem.

A telefon do Bazylii :843 38 10 Podaje bo kilka osób pytało.


Koniecznie muszę spróbować. :mrgreen:

ourson napisał/a:

nie miałem tyle szczęścia niestety... dostałem niedopieczoną pizzę...


kriss napisał/a:


Podobnie :( a zamawialiśmy na wynos 2 sztuki.

Szkoda, ale czasami się źle trafi po prostu, choć nie powinno się to zdarzać. :evil:

michal_saper napisał/a:


Z doświadczenia wiem, że początkowo każda pizzeria serwuje na początku bardzo dobre produkty, później jakość spada. Z Bazylii pizzy jeszcze nie jadłem, na pewno spróbuję. Wiem natomiast, że jedyną pizzerią do której choćbym bardzo tego chciał nie mógłbym się do niczego doczepić, była Witoldówka... do czasu zmiany zarządu. Po tym fakcie zaczęto robić już tam syfilizm. Przerzuciłem się zatem na Quick Picka. Nie powiem by była to poezja, ale pizza mi bardzo smakowała. Teraz mam problem, bo Quick Picka zamknięto. Pozostaje jeszcze alternatywa w postaci Bazylii, ale wydaje mi się, że i tam po pewnym czasie zaczną zamiast pizzy serwować naleśniki.


Pozostaje tylko mieć nadzieję, że uczą się na błędach innych:wink:


red napisał/a:
Moje wrażenia natomiast są skrajnie odmienne...

Czy wg Ciebie oprócz BB jest jakakolwiek pizzeria, która wg Ciebie serwuje dobre pizze? :mrgreen:
Mi smakowała ta pizza i moim znajomym również, ale przecież każdy ma inny gust. :wink:


edzia i odziu napisał/a:
Jesteś, robisz Big Antyreklame :D

:mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mafik 
Przyjeżdża na zakupy


Wiek: 43
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 371
Piwa: 9/7
Skąd: EWI
Wysłany: 2013-08-17, 14:36   

Dzisiaj odwiedziliśmy po raz pierwszy Bazylię i przyznam że "szału nie ma", a jedliśmy "domową" (kurczak, pieczarki, cebula, papryka). Ciasto wydaje mi się że jest z najzwyklejszego przepisu znalezionego w googlach, jakby niedopieczone, a spód z kolei twardy. Za to pochwalę ilość dodatków oraz smak sosów, jeśli dopracują kwestię ciasta będzie naprawdę smacznie:) Właścicielom polecam kupno ostrzejszych noży!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
netbus 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 154
Piwa: 4/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-17, 20:31   

Jeśli chodzi o bazylię to według mnie pizza 100 % lepsza od tej którą serwowali poprzedni właściciele tego lokalu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-17, 20:36   

netbus napisał/a:
Jeśli chodzi o bazylię to według mnie pizza 100 % lepsza od tej którą serwowali poprzedni właściciele tego lokalu.

Właściciele lokalu cały czas są ci sami.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2013-08-17, 21:06   

A gdzie jest ta Bazylia?
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-17, 21:14   

tam gdzie była Latakia
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-08-18, 11:37   

Kilka razy byłem w nowej Latakii. Po pierwsze blisko, po drugie, no właśnie ... przestronnie. Jest to dosyć duży lokal, z dużą werandą. I jest to chyba najważniejszy plus w letnie dni. A i w środku jest na tyle luźno, że nikt nikomu nie chodzi po plecach.
Kilka postów wcześniej red słusznie zauważył, że w żadnym tego typu lokalu nie ma co doszukiwać się kulinarnych uniesień i ja się pod tym podpisuję. Pizza nie raz trafi się albo niedopieczona, albo dokładnie na odwrót, w każdej pizzerii świata ;)
Niech mnie ktoś poprawi bo wielkiego doświadczenia nie mam, ale Latakia na dzisiaj to chyba jedyna pizzeria o takiej kubaturze, no może jeszcze Amfiteatr. No i tam (Latakia) oprócz pizzy można zjeść jeszcze kilka innych potraw, wypić piwo, ochłodzić się lodami itp. Jednym słowem spokojnie można zaprosić kilkoro znajomych na coś w rodzaju proszonej kolacji, co wczoraj dało się właśnie zauważyć.

Kilka dni temu jadłem pizzę w Gdańsku, też w podobnym do Latakii lokalu (pod względem kubatury wewnątrz i na zewnątrz), ceny prawie ja u nas, a sama pizza ... , no cóż jak to już red powiedział :P ja dodam od siebie, kubków smakowych nie urywała :twisted:
Dlatego wydaję mi się, że Latakia ma dzisiaj lekką przewagę nad innymi pizzeriami w Wieluniu, tylko ze względu na swoją wielkość.
A, jeszcze jedno. Zmieniła się obsługa, chyba w porównaniu do tej poprzedniej, która nas obsługiwała, bardziej "przyjazna środowisku" :D Ale to już tak na zupełnym marginesie :wink:
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-18, 16:03   

miko 005 napisał/a:
Niech mnie ktoś poprawi bo wielkiego doświadczenia nie mam, ale Latakia na dzisiaj to chyba jedyna pizzeria o takiej kubaturze, no może jeszcze Amfiteatr.


wydaje mi się że Afrodyta ma porównywalną wielkość i pizzę w menu - ale nigdy tam pizzy nie jadłem...

miko 005 napisał/a:
Pizza nie raz trafi się albo niedopieczona, albo dokładnie na odwrót, w każdej pizzerii świata


nie przesadzałbym z tą każdą pizzerią świata ;-)
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW