R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Kandydaci na Burmistrza Wielunia
Autor Wiadomość
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2006-11-09, 21:10   

Zupełnie sie nie rozumiemy.Pana Derbisa poznałem na ulotce która mi przyniósł wczoraj listonosz.OCZYWISCIE JAKO PŁACĄCEMU TROCHĘ WYŻSZE PODATKI NAZWISKO NIE BYLO MI OBCE.CHO DZI MI TYLKO O WALKE WYBORCZĄ KTÓREJ NIE AKCEPTUJĘ I TO SAMO BYM NAPISAŁ JEŻELI ZAISTNIAŁA SYTUACJA DOTYCZUŁA np. p.Okrasy. PANIALI.

Proszę wyłączyć capslocka - patrz regulamin
Admin
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-09, 21:15   

mareks napisał/a:
CHO DZI MI TYLKO O WALKE WYBORCZĄ KTÓREJ NIE AKCEPTUJĘ

To nie jest nieuczciwa walka wyborcza. Link znalazłem dosłownie przypadkiem i pomyślałem, że warto zaznajomić forumowiczów z tą listą. To tyle ode mnie. Poza tym ja startuję do rady miasta a pan Derbis na burmistrza, więc jakby dwie różne platformy
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-11-09, 21:15   

mareks napisał/a:
CHO DZI MI TYLKO O WALKE WYBORCZĄ KTÓREJ NIE AKCEPTUJĘ


Ok, to jest Twoje zdanie i ja je szanuję. A popierasz w tej całej sprawie działania pana Derbisa?
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2006-11-09, 21:42   

Akceptuję złożenie pozwu WYBORCZEGO tylko nie zgadzam sie z treścia tego pozwu/ma za słabych doradców/.A wybrac na burmistrza mam wielki dylemat.Na pewno nie będę głosował na p.Derbisa/uważam że kto nie dał sobie rady z własną firma nie może rządzić miastem.Ale tak prawdę mówiąc jak czytam listy na radnych to na niektóre nazwiska to nie wiem czy się śmiać czy płakać.Widzę tylu nieudaczników ktorzy niechybnie kandydują po diety.Uważam że głosować na ludzi którzy coś osiągneli czyli wykazali się jakąś własną inicjatywą.A tu będę uszczypliwy:nic osiągnęli czegoś dzięki własnym rodzicom a jeżeli to vide.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-09, 21:44   

mareks napisał/a:
Ale tak prawdę mówiąc jak czytam listy na radnych to na niektóre nazwiska to nie wiem czy się śmiać czy płakać.Widzę tylu nieudaczników ktorzy niechybnie kandydują po diety.

Tu akurat się z Tobą mareks zgadzam niestety...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2006-11-09, 21:50   

mareks napisał/a:
ę tylu nieudaczników ktorzy niechybnie kandydują po diety.


Podzielam wasze zdanie, a co jest najgorsze to to, ze społeczność mozne na tych ludzi głosować :?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2006-11-09, 22:05   

Ale powoli zbliża sie piatek i musimy zakończyć tą dyskusję.
Zatem życzę wszystkim żeby wybierali według własnego sumienia i nie obudzili się z ręka w nocniku.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW I DO ZOBACZENIA OBY W PIĘKNIEJSZYM WIELUNIU.BO NAPRAWDĘ SĄ NA TO WIELKIE SZANSE.CZEGO WSZYSTKIM I SOBIĘ ŻYCZĘ.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-09, 22:06   

mareks, dzięki i wzajemnie. Myślę, że pomimo niskiej frekwencji ludzie będą wybierać z rozsądkiem.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
akirus 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 16 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 1259
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-09, 22:12   

niestety ja sie tez zgadzam mareks; nie wszyscy ludzie maja internet zeby sobie poczytac o kandydatach i ich szerokiej "działalności"; ludzie są zmęczeni niudolną władzą i nie interesuja sie wyborami i nie pójdą do urn, a ci co się zdecydują skreśla pierwszego z brzegu i cześć; szkoda na to patrzeć bo i ja przeglądając forum nie mogę trafic na zaden konkretny program - wszystkie takie same
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-09, 22:13   

akirus napisał/a:
ja przeglądając forum nie mogę trafic na zaden konkretny program - wszystkie takie same

No bo widocznie ludzie potrzebują teraz tego, co dane komitety chcą im zaoferować...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2006-11-09, 22:22   

NO MUSZĘ SIĘ ODEZWAĆ. MNie nie interesuje co pisze jakiś komitet/wszyscypiszą to samo ble ble ble/.Interesuje mnie konkretny człowiek którego znam z WIELUNI I TAKI CZŁOWIEK POWINIEN BYĆ BURMISTRZEM
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2006-11-09, 22:22   

aporopo w sklepie usłyszalem od starszej pani około 60 lat, że na głosowanie pójdzie, ale będzie głosować na starego burmistrza bo tak latwiej i prosciej ... :? , Jaki to ma sens?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
1qaz2wsx 
Przyjeżdża na zakupy
.


Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 257
Piwa: 1/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-09, 22:24   

Kto z obecnych tu osob moze przedstawic mi sylwetke kandydata na burmistrza Wielunia,a mianowicie chodzi mi o Pana Wieslawa Dworaka,moze byc jakis link ,albo cos co moglo by mi przyblizyc jego plany na kolejne 4 lata...Prosze o pomoc w tej sprawie...z gory dziekuje
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-11-09, 22:25   

Lesiu napisał/a:
aporopo w sklepie usłyszalem od starszej pani około 60 lat, że na głosowanie pójdzie, ale będzie głosować na starego burmistrza bo tak latwiej i prosciej ... , Jaki to ma sens?


Lesiu, dla niej widocznie ma. Ludzie mają podejście takie jakie mają. Majcher rządził bez afer, skandali i są ludzie, którym to wystarczy.
To, że jest to chore to wiemy. No ale mentalności ludzi nie zmienisz.
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-09, 22:26   

1qaz2wsx napisał/a:
Kto z obecnych tu osob moze przedstawic mi sylwetke kandydata na burmistrza Wielunia,a mianowicie chodzi mi o Pana Wieslawa Dworaka,moze byc jakis link ,albo cos co moglo by mi przyblizyc jego plany na kolejne 4 lata...Prosze o pomoc w tej sprawie...z gory dziekuje

Pan Dworak z tego co wiem obiecał opracować pytania forumowiczów do jutra. Mam nadzieję, że to wystarczy do oceny kandydata.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW