R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Jaro
2008-10-13, 09:44
Telewizja kablowa
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-23, 19:30   

fridro, pewnie im się reporterzy rozchorowali, dlatego pabianickiego Kononowicza wzięli do przeprowadzania reportaży i wywiadów :DDD
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
wln4life 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 363
Skąd: Welungen
Wysłany: 2009-06-23, 20:09   

Tacy ludzie jak Witold Banaś powinni pracować w TVK. Relacja aż chcę się się oglądać do samego końca, zapiera dech w piersiach, powoduje uśmiech i zostawia ślinę na ekranie :D "przyszli, rozkopali, poszli" ; "yyy niestety nie mamy żadnych informacji kiedy wejdą z rurami...niestety"
_________________
Pesymista widzi ciemny tunel.
Optymista widzi światełko w tunelu.
Realista widzi światło pociągu.
A maszynista widzi trzech debili na torach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
chlopczyk 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 362
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-23, 23:51   

dziś była burza. No ale nie o pogodzie tutaj. W pewnym momencie porządnie rąbnęło. W całym domu zgasło światło. Początkowo myślałem, że w całym blok prąd szlak trafił, ale jednak nie... U mnie działają tylko gniazdka (kontakty), nie ma za to prądu przy świetle. I na dodatek nie mam też obrazu z kablówki, tak jakby ktoś antenę odłączył. Czy ten punktowy brak prądu ma związek z anteną?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-04, 10:30   

Czy Wam też nie działa kablówka czy mnie się może telewizor popsuł? :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
upadłyanioł 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 32
Dołączyła: 26 Cze 2009
Posty: 113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-04, 14:16   

U mnie wszystko gra i buczy ;))
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-11-27, 16:45   

Na stronach internetowych WSM w zakładce „telewizja – internet”, można przeczytać taki o to komunikat:
Cytat:
Zmiany w pakiecie programów polskojęzycznych
1 stycznia 2010 r. wprowadzone zostaną zmiany w pakiecie programów polskojęzycznych:
1. Wyłączone zostaną kanały HBO, HBO2, Polsat Cafe.
2. Włączone zostaną kanały TVP Sport , AXN , FoxLife , Polsat Sport Extra.
3. Kanał Hallmark zostanie przeniesiony na częstotliwość 439,25 MHz (S-35). Kanał TVP Sport dołączy na kanale S-17 (295,25MHz).
4. Od 1.1.2010r. opłata miesięczna wynosić będzie 18,19 zł (z VAT)
W pierwszym kwartale 2010r. rozpoczniemy dołączanie kanałów cyfrowych (DVB-T, kompresja MPEG2 i MPEG4, bez kodowania).


Można zrozumieć z tego, że WSM w dalszym ciągu pozbawia swych użytkowników ciekawych programów, a „zalewa” ich badziewiem :shock: .
Coś mi się wydaje że pomalutku, znowu na powrót będziemy mieć nasze bloki „ubrane” w przeróżne anteny satelitarne, bo to co wyprawia WSM w tej kwestii, jest totalną porażką :? :oops: .
Nie jestem pewny, dlatego gdyby ktoś znał odpowiedź to proszę o nią ;) .
Czy WSM gdziekolwiek i z kimkolwiek rozmawiała na ten temat :?: Czy jak zwykle podejmuje decyzję za czyjeś pieniądze, bo to przecież właściciele lokali płacą za telewizję kablową. Dlatego byłoby dobrze gdyby też ich głos się liczył.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
c0o 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 98
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: w-ń
Wysłany: 2009-11-27, 18:40   

Wyłączone zostaną kanały HBO, HBO2 :shock: To jakiś żart :shock:

To może jeszcze Discovery i National Geografic wyłączcie - to nie będzie co oglądać w TV,chyba że ktoś lubi "tańczące - śpiewające gwiazdy na lodzie" .... Masakra
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-27, 20:39   

Jeżeli tak postąpią to zrywam z nimi umowę. Mam w nosie te ich zagrania. to juz lepiej zapłacić trochę więcej i wybrać sobie coś z konkurencji w jakości HD. Jakaś Cyfra czy Nka.
Jak zwykle zmieniają sobie co chcą bez żadnego pytania. Z tego zo mi wiadomo to umowa obowiązuje obydwie strony i takie rzaczy jak zmiana programowa powinna być konsultowana z klientem.

JAk wiemy na tym forum był a może i nadal jest przedstawiciel TVK. Oczekujemy odpowiedzi dlaczego znów jest zmieniana oferta programowa bez konsultacji z klientem?
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2009-11-27, 21:24   

gregg napisał/a:
Jeżeli tak postąpią to zrywam z nimi umowę.



Dokładnie tak samo uważam, najlepsze dwa programy z filmami wyłączą, to jakieś nieporozumienie...

http://www.tech.wsm.wielun.pl/


Wysłałem e-mail do TVK WSM w tej sprawie z prośbą o wyjaśnienie tego fenomenu, o odpowiedzi poinformuję.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-11-27, 23:05   

A oto treść otrzymanej wiadomości od Szymona Wyrembaka (TVK WSM):


Szymon Wyrembak (TVK WSM) napisał/a:
Witam. Do tej pory mieliśmy HBO za 1/4 ceny podstawowej, jednak ta oferta
nie została przedłużona na rok 2010. Z tego względu zapadła decyzja o
rezygnacji z HBO - uznano, że cena byłaby zbyt wysoka*.
Lista kanałów, które zastąpią wycofywane jest na naszej stronie.

Przy okazji: wypowiedzenie umowy można złożyć w siedzibie WSM, ul.A.Struga
1, p.11 (prosze nie przychodzić z tym do TVK). Jeśli forumowicze uważają,
że pozostawienie kanałów HBO jest warte dopłacania kolejnych kilku (czy
nawet kilkunastu) złotych miesięcznie - proszę pisać maile (tylko nie
anonimy, bo takich nikt nie bierze pod uwagę). Przekażę je Zarządowi WSM.


*) ja i inni pracownicy TVK mogą mieć inne zdanie na ten temat, ale to nie
ma nic do rzeczy...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-28, 00:08   

Czyli jednak totalna olewka klientów. :evil:
Panowie z TVK... Mnie nie obchodzi ile WY płacicie za HBO!!! Ja podpisywałem umowę na dostarczanie tego programu z WAMI!!! I to WASZYM obowiązkiem jest go dostarczać.
Powiem tak. Jeżeli taka zmiana zostanie wprowadzona to ja przestanę płacić za kablówkę i będziecie mi mogli nagwizdać.
 
   
Syn Mariana 
Ma stragan na targu



Pomógł: 7 razy
Wiek: 50
Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 516
Skąd: Z lasu
Wysłany: 2009-11-28, 10:27   

Myślę, że to nie zależy od Panów z TVK...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-11-28, 14:18   

Nie sądzę żeby to było olewanie klientów. Skoro dystrybutor kanałów HBO podniósł wyraźnie cenę za dostęp do kanałów to naturalne jest, że alb sie rezygnuje z tych kanałów albo ceny za kablówkę idą w górę. Wybrano wersję pierwszą, dodatkowo dokładając kilka innych kanałów (m.in. AXN co mnie osobiście bardzo cieszy - sporo dobrych seriali - Dr House, wszystkie serie CSI, LOST, Wzór i wiele wiele innych).
Przy okazji tej zmiany powinno się umożliwić abonentom kablówki bezpłatne wypowiedzenie umowy bez przesadnie długich okresów wypowiedzenia i po kłopocie.
Jak dla mnie HBO to nic specjalnego - po ok. dwóch miesiącach ma się dośc wiecznych powtórek a nowy film ogląda się za dwa razy w miesiącu. Ale trzeba przyznać, że cena w TVK za HBO nie była wysoka.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-11-28, 17:29   

red napisał/a:
Nie sądzę żeby to było olewanie klientów. Skoro dystrybutor kanałów HBO podniósł wyraźnie cenę za dostęp do kanałów to naturalne jest, że alb sie rezygnuje z tych kanałów albo ceny za kablówkę idą w górę.

red, a nie uważasz że w takim wypadku należałoby najpierw zapytać o zdanie najbardziej zainteresowanych, czyli tych, którzy za to płacą?
Nie jest to pierwszy przypadek, gdzie zarząd WSM podejmuje decyzję za lokatorów, niejednokrotnie wbrew ich woli. Przykład, ubiegłoroczne przydzielanie zasobów śmietnikowych. Teraz niestety sytuacja powtarza się z kanałami telewizyjnymi. A może ja chcę zapłacić kilka złotych więcej i mieć nadal kanały HBO?

Oczywiście HBO to nie jakaś rewelacja, ale zawsze to kanał typowo filmowy, gdzie można poświęcić 1,5 – 2 godziny i obejrzeć cały film, powtórki miały ten plus że jeśli nie dziś, to jutro, ale jakoś obejrzeliśmy film, który nas interesował. Kanały AXN i FoxLife, to jak się zdążyłem zorientować, kanały typowo serialowe, a jak się ogląda seriale pracując na zmiany, wiadomo.

gregg napisał/a:
Jeżeli tak postąpią to zrywam z nimi umowę.

I pewnikiem nie będziesz osamotniony w tym działaniu ;) . Chociaż w ten sposób, damy za wygraną włodarzom WSM, może by lepiej opracować jakiś plan „walki” z zatwardziałymi i zasiedziałymi gdzieś w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku, umysłami? :P :twisted: :D
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-11-28, 19:35   

miko 005 napisał/a:
może by lepiej opracować jakiś plan „walki” z zatwardziałymi i zasiedziałymi gdzieś w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku, umysłami?



miko, co proponujesz zatem, przemyślmy wspólnie i rozważmy to.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW