R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
List otwarty do Burmistrza Janusza Antczaka
Autor Wiadomość
Petitu 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 71
Dołączyła: 05 Sty 2012
Posty: 34
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-09-12, 12:27   

Jozeff napisał/a:
Torrent2 Jestes sam w tej walce, czy masz jakies wsparcie?




Pan Torrent2 osamotniony?

Na forum wielun.biz dołączył by reklamować konkurenta Przedsiębiorstwa Komunalnego czyli: Firmę „ Usługi Transportowe Sławomir Nowak ” z siedzibą w Gaszynie.

Sami zobaczcie:

Wysłany: 2011-05-11, 19:20 Temat: Zbiórka odpadów wielkogabarytowych
Firma „ Usługi Transportowe Sławomir Nowak ” z siedzibą w Gaszynie , ul. Strażacka 28 , 98-300 Wieluń , i n f o r m u j e , że na terenie miasta i gminy Wieluń odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych w następujących dniach...

W drugim wpisie się…zdradził:

Wysłany: 2011-12-06, 20:43 Temat: Oddam za darmo telewizor
Oddam za darmo telewizor kolorowy 21" UNIMOR, z pilotem, czarny, sprawny.
e-mail: piotrek.pik@tlen.pl

piotrek.pik@tlen.pl ???

google się nie myli:

http://www.tworzywa.pl/en...orzywa8885.html

(Sprzedam maszyne do belowania makulatury, tektury, foli, butelek PET itp. Cenna : 4 000 PLN….)

SZOK...

TERAZ W NATARCIU JAKO JEDYNY SPRAWIEDLIWY ROZPRAWIA SIĘ Z ODWIECZNYM KONKURENTEM????
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2012-09-12, 12:44   

LOL ;)
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
torrent2 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 257
Piwa: 38/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-09-12, 15:47   

Petitu;
O rany! Faktycznie szok… Jestem pod wrażeniem! Skoro już mnie rozpracowałeś, to pozostaje przyznać się mi, że ponadto współpracuje z CBA, CBŚ, a tak właściwie to jestem szpiegiem przemysłowym a moim przełożonym jest agent Tomek ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Axel 
Dojeżdża PKSem
Bełchatowianin



Pomógł: 2 razy
Wiek: 42
Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 103
Skąd: Ze Szczercowa
Wysłany: 2012-09-12, 18:06   

To już nie trzeba żadnej komisji śledczej, bo odpowiednie osoby tutaj już są :)
_________________
Zawsze i wszędzie dobrze będzie :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-09-13, 10:31   

torrent2, uśmiechy uśmiechami, ale może odniesiesz się do tezy Petitu. Prawda, czy tylko wybujała fantazja.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
torrent2 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 257
Piwa: 38/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-09-13, 12:40   

miko 005, jak mam się odnieść do czegoś takiego? Rozumiem, że osoby powiązane z Panem Owczarkiem będą chciały znaleźć jakieś drugie dno! Niedługo będę oskarżony o to, że działam z ramienia Pana Pawła Okrasy, dlatego że go znam? A może niedługo będę oskarżony o próbę obalenia Burmistrza! A najlepiej, to jak ktoś napisze, że ogólnie chodzi mi o to, aby zająć miejsce Pana Owczarka! Tak!!! To jest najbardziej sensowne! Kto by nie chciał zarabiać ponad 10.000 zł ? Ale tak poważnie: odpowiadają na twoje pytanie: niestety, ale jest to wybujała fantazja. Wiem, że odezwą się zaraz głosy, że to nieprawda, ale przyjrzy się dokładnie; w którym miejscu pisałem o likwidacji PK? Zawsze jest mowa o prezesie. Częściowo racje ma zbigie, który napisał: „ale karawana i tak pójdzie dalej”, bo na miejsce Pana Owczarka wejdzie ktoś inny i PK dalej będzie prosperować normalnie. Ponadto cała sprawa skupia się o gospodarkę mieszkaniową i wspólnoty. Oczywiście, wszyscy forumowicze mają prawo do wszelkich wyjaśnień, ale wszystko w granicach rozsądku! Zwróć uwagę, że niedługo to ja będę tutaj przestępcę i nie wiadomo kim jeszcze, a Pan Owczarek niesłusznie oskarżoną ofiarą. Dlatego na wszystkie posty z tematyki science-fiction będę odpowiadał podobnie (dla zabawy i śmiechu), albo po prostu będę je ignorował.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jozeff 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 12
Skąd: wielun
Wysłany: 2012-09-13, 18:02   

:-) torrent2 Mam pytanie? Czy jestes spokrewniony ze Slawomirem Nowakiem, czy lacza Was jakies wiezi rodzinne. Prosze o szczera odpowiedz.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-09-13, 19:36   

Tak się przyglądam temu tematowi i jak na początku był monolog prowadzony przez torrenta, tak teraz zostaje na niego przeprowadzany atak w postaci przesłuchania. Moim zdaniem wyjaśnił swoim ostatnim postem swoją pozycję, więc pytania typu, czy jest spokrewniony z z tą czy tąosobą są dla mnie żenujące. Od takich pytań jest PW.

Ps. Nie jestem spokrewniony z torrentem, tylko widzę, że zaczyna się nagonka i odwracanie kota ogonem.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-09-14, 11:47   

Ferbik napisał/a:
Ps. Nie jestem spokrewniony z torrentem, tylko widzę, że zaczyna się nagonka i odwracanie kota ogonem.

Ludzie pomalutku mają już dosyć tego typu rozgrywek. Dlatego nie ma się co dziwić, że chcą wiedzieć czy torrent2 robi "szum" w trosce o dobro ogółu, czy tylko dla dobra swojego, bądź wąskiej grupy zainteresowanych.

Na informacje podane przez Petitu, każdy będzie patrzył z własnej perspektywy, oczywiście z tej ... z małej, regionalnej polityki :razz:
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
torrent2 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 257
Piwa: 38/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-09-14, 13:36   

Do wszystkich wątpiących w moje działania: nie działam dla żadnej firmy, rodziny i polityki!!! Na początku tego tematu także dostawałem pręgi (bo polityk, bo donosiciel, itd.). Więcej w tym temacie nie będę pisał, ale gdy to wszystko się zakończy, wszystkie osoby na tym forum, które próbują lub będą próbowały udowodnić, że działania te miały na celu jakieś rodzinne lub polityczne działania, będę forumowiczom przypominał takie osoby i piętnował przed wszystkimi. Niezależnie co bym nie napisał to i tak znajdzie się ktoś, kto znajdzie jakieś wątpliwości lub drugie dno! Ja tylko proszę o cierpliwość, a z czasem sami przekonacie się, że nie działam z niczyjego ramienia. Pamiętajcie: wszędzie tam, gdzie nie wiadomo o co chodzi, to zawsze idzie o pieniądze! I w tym przypadku także tak jest!!! W pierwszej kolejności pieniądze dla naszej wspólnoty, a dopiero tzw. „ogół”. Tak więc nie do końca działam „charytatywnie”. Ten ogół jest u mnie na drugim planie (bo nic mnie to nie kosztuje, a dlaczego inni mają nie skorzystać, jeżeli nam się to uda). Przedstawianie szczegółów na forum ma za zadanie ukazanie w szczególności innym wspólnotom nieprawidłowości w PK i gdzie i jak byli oszukiwani, a także ukazanie wszystkim mieszkańcom, tak jak to napisał zbigie: „… poobserwuj najpierw pracę Owczarka w PK i Radzie powiatu i jak zobaczysz to co jest faktycznie, czyli, że od A do Z ma wszystko poukładane…”.

Więcej nie będę odpowiadał na posty typu: czy jesteś powiązany z tym czy tamtym, czy znasz tego lub tamtego, itd. Niedługo to musiałbym chyba tutaj wszystkim napisać swój życiorys i to nie wiadomo czy wszyscy byliby zadowoleni, bo może np.: za mało opisałbym swoich prywatnych rodzinnych spraw (ze szczegółowym opisem intymnego życia).

Podsumowując: bardzo proszę o cierpliwość i nie wydawajcie zbyt daleko idących domysłów i osądów. Pamiętajcie, że ludzie wspierający Pan Owczarka zrobią wszystko co możliwe, żeby ich układ się nie posypał. Oni wszyscy widzą, że siedzą na krześle o trzech nogach i tylko patrzeć jak zrobią fikołka. Pomyślcie: jak musi im się już grunt pod nogami palić, skoro do tej pory siedzieli tak cicho a tu nagle taka nagonka i próba odwrócenia uwagi od głównego tematu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2012-09-14, 18:14   

miko 005 napisał/a:
Ludzie pomalutku mają już dosyć tego typu rozgrywek. Dlatego nie ma się co dziwić, że chcą wiedzieć czy torrent2 robi "szum" w trosce o dobro ogółu, czy tylko dla dobra swojego, bądź wąskiej grupy zainteresowanych.


Nie wiem kto ma dość tego, że ktoś w końcu chce dojść do prawdy i rozliczyć pana Owczarka na poziomie prawnym z jego działań z czego powinniśmy być zadowoleni!

Jedyne osoby które są z tego niezadowolone to sami zainteresowani oraz jak już zauważyłem ludzie pokroju pana Zbigniewa Giełzaka - który próbował na poprzedniej stronie z pozycji "wolnego obserwatora" atakować użytkownika torrent2.
Są to jednak ludzie bezdyskusyjnie powiązani z osobami których ta sprawa dotyczy.

Każdy może założyć konto na forum i zaatakować kogoś z pozycji "wolnego obserwatora", a w tym przypadku nie ma co mieć złudzeń, że osoby najbardziej zainteresowane(czyt. pan Owczarek i reszta) nie będą stały bezczynnie i czekały na rozwiązanie sprawy.
Ostatnio zmieniony przez Sylwester 2012-09-14, 22:23, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jozeff 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 12
Skąd: wielun
Wysłany: 2012-09-14, 19:31   

Torrent2 Odpowiedziales obszernie ale wymijajaco, zakladam zatem, ze masz cos do ukrycia i na Forum nie wypada Ci sie wyprzec rodziny. Tracisz swoja wiarygodnosc i zaufanie forumowiczow.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2012-09-14, 19:43   

Jozeff, Rozumiem, że ty na forum odpowiadasz za reglamentacje wiarygodności i zaufania forumowiczów?
Wczoraj obdarzyłeś nimi oczywiście w imieniu wszystkich użytkownika torrent2 a dzisiaj czeka ona na nowego właściciela...
Doprawdy zabawne.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jozeff 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 12
Skąd: wielun
Wysłany: 2012-09-14, 21:08   

Nie, wyrazilem jedynie swoja opinie i smiem twierdzic, ze co najmniej chociaz jeszcze jeden forumowicz mysli podobnie jak ja. Dlatego pisze w liczbie mnogiej. Sylwester! wbrew Tobie nie staram sie nikomu narzucac sposobu myslenia i wbrew Tobie nie robie sie adwokatem zadnej ze stron. Dlatego tez nie widze w tym nic zabawnego.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-09-14, 21:30   

Jozeff, widzę, że sprawia Ci trudność czytanie ze zrozumieniem tekstu.
torrent2 napisał/a:
Do wszystkich wątpiących w moje działania: nie działam dla żadnej firmy, rodziny i polityki!!!

I zacytuję siebie:
Cytat:
Moim zdaniem wyjaśnił swoim ostatnim postem swoją pozycję, więc pytania typu, czy jest spokrewniony z z tą czy tą osobą są dla mnie żenujące. Od takich pytań jest PW.

Tyle w temacie. Następne podobne posty będą usuwane.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW