R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przekręty i wałki rządu PO
Autor Wiadomość
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2011-12-01, 15:04   

Cytat:
Warszawska policja objęła całodobowym monitoringiem niechciane przez wielu mieszkańców pomniki Armii Sowieckiej – dowiedziała się „Codzienna”. – To absurd! – mówią historycy, a będący w mniejszości radni prawicy bezradnie rozkładają ręce.

O tym, że policja ochrania pomnik żołnierzy sowieckich, powiedział „Codziennej” Marek Wernic, działacz patriotyczny i kibic warszawskiej Legii:

– Poszedłem pod pomnik w piątek wieczorem i zabrałem kwiaty, które tam leżały. Nie podoba mi się składanie hołdu oprawcom, którzy mordowali patriotów i w miejsce niemieckiego przynieśli Polsce kolejne, sowieckie zniewolenie – powiedział. – Gdy zabrałem kwiaty, drogę zajechały mi dwa tajniackie patrole. Zostałem wylegitymowany i puszczony wolno. Wściekłem się, ale myślałem, że na tym koniec – dodaje.

Był to jednak dopiero początek. We wtorek o 6 rano mieszkanie Marka zostało przeszukane, zarekwirowano mu z warsztatu puszkę farby i po zakuciu w kajdanki zatrzymano na 10 godz. Został podejrzany o znieważenie pomnika. – Prywatnie policjanci mówili mi, że oni też nie rozumieją, dlaczego muszą pilnować pomnika, ale taki mają rozkaz – mówi Marek Wernic.

„Ludzie składają hołd”

Reporterzy „Codziennej” wybrali się wczoraj rano pod pomnik. Od razu pojawiły się też dwie funkcjonariuszki policji, patrolujące park. Potwierdziły, że są tu specjalnie po to, by pilnować wychwalający Sowietów monument i że istotnie, jest on monitorowany całą dobę. – Ludzie przychodzą oddawać hołd i dlatego pilnujemy, by nikt nie zabierał kwiatów i nie niszczył pomnika – powiedziały. Potwierdził to także młodszy inspektor Maciej Karczyński, rzecznik stołecznej policji. Z informacji, do których dotarła „Codzienna”, wynika, że decyzja została podjęta po naradzie w stołecznej komendzie. Podobną ochroną miały zostać objęte inne wychwalające Sowietów pomniki, w tym będący obecnie w kosztownej renowacji monument Polsko-Sowieckiego Braterstwa Broni, znany jako pomnik czterech śpiących.

– To absurd! Gdyby chciano postawić policję przy każdej ulicy i pomniku, który odwołuje się do totalitaryzmu, brakłoby policjantów – mówi „Codziennej” dr Maciej Zakrzewski, politolog i historyk IPN-u. –Jeśli nie ma tam ciał żołnierzy, śmiało można go usunąć, a nawet jeśliby były, to i tak taka monumentalna forma jest nie do przyjęcia – dodaje.
– Nie za bardzo wiadomo, co z tym fantem zrobić – przyznaje w rozmowie z „Codzienną” Marek Borkowski, wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy Praga-Południe. Jako PiS jesteśmy przeciwni płaceniu na pomnik, ale jesteśmy w mniejszości. Pojawiały się propozycje, żeby go przenieść, ale jakoś nikt się nie kwapi – rozkłada ręce. – To dziwne, że tylu urzędników i funkcjonariuszy jest zaangażowanych w pilnowanie pomnika, którego tam nie powinno być – dodaje. Rada dzielnicy każdorazowo płaci bowiem za czyszczenie pomnika. Ostatnio zamontowano tam również oświetlenie, za które zapłacił Zarząd Dróg Miejskich.


http://niezalezna.pl/1976...jalnym-nadzorem

Wiwat socjalizm! Wiwat komunizm! Wiwat Rosja!
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-12-01, 15:24   

Po komentarzach internautów plujących jadem (na prawie 100% postów) na niezalezna.pl dziwi mnie pytanie: dlaczego prawicowcy są tak nienawistni?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2011-12-01, 15:36   

Ferbik napisał/a:
Po komentarzach internautów plujących jadem (na prawie 100% postów) na niezalezna.pl dziwi mnie pytanie: dlaczego prawicowcy są tak nienawistni?


Bo nienawidzimy innych i jesteśmy faszystami i nacjonalistami. To chyba nas tłumaczy.

A teraz jeśli można, wróciłbym do tematu. Chciałbym dodać wiadomość z innej opcji medialnej:


Cytat:
Kierunek i zasadnicze tezy poniedziałkowego wystąpienia szefa MSZ Radosława Sikorskiego w Berlinie były zaakceptowane przeze mnie i są wynikiem wielomiesięcznej pracy całego rządu - oświadczył premier Donald Tusk. Premier powiedział na konferencji prasowej, że "z całą mocą i z pełnym przekonaniem" chciałby bronić berlińskiego wystąpienia Sikorskiego. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że żarty się skończyły i nie ma już czasu na dalsze zwlekanie - powiedział premier w odniesieniu do kryzysu w strefie euro.

Tusk podkreślił, że jesteśmy na kilka dni przed rozstrzygającym spotkaniem Rady Europejskiej. - Decyzje lub - nie daj, Boże - ich brak, mogą rozstrzygnąć o przyszłości kontynentu - ostrzegał szef rządu.

Premier cytował prasę, która podkreśla, że kryzys może doprowadzić nawet do konfliktów i końca całej północno-zachodniej cywilizacji. - Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że żarty się skończyły i nie ma już czasu na dalsze zwlekanie - stwierdził Tusk.

Jeśli Europa nie znajdzie w sobie siły, aby przerwać "łańcuch pozornych działań i bezczynności" oraz zapobiec rozpadowi strefy euro, starania Polaków o dobry stan gospodarki mogą zostać zaprzepaszczone - powiedział premier Donald Tusk.

- To, czego doświadczamy w ostatnich trzech latach - starania Polaków o to, żeby gospodarka Polski była w dobrej kondycji, żeby finanse publiczne Polski były w dobrej kondycji przynoszą efekt, który może zostać zaprzepaszczony, jeśli Europa nie znajdzie w sobie wystarczająco dużo siły, aby zapobiec rozpadowi strefy euro, jeśli Europa nie znajdzie wystarczająco dużo siły, aby przerwać ten łańcuch pozornych działań i bezczynności maskowanej setkami spotkań na najwyższym i na średnim szczeblu, które nie przynoszą żadnego zadowalającego rozwiązania - powiedział Tusk na konferencji prasowej.

Tusk zadeklarował, że Polska podejmie wysiłki na rzecz ratowania strefy euro. Podkreślił, że nasz kraj, tak jak inne europejskie państwa, jest zależny od tego, co się stanie w tej strefie.

Zapowiedział, że w ciągu najbliższych godzin i kilku dni Polska będzie przekonywać do planu działań związanego ze zbliżającym się posiedzeniem Rady Europejskiej i tym, co się będzie działo po unijnym szczycie.

Premier podkreślił, że Polska chce się aktywnie włączyć w ratowanie strefy euro, nie dlatego, że przecenia swoje możliwości, ale dlatego, że "wiemy z całą pewnością i przenikliwością", iż Polska, podobnie jak wszystkie kraje europejskie, jest zależna od tego, co stanie się w strefie euro.

Polska, nie będąc w strefie euro, chce na mocy zmian traktatowych, być obecna w czasie wszystkich prac, które będą naprawiały i zarządzały strefą euro - powiedział w czwartek premier Donald Tusk. Oświadczył, że Polska jest za szybką zmianą traktatu.

- Opowiadamy się za zmianą traktatu, szybką, bez zbędnej, przedłużającej się i jałowej dyskusji. Ta zmiana traktatu musi służyć wzmocnieniu dyscypliny finansowej strefy euro, twardego, skutecznego zarządzania gospodarczego w strefie euro - powiedział Tusk na konferencji prasowej.

Jak zaznaczył, polskim postulatem na rzecz zachowania integracji Europy, przy wzmocnieniu zarządzania strefą euro będzie przyjęcie zasady "participate not vote", czyli - wyjaśnił Tusk - "obecności bez możliwości głosowania w sprawach strefy euro przez państwa członkowskie niebędące w strefie euro, ale będące członkami UE".

- Polska i inne kraje, które są członkami Unii Europejskiej, nie będąc w strefie euro, chce na mocy zmian traktatowych uczestniczyć, być obecna, w czasie wszystkich prac i spotkań, które będą naprawiały i zarządzały strefą euro, ze świadomością, że głosowania w sprawie strefy euro powinny być domeną uczestników strefy euro - powiedział Tusk.

Premier Donald Tusk opowiedział się w czwartek za wzmocnieniem Komisji Europejskiej i Europejskiego Banku Centralnego. Podkreślił, że nad wyposażoną w mocne narzędzia KE powinna być wbudowana demokratyczna kontrola, a taką rolę mógłby odgrywać Parlament Europejski.

- Jednym z kluczowych narzędzi, i tego powinny dotyczyć zmiany w traktacie, powinna być bardzo mocna rola Komisji Europejskiej i innych instytucji europejskich, także w procesie zarządzania gospodarczego i dyscyplinowania finansowego państw członkowskich strefy euro - powiedział premier na konferencji prasowej.

Oświadczył, że takie kraje jak Polska nie powinny i nie będą przeszkadzać w "procesie używania narzędzi europejskich, jak KE przez strefę euro na rzecz jej naprawy", a także dyscyplinowania krajów i silniejszego zarządzania gospodarczego.

Zastrzegł, że potencjalne wyposażenie m.in. Komisji w silniejsze instrumenty i możliwości działania, powinno być podane kontroli demokratycznej. Jak zaznaczył kierunek myślenia, który zmierza do tego, że KE miałaby wprost możliwość kontrolowania budżetów narodowych "nie powinien być automatycznie odrzucany".

Jego zdaniem, gdyby przyjąć taki "kierunek myślenia w Europie" trzeba by wbudować w to mechanizm demokratycznej kontroli. Nie wykluczył, że w tym kontekście, że rolę taką mógłby odgrywać Parlament Europejski.

Poinformował, że Polska będzie też popierała wzmocnienie Europejskiego Banku Centralnego, co - jak zauważył - nie wszystkim "kluczowym graczom w Europie jest na rękę". - Doświadczenia tego kryzysu pokazują, że strefa euro potrzebuje banku centralnego z prawdziwego zdarzenia - stwierdził Tusk. Jego zdaniem, działania EBC nie mogą mieć charakteru awaryjnego, sytuacyjnego, a powinny być opisane w przyszłym unijnym traktacie.


http://wiadomosci.wp.pl/t...1d7b0&_ticrsn=3


Mój komentarz:
Premier staje murem za Sikorskim, tak więc uważa, że powinniśmy pracować na rzecz Niemiec i ratować strefę Euro, od której sam nas uzależnił. Dobro naszego kraju jest WAŻNIEJSZE od dobra UE, a Premier na to, że nie można być egoistą i trzeba pomóc. Zdrada stanu? Po raz który?

Czasami mam wrażenie, że Donald w obliczu tragicznego w skutkach ich rządów kryzysu zaczyna grać złego wujka. Jak nie będzie w stanie sobie poradzić - odwoła Rząd. Ale nie tak łatwo to się skończy. Pojawi się opcja zbawienne. Moim zdaniem będzie to "sztucznie marginalizowany" Grzegorz S., który chlapnie o jakichś nieprawidłowościach w Smoleńsku i przejmie władzę po Donaldzie. Typowa roszada, jaką już nam serwowali nie raz i (nie) daliśmy się nabrać. Jakoś ponuro to widzę...
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-12-01, 16:21   

hajen, nie mam zamiaru polemizować nad kwestią "pilnowania" pomników. Ale zanim faktycznie zaczniesz zionąć jadem w kierunku znienawidzonego przez Ciebie sowieckiego totalitaryzmu (i może nawet słusznie), to pomyśl najpierw ilu żołnierzy, prostych obywateli ZSRR, w imię wyswobodzenia Polski z rąk okupanta, zostało tutaj, na polskiej ziemi pochowanych.

Totalitaryzm przyszedł później, po tej krwawej i tragicznej ofierze prostego czerwonoarmisty.

Gdyby ludzie chociaż odrobinę podeszli do tych pomników pod tym właśnie kątem, to pewnie nie trzeba by było sięgać do takich środków, o jakich piszesz. Gwarantuję Ci, że jeśli zaczną się ataki dewastacji pomników z wizerunkiem Jana Pawła II, to pierwszy wyjdziesz z inicjatywą objęcia takowych specjalną troską. Ja zresztą też. Ale nie mam też nic przeciwko obrony czegoś, o czym powinniśmy pamiętać. To nie Stalin, ani Beria przelewali za wolność Polski krew. Tak samo jak nie oni są na tych pomnikach, prawda?
To nie władza jest w tej chwili głupia, tylko jakieś tam kręgi polskiego społeczeństwa. Przeprasza, ale takie jest moje zdanie na ten konkretny "pomnikowy" temat.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2011-12-01, 16:37   

miko 005, tu chodzi o pomniki, a nie mogiły.

Takie miejsca jak zbiorowe mogiły żołnierzy radzieckich (czy tam sowieckich) mają swoje miejsce na przykład niedaleko Pomnika Lotnika. Sam tam byłem i uważam, że to bardzo ładne miejsce i pomnik pamięci zmarłych tam żołnierzy.

Chodzi o pomniki ku chwale totalitaryzmowi a nie żołnierzowi. Żołnierz radziecki ma swoje miejsce w Warszawie i nie tylko. Nawet kilka tych miejsc.

Nie wydaje Wam się, że nagła obrona pomników sowieckich, brak Orła na koszulkach narodowych, dyskredytacja Marszu Niepodległości, atak Niemców na defiladę rekonstrukcyjną na Krakowskim Przedmieściu, kreowanie patriotyzmu na obciach, stawianie interesów innych państw ponad własne ŚMIERDZI NA ODLEGŁOŚĆ PROPAGANDĄ? Przecież tu nie chodzi już nawet o poglądy i podziały polityczne tylko o tożsamość narodową!
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Morgoth 
Przyjeżdża na zakupy
Nadworny Hejter



Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 483
Piwa: 3/1
Skąd: Parcice / Wrocław
Wysłany: 2011-12-01, 18:52   

hajen napisał/a:
Nie wydaje Wam się, że nagła obrona pomników sowieckich, brak Orła na koszulkach narodowych, dyskredytacja Marszu Niepodległości, atak Niemców na defiladę rekonstrukcyjną na Krakowskim Przedmieściu, kreowanie patriotyzmu na obciach, stawianie interesów innych państw ponad własne ŚMIERDZI NA ODLEGŁOŚĆ PROPAGANDĄ?

Nu, żydokomunistyczną.

Ja tam się nie czuję pozbawiany tożsamości narodowej, być może osoby o słabej tożsamości czują się zagrożone (czyżby Ty?). No tak, patriotyzm polegający na wyjściu raz do roku na ulice z Banderą Polskiej Marynarki Handlowej jest NAPRAWDĘ głęboki :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Maciej 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
EWI w Sercu



Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1155
Piwa: 5/6
Skąd: EWI-OOL
Wysłany: 2011-12-02, 14:35   

...
_________________
Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.
Antoine de Saint-Exupery
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-12-02, 20:17   

Najważniejsze żeby znowu pomaszerować :!: I na YouTube :!: Niech ziomale widzą :D
P.S.
Ponieważ niedługo może zabraknąć okazji (świąt) do maszerowania, moje dwie propozycje na najbliższy okres (oprócz 13 grudnia):
26 grudnia (św. Szczepana) - marsz za przywróceniem kary śmierci. Najlepiej przez ukamienowanie;
6 stycznia (Trzech Króli) - marsz przeciw trójporozumieniu: Putin, Tusk, Merkel. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2011-12-07, 12:27   

Cytat:
Marek Wernic, który zabrał kwiatki spod pomnika Armii Sowieckiej, został w ubiegły poniedziałek przesłuchany przy użyciu wykrywacza kłamstw. Śledczy usiłowali się dowiedzieć, czy na pewno nie ma on nic wspólnego z uszkodzeniem chwalącego Sowietów monumentu.

W zeszłym tygodniu „Codzienna” pisała o sprawie Wernica. Mężczyznę wylegitymowali tajniacy pod pomnikiem Armii Sowieckiej w warszawskim parku Skaryszewskim, ponieważ zabrał leżące tam kwiaty. Okazało się wówczas, że wychwalające Sowietów warszawskie monumenty są objęte całodobowym monitoringiem policji.

Kilka dni później Wernic został zabrany przez policję ze swojego domu o godz. 6 rano. Dokonano też przeszukania i zarekwirowano mu puszkę farby z warsztatu. Mężczyzna był przetrzymywany przez dziesięć godzin na komisariacie bez przedstawienia zarzutów. Otrzymał też kolejne wezwanie. Jak się okazało – do laboratorium kryminalistyki, gdzie podpięto go pod wykrywacz kłamstw.

Dziwne pytania

– Zadawali mi pytania związane z pomnikiem, ale też jak mam na imię i czy jest grudzień 2011 r. Nie przedstawiono mi żadnych zarzutów – mówi „Codziennej” Marek Wernic i dodaje: – Zgodziłem się na badanie, bo przecież nie mam nic do ukrycia!

Dodaje też, że po naszej ostatniej publikacji otrzymywał dziwne telefony z zastrzeżonych numerów. Anonimowy mężczyzna radził mu, by nie wypowiadał się w mediach, bo „mogą się znaleźć grubsze sprawy”.

Rzecznik stołecznej policji, młodszy inspektor Maciej Karczyński w rozmowie z „Codzienną” potwierdza, że badanie wariografem miało miejsce. – Działamy w granicach prawa. Oficer prowadzący sprawę zadecydował o tym, że takie badanie jest konieczne – ucina. Karczyński potwierdził również, że Wernic nie ma postawionych żadnych zarzutów i był przesłuchiwany w charakterze świadka.


Źródło: niezalezna.pl

Mnie to wygląda na represje.
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-12-08, 01:29   

hajen napisał/a:
Mnie to wygląda na represje.

A mnie na szukanie dziury w całym...
Mógł się nie zgodzić na badanie wariografem a nie najpierw się zgodzić a potem publicznie ubolewać, że jest uciskany przez władze.
A te dziwne pytania to są normalne pytania przy takim badaniu.
Normalnie przekręt PO na pierwszą stronę...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2011-12-08, 01:42   

red napisał/a:
A mnie na szukanie dziury w całym...
Mógł się nie zgodzić na badanie wariografem a nie najpierw się zgodzić a potem publicznie ubolewać, że jest uciskany przez władze.
A te dziwne pytania to są normalne pytania przy takim badaniu.
Normalnie przekręt PO na pierwszą stronę...


A Ty byś odmówił badania wariografem? Przecież by mu nie odpuścili. Spod pałacu prezydenckiego w ciągu 2 godzin znikają znicze, a gościa, który wyrzucił bukiet kiwatów spod sowieckiego pomnika szykanuje się aresztowaniami i przeszukaniami domu.

Co do przekretow na pierwsza strone - ile to bylo stron nabijania sie z Kaczynskiego z najdurniejszych powodow (typu "malpa w czerwonym"), a echo nie milknie do dzis.

Uwazam, ze NIE JEST to normalne, by obywateli w ten sposob traktowac. Wykrywacz klamstw? Bez jaj... Kryminalistyka zajmuje sie obrona pomnikow sowieckich...
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-12-08, 12:25   

hajen, nie znasz sprawy a oceniasz. Nie wiesz jak wygląda sytuacja. A facet mógł się po prostu nie zgodzić na badanie bo z tego co wiem to ma do tego prawo. A on się najpierw zgodził a potem płacze że go zbadali.
Kryminalistyka zajmuje się wykrywaniem przestępstw a nie obroną pomników. Jeśli ktoś zdewastuje samochód przestępcy to co powiesz? Że policja ma nie szukać sprawców?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2011-12-08, 12:56   

red napisał/a:
hajen, nie znasz sprawy a oceniasz. Nie wiesz jak wygląda sytuacja. A facet mógł się po prostu nie zgodzić na badanie bo z tego co wiem to ma do tego prawo. A on się najpierw zgodził a potem płacze że go zbadali.
Kryminalistyka zajmuje się wykrywaniem przestępstw a nie obroną pomników. Jeśli ktoś zdewastuje samochód przestępcy to co powiesz? Że policja ma nie szukać sprawców?


Twoja wybiórcza tolerancja na takie zachowania jest powalająca. Analogiczna sytuacja za rządów PiS doprowadzała(by) Was do szaleństwa.
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-12-08, 21:17   

hajen napisał/a:
Analogiczna sytuacja za rządów PiS doprowadzała(by) Was do szaleństwa.

Mnie nie doprowadzała. Mów za siebie.
Dalej mnie dziwi jak można najpierw dobrowolnie poddać się badaniu wariografem a potem żalić że się jest szykanowanym. Poza tym nie znamy otoczki całego zajścia.
hajen, jak cie policjant spisze w nocy na ulicy to też powiesz że to szykany za poglądy polityczne?
Dla mnie EOT.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2011-12-08, 21:25   

Przecież gość nie marudził. I nie porównuj spisania w nocy od aresztowania, przetrzymania w areszcie, przeszukania domu oraz wezwania do badania pod wykrywaczem kłamstw. Ktoś tu czegoś nie rozumie. Ode mnie też EOT.
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW