R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: red
2014-11-16, 22:51
Gmina Mokrsko na krawędzi bankructwa
Autor Wiadomość
JOWITA.M 
Słyszał o Wieluniu
jowitA


Dołączyła: 10 Lis 2014
Posty: 2
Skąd: WIELUN
Wysłany: 2014-11-10, 11:14   przedwyborcza walka

to całkiem normalna sytuacja przed wyborami...tak ja 8 lat temu jeszcze niedoszły wójt Tomasz Kącki zarzucał gminę i jej mieszkańców GOŃCEM SAMORZADOWYM w którym jak by nie było pojawiały się informacje obczerniające obecnego wówczas wójta pana Pawlaka i jego poczynania na terenie gminy.
Dlaczego teraz zarzucane jest pani Kubowicz obczernianie pana Tomasza K.. przecież to coś normalnego w polityce, czyżby komitet pana Kąckiego nie pamiętał swojej przedwyborczej gry?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
palyga007 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 45
Piwa: 1/2
Skąd: Okolice Wielunia
Wysłany: 2014-11-10, 11:17   

Nie o to pytałem.
Chodziło mi o wypowiedź samej zainteresowanej w kwestiach poruszanych w kilku poprzednich postach. (min faktycznego czasu "realnej" pracy w banku, kredytów itp itd)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ghost.Ożarowa 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 47
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 13
Skąd: Ożarów
Wysłany: 2014-11-10, 11:35   

List czwartego z mieszkańców gminy Mokrsko
(nie jednego - bo do tej pory jest jednego czyli tego samego)

Jeśli ktoś decyduje się kandydować,
to chyba musi się liczyć że będą
odgrzebywane jego grzechy i grzeszki,
bo potencjalni wyborcy powinni wiedzieć
o nim wszystko, nie tylko to co jest jemu wygodne,
i znajduje się na kolorowych broszurkach,
czyli do kandydowania powinni się garnąć
ludzie "kryształowi" i tutaj się paulini zdziwią,
oczywiście po obu stronach.

Tak jak mów ten człowiek na początku
http://www.youtube.com/watch?v=zhj4rvei5pg

Najbardziej Rozśmieszyło mnie stwierdzenie
przy pokazaniu plakatu z jej kandydatami
"Ci ludzie nie są PRZYPADKOWI" ?????

Kurcze a na czym ta nieprzypadkowość polega już nie wyjaśniła

Hiszpan wiem że nie jesteś z tej gminy, ale nie rozdzielaj rodzin,
tak jak to też jest na kolorowej ulotce, to nic że nazwisko inne, i miejscowość,
ale rodziców się nie wybiera, co najwyżej można zmienić nazwisko na żony.

1 SIKORA Aleksander Zdzisław zam. Komorniki, wiek: 50 7
1 KACZMAREK Anita Ewa zam. Krzyworzeka, wiek: 30 10

Przy okazji chciałem też zapytać czy pan Szaniec to ten sam który
kiedyś pracował w UG za kadencji wójta Pawlaka, a który potem za kadencji
wójta Kąckiego wykorzystywał transport i pracownika do swoich prywatnych
celów bo myślał że dalej można takie wałki kręcić ?

prezes przeczytaj swój post , i powiedz mi czy ty dopiero po podpisaniu z pracownikiem umowy na czas nieokreślony czytasz jego CV ?

palyga007 ona pisze w tym wątku i to nie pod jednym Nick-iem

Przy prezentacjach mogła sobie pani zmienić tło pulpitu na idylle,
bo ponoć taką by była nasza gmina jakby pani została wójtem,
zamiast tego wiatraka, co czyni z pani jeszcze większą hipokrytkę.

JowitoM a możesz mi przypomnieć jakie represje stosował Pawlak wobec Kąckiego
jak się dowiedział że ten zamierza kandydować, czy nie pamiętasz, albo przypadkowo nie słyszałaś ?

Mieszkańcy gminy mogą słać maile z PRAWDZIWYMI ciekawostkami na temat "Nie przypadkowych Kandydatów" na adres:

ghost.ozarowa@o2.pl

Od razu uprzedzam nie będę ujawniał adresów mail,
ale też zastrzegam prawo do pomijania treści wulgarnych.
Nie jestem politykiem, nie kandyduję, czyli na pewno tak będzie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
palyga007 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 45
Piwa: 1/2
Skąd: Okolice Wielunia
Wysłany: 2014-11-10, 11:56   

Akurat to czy Pani Paulina ukrywa się pod takim czy innym linkiem nie jest dla mnie istotne.
Wolałbym usłyszeć wypowiedź w 1. os. liczby pojedynczej.

Z przykrością stwierdzam natomiast, że w jakimś dziwnym kierunku zmierzają działania zarówno jednej jak i drugiej strony. Zaczynają one niestety przypominać taktykę naszych "wyżyn" politycznych.
Szukanie "haków", mieszanie z błotem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ghost.Ożarowa 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 47
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 13
Skąd: Ożarów
Wysłany: 2014-11-10, 12:16   

Moment jakie "haki" to jest korekta opisów z ulotek.
W ulotce jest opis człowieka nieskazitelnego, wręcz ideał,
a w rzeczywistości może to być szuja i oszust,
uważasz że wyborcy nie powinni znać CAŁEJ prawdy
o osobie której w jakiejś części powierzają swoje jutro ???

Czyli twoim zdaniem ten kto ma ładniejszą stronę internetową,
i bardziej kolorowe ulotki, jest uczciwszy i lepiej będzie lepiej dbał żeby nam żyło się lepiej ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
palyga007 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 45
Piwa: 1/2
Skąd: Okolice Wielunia
Wysłany: 2014-11-10, 12:35   

Proszę wskazać miejsce, w którym napisałem, że posiadanie ładniejszej strony www, ulotki czyni kandydata lepszym/gorszym włodarzem gminy.
Dokonałem tylko ich subiektywnej oceny.

A prawdy jak to się mówi są trzy: cała prawda, tylko prawda i g... prawda.

Także co do "PRAWDZIWYCH ciekawostek" poczekamy zobaczymy...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Daniel 
Słyszał o Wieluniu
dr.płk.Daniel G.


Wiek: 69
Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 7
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-11-10, 22:25   Kłamstwa wyborcze

Młody człowieku RGM albo jesteś niedokształcony albo jesteś kłamcą. Prowadzisz brudną kampanię na rzecz pani Kubowicz wmawiając nieprawdę. Przykład: nigdy w gminie Mokrsko nie planowano budowy 40-u wiatraków. Projekt zakładał przeprowadzenie badań nad możliwością budowy maksymalnie 24 wiatraków. Równie dobrze mogło ich być postawionych 5 w miejscach jak najmniej uciążliwych dla środowiska i mieszkańców. Do tego celu postawiono dwie wieże badawcze. Tak więc miej odrobinę godności i przestań kłamać.
Inne twoje kłamstwo to to na temat festynu w Krzyworzece. Gmina wydała na organizację całej imprezy ok.11% kosztów. Cała reszta pochodziła od sponsorów i dotacji. Bardzo duży wkład do tej imprezy mieli mieszkańcy Krzyworzeki. Więc nie ubliżaj kłamstwami ludziom którzy poświęcili swój czas i pieniądze by obchody 750-lecia odpowiednio uczcić.
_________________
Stop kłamstwom wyborczym
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Daniel 
Słyszał o Wieluniu
dr.płk.Daniel G.


Wiek: 69
Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 7
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-11-10, 22:36   Wyjaśniam

Mam rodzinę w gminie i dlatego zainteresowała mnie ta brudna kampania prowadzona przez klikę pani Kubowicz. Kampania która krzywdzi głównie mieszkańców gminy i ich zaangażowanie w rozwój gminy. Na pierwszy rzut oka już widać że komitetowi Pani Kubowicz bardziej zależy na stanowiskach niż mieszkańcach. Nie okłamiecie mieszkańców gminy nie zrobicie z nich głupców. Ktoś kto prowadzi brudną kampanię wyborczą nie jest godzien do sprawowania stanowisk publicznych.
_________________
Stop kłamstwom wyborczym
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ghost.Ożarowa 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 47
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 13
Skąd: Ożarów
Wysłany: 2014-11-11, 00:52   

List piątego z mieszkańców gminy Mokrsko

Chyba sama strzeliła sobie w stopę,
jak w końcowej historyjce jej gościa.

RGM
Wysłany: 2014-08-23, 06:47
"Chyba nie jest jednak różowo z tymi finansami
gminy skoro według ostatnich wieści obecny Wójt
postanowił nie startować w wyborach na to stanowisko."

Jakby trzymała dziób na kłódkę, zarejestrowała KWW,
była by prawdopodobnie nowym wójtem,
bo wiem że Kącki nie miał zamiaru ponownie kandydować,
ale że zachciało udzielać durnych wywiadów,
z samym sobą, no to podejrzewam że się wkur.. zdenerwował,
i zmienił swoją decyzję żeby jej jednak pokazać że nie
jest aż tak złym włodarzem jak jej się wydaje.

Dlaczego wywiadów ? Dlatego że z "gwiazdami" nie można inaczej,
a pani Kubowicz ma o sobie takie mniemanie, inna forma w jej przypadku
jest zbyt banalna.


Co mnie jeszcze ruszyło to że zbyt często używa sformułowania
"naszej gminy", proszę pani tak samo jak Krakusem staje się
dopiero w 3 (trzecim) pokoleniu, tak samo i Ożarowianinem, a co
za tym idzie mieszkańcem gminy, na razie jest pani tutaj intruzem,
takim przybłędą.

Dane z dzisiaj strona KWW

Działalność społeczna

- inicjator społeczny Referendum w gminie Mokrsko w 2013r,
dzięki któremu wszyscy mieszkańcy mogli
wspólnie zadecydować o lokalizacji farm wiatrowych
- Prezes Stowarzyszenia Nasz Ożarów
- członek Towarzystwa Przyjaciół Wnętrz Dworskich w Ożarowie
- Przewodnicząca Związku zawodowego Solidarność w Citibanku Handlowym
- członek Rady Parafialnej w Ożarowie
- członek grupy roboczej działającej przy projekcie Modelowo w Mokrsku,
która tworzy strategie rozwoju Gminy Mokrsko

Co znaczącego pani zrobiła w tych instytucjach dla Gminy i jej mieszkańców ?

Pierwszą, czwartą i piątą pomińmy bo one nie mają już żadnego znaczenia
dla gminy, jedynie zapełniają miejsce na pani stronie (żeby było więcej),
można było jeszcze dodać ZHP, SKO i parę innych

W jakim czasie pani wstąpiła do tych organizacji,
i czy aby tylko nie po to aby mieć co w przyszłości napisać na broszurach
wyborczych dotyczących swojej osoby ?

palyga007 zostaliśmy inaczej wychowani, u mnie istnieje tylko JEDNA Prawda.
Słyszałem co prawda na Podhalu to co piszesz, ale to są raczej strony pani Kubowicz,
i być może ona się nimi kieruje.
Nie napisałeś, ja postawiłem na końcu "?" czyli Cię pytam.

Proszę pisać tylko na temat kandydatów, nie ich najbliższych.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
RGM 
Dojeżdża PKSem
RGM2


Dołączył: 09 Sie 2014
Posty: 142
Piwa: 2/1
Skąd: Mokrsko
Wysłany: 2014-11-11, 07:01   

Kolejna wypowiedź Mieszkańca gminy
Polecam na świąteczny dzień jako odtrutkę na jad jaki tutaj się wylewa z pobudzonych zwolenników Pana Wójta i jego przedwyborczy show w Komornikach

Każdy ma prawo do oceny
Jak to jest? Jeśli ktoś ma inne zdanie to już nie jest wart tego, żeby z nim podyskutować? Jak ktoś wyrazi wątpliwości co do jakości wójtostwa Kąckiego to w najlepszym razie jest prawą/lewą ręką Kubowiczowej, a w najgorszym kompletnym przygłupem, któremu jego własne dziecko musiało włączyć komputer, bo sam nie umie. Sięgamy dna! Albo babrzemy się w tym parkowym mule. Miała rację p. Kubowicz, że ostatni tydzień taki będzie. Wyciągane będzie wszystko. Kredyty, za dużo dzieci, za mało zasług, mąż, kochanek, przeciętna uroda i za krótkie nogi. Wszystko!!! Do tego jest oszustką, manipulatorką, intrygantką, kobietą bez klasy ( i jak się okazuje „bez kasy”). Wszystko!!! Boże Drogi! Jakie pan ma szczęście Panie Wójcie, że tylu ludzi jest za Panem. Tylu ludzi w Pana wierzy. Tylu ludzi potrafi się poświęcić i coś znaleźć, a potem ujawnić. Jakie to musi być cudowne uczucie wiedząc, że na taką armię można w każdej chwili liczyć.

Dr płk Daniel G. z Krakowa, polonistka z Mokrska (K-ki?), archeolog z Motyla, poetka L z Mokrska. Brawa dla Was za poświęcenie i walkę do końca. Brawa, brawa i jeszcze raz brawa. Dr pułkownik wyśledził jak przebiegało dotychczasowe życie p Kubowicz. Ile w tej historii sensacyjnych wątków, zwrotów akcji, zdemaskowanych, kompromitujących faktów. Śmieszne? Nie! Wystarczyło napisać to, co pewnie ci ktoś podyktował o jej karierze zawodowej. Ale nie! Ty musiałeś napisać (bo wydawało ci się to dowcipne) o tym, że najlepiej wychodzi jej rodzenie dzieci i nic więcej. Ty tępy szowinisto! Jak można tak chamsko wypowiadać się o jakiejkolwiek kobiecie? Mówicie o „klasie”. To jak takie coś się czyta to co to jest? Tu chodzi o kobietę, nie o kandydatkę w wyborach! „Klasą” byłaby umiejętność oddzielenia jednego od drugiego. Panie Kącki-Pan też tak uważa, że kobieta to tylko do garów i do wyra? C H A M S T W O!


Polonistka znów się poświęciła. Poczytała, posprawdzała, popodkreślała i wystawiła ocenę. Paulina Kubowicz – najwyżej 2+, Tomasz Kącki – 5 za styl, 3 za interpunkcję. Pani nauczycielka o czyjejś klasie oczywiście też nie zapomniała. Panią Kubowicz podsumowała jednym stwierdzeniem: „oprócz pięknego uśmiechu” to sama pustka. Głupiutka ta „ich” kandydatka, że aż przykro się robi! Aż dziwne, że nie jest blondynką! Nie to co ja! Polonistka po studiach dziennych! Intelektualne wtrącenia ( z założenia – dowcip, tak?) o „kole ratunkowym”, „Sapkowskim”. K L A S A! No i fanfary na cześć wójta Kąckiego. Ja to rozumiem. Trzeba to robić. Bo praca, stanowisko. Całe życie po prostu mogłoby się wywrócić do góry nogami. Ale żeby aż tak się płaszczyć? Naprawdę czuje się Pani, aż tak bardzo ubezwłasnowolniona? Przez tyle lat nie wyrobiła sobie Pani swojego zdania? Jeśli tak to tylko współczuć. Może warto od czasu do czasu wstać z kolan? A przy okazji. W czym Pani zawiniła kandydatka na radną p Grażyna Siudy, że ją Pani tak poniewiera?

No i „heheszek”! Z niemieckiego Heheshkin to podobno „nocny koszmar”. Z drugiej strony w jakimś slangu to określenie czegoś gdy coś jest śmieszne. Mnie jedno i drugie tu pasuje. Ale raczej to śmieszne jest. Śmieszne, bo o tym wszystkim to już było. A ten się urodził dopiero dzisiaj! Ale poruszę jedna rzecz, która się powtarza. Macie za złe, że p Kubowicz robi swoja kampanię z większą pompą, bardziej kolorowo, schludniej. Macie pretensje, że ma na to pieniądze. Żal pewnie wam ściska pewną część ciała, że nie macie wśród swoich zwolenników osób, które są w stanie się poświęcić również finansowo.

Macie rację w jednym: jak się dokonuje wyboru trzeba wiedzieć co/kogo się wybiera. Trzeba wiedzieć kto jest kto. To nie lotto żeby głosować na chybił-trafił. Ale co innego jest rzetelna wiedza, a co innego chamskie uwagi na temat religijności, ilości dzieci czy innych aspektów życia, jakby nie było na razie całkowicie prywatnego. Czy ktokolwiek z nas, tak jak wy stronnicy p. Kąckiego, odnosił się do tej pory tutaj do jego prywatnego, pozaurzędowego życia? Nikt! Jedyne uwagi były do jego działań jako wójta. To on się podpisywał pod tym by brać kolejne kredyty? Dla was to nic nie znaczy, dla nas to nieudolne gospodarowanie naszymi pieniędzmi. To on obiecywał pewne rzeczy i potem się z tego nie wywiązywał? Obiecywał cztery lata temu mieszkańcom Mokrska budowę boiska i wyszła z tego kicha? Wyszła! Obiecywał ludziom z Mątewek i Mamzerówki przyzwoitą drogę? Obiecywał! Raz przerzucił pieniądze na budowę dachu w szkole, potem wskaźniki nie pozwoliły, innym razem przetarg wyszedł żle. Jak takie rzeczy nazwiecie? Pewnie nazwiecie to strategią i przemyślanym działaniem. My jednym słowem – O S Z U S T W E M! Ktoś z was napisał, że od pani Kubowicz emanuje arogancja i brak poszanowania mieszkańców. Że jest bezduszna i nieczuła. To jak określicie postępowanie p. Kąckiego, gdy kilka lat temu wyrzucał z mieszkania socjalnego młode małżeństwo z czwórką dzieci? Oczywiście, że było to uzasadnione. Bo nie płacili. Wprowadził na ich miejsce rodzinę o krzyworzecko – kurowskich ( nie mylić broń Boże z kure….) korzeniach, która (uwaga, uwaga!) też nie płaci. C H A M S T W O!

Kpi sobie któryś/yś z was, z pogłosek o zastraszaniu pracowników gminy przez wójta. Że to niemożliwe i śmieszne zarazem. Obyśmy doczekali czasów, że chociaż jedna z pań urzędniczek to potwierdzi. I zobaczycie jaka lawina wtedy ruszy. Ilu z was drodzy Tomasini (że zastosujemy tą samą retorykę – jak są „paulini”, mogą być też „tomasimi”) spotkało się w urzędzie gminy załatwiając jakieś problemy ze stwierdzeniem że to tylko wójt może podjąć decyzję? Za każdym razem? Prawie za każdym razem? To chyba nie tak ma wyglądać, że zatrudnia się pracownika, daje mu się uprawnienia, a potem bez błogosławieństwa naczelnego wodza nie może on nawet pierdnąć. Ilu z was miało wrażenie, albo tak jak my pewność, że rozmawiając z Kąckim w jego gabinecie jest się nagrywanym? Ilu z was czuło, że jesteście szantażowani przez wójta? Ilu z was usłyszało kiedykolwiek od niego, żeby na drugi raz pamiętać, od kogo jesteście uzależnieni, gdzie pracujecie, gdzie pracuje wasz mąż czy siostra? Nigdy? To naprawdę niewiele wiecie. Albo niewiele chcecie wiedzieć. To mi zakrawa na wyznawanie jakiejś religii. Niekoniecznie trzeba to rozumieć, ale wierzyć trzeba.

Rozmawiałem niedawno ze znajomym z sąsiedniej gminy. Też już mają dość zastałej od wielu lat sytuacji w ich gminie. Powiedział mi tak: chcemy zmiany, mamy już dość tego co było i jest, ale świat się nikomu nie zawali jakby nie poszło po naszej myśli. W porównaniu z wami (czyli nami), powiedział mi ten znajomy i tak mamy lepiej, że nasz wójt nie jest tak chamski i arogancki jak wasz. No to jak to jest? Znacie tego waszego kryształowego kandydata tak do końca, czy nie? Ale ON ma klasę jak twierdzi pani polonistka… Jeśli wam to wystarcza…
Mieszkaniec
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mafik 
Przyjeżdża na zakupy


Wiek: 43
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 371
Piwa: 9/7
Skąd: EWI
Wysłany: 2014-11-11, 11:18   

A czemu ten mieszkaniec sam tego nie napisał, skoro jest tak dobrze zorientowany w wypowiedziach na forum? Tak trudno założyć konto i się wypowiedzieć?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ghost.Ożarowa 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 47
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 13
Skąd: Ożarów
Wysłany: 2014-11-11, 15:24   

O o, zmiana taktyki, jednak "Szkolenia psychologiczno-rozwojowe"
na coś się przydały, jakie przeobrażenie z pantery w pokrzywdzoną
biedną gąskę.

"Jak to jest? Jeśli ktoś ma inne zdanie to już nie jest wart tego,
żeby z nim podyskutować?" a na ile pytań zadanych pani odpowiedziała ?
Przecież to cały czas jest monolog.


Niech pani przeczyta od początku ten wątek, wszystkie 25 stron.
Okaże się kto zaczął kogo wdeptywać w parkowe błoto,
bo chyba pamięć zawodzi.

Co do ilości dzieci, to oczywiście jest poniżej krytyki,
natomiast gdzie się uczą to zależy w dużej mierze od zamożności rodziców,
i też nie powinno się w to ingerować, chyba że ktoś wyskoczy z takim
tekstem jak pani, to jak najbardziej trzeba wytknąć kłamstwo.

w/g wczorajszych danych z pani strony KWW
członek Rady Parafialnej w Ożarowie

- nie wzywaj imienia ................ na daremno. 2x w ostatnim poście
bo może pani tym urazić nawet kogoś ze swoich wyborców,
był już jeden taki co nosił obrazek w klapie,
i jednocześnie był agentem SB

Pisze pani "Jakie pan ma szczęście Panie Wójcie,
że tylu ludzi jest za Panem. Tylu ludzi w Pana wierzy."
Nie pomyślała pani że na to trzeba sobie zapracować ?
Nawet jeśli pani tego nie zaważa albo nie chce zauważyć,
bo docenienie to już nie leży w pani naturze, i według
pani podczas swoich kadencji obecny wójt nie zrobił
ani jednej dobrej rzeczy.

Jeśli Polonistka ma inne zdanie niż pani bo
nie dała się nabrać na pani "cud ekonomiczny"
to się niby płaszczy, jest ubezwłasnowolniona,
na kolanach, a ja uważam że jest ona realistką,
i wie że ekonomia jest bezwzględna.

Choć z tego co wiem do na spotkaniach już pani
troszkę stonowała , i gestem "kliknięcia palcami"
oznajmiła pani że nie zrobi się tego ot tak na zawołanie,
inaczej niż w tym wątku.

"Macie za złe, że p Kubowicz robi swoja kampanię z większą pompą,
bardziej kolorowo, schludniej"

Z jaką pompą ? schludniej masz na myśli zdjęcie na tle wiatraka,
czy stawów ? Jak dla mnie to w obu przypadkach HIPOKRYZJA.
Pierwsze wiadomo, a drugie jeśli ktoś tak uwielbia przyrodę i spokój,
to kupuje działkę pod lasem, nieopodal stawów,
a nie obok linii NN (Najwyższych Napięć),
gdzie w godzinach szczytu energetycznego północ pokazuje prawie na południu.
A odległość skrajnego przewodu od rogu jej budynku wynosi ok 35m,
ale akurat to pole elektromagnetyczne jest dla niej pro zdrowotne,
tak jak kuchenka indukcyjna, mikrofalówka, i telefon komórkowy,
tylko wiatraki niosą śmierć.

Szósty mieszkaniec gminy nawet próbował ustalić czy przy wydaniu pozwolenia na budowę
ktoś nie przeoczył tej linii, ale jak się okazało przepisy w tej kwestii nie są
jednoznacznie sprecyzowane.

" Macie pretensje, że ma na to pieniądze.
Żal pewnie wam ściska pewną część ciała,
że nie macie wśród swoich zwolenników osób,
które są w stanie się poświęcić również finansowo."

Czyli z tego rozumiem że stołek wójta pani chce sobie kupić ?

"To on się podpisywał pod tym by brać kolejne kredyty?"
Tak na inwestycje które teraz w programie ma ponad połowa
pani kandydatów na radnych, myślę o kanalizacji, która jest wilczą częścią obecnego
zadłużenia.

Siódmy mieszkaniec gminy ma nadzieję że osoby z pani KKW będą miały odrobinę
honoru, będą konsekwentne i odmówią zrobienia przyłącza do swoich posesji, wymienił p.Siudy i Kaczmarek, bo tam to chyba będzie miało miejsce najwcześniej.

Od siebie zapytam czy ten pan co ma to w programie,
planuje jakąś większą inwestycję u siebie ?
Zawsze jakaś dodatkowa para rąk się przyda.

"reaktywowanie Gminnej Grupy Remontowo-Budowlanej
do realizacji zadań wykonywanych systemem gospodarczym"

"Kpi sobie któryś/yś z was, z pogłosek o zastraszaniu
pracowników gminy przez wójta. Że to niemożliwe i śmieszne zarazem.
Obyśmy doczekali czasów, że chociaż jedna z pań urzędniczek to potwierdzi."

Nie będę sie czepiał z "/aś" ale powiem tak , sama pani stwierdziła

"Żal pewnie wam ściska pewną część ciała, że nie macie wśród swoich zwolenników osób,
które są w stanie się poświęcić również finansowo."

Spróbujcie, może się uda bo jak to mówią Górale
"Za pieniądze ksiądz się modli, za pieniądze cłek się podli"

Pytanie skąd pani znajomy może znać jakiekolwiek zachowania obecnego wójta ?
Coś tu cuchnie pani wymysłem.

Jeśli coś pani wie i jest pani tego pewna,
dlaczego nie podaje pani nazwisk ?

Ósmy mieszkaniec gminy
Niech się pani odpimpa od organizacji obchodów
750-cio lecia Krzyworzeki, bo one nie są co roku,
jak jakieś teatry czy zespoły w Ożarowie,
na które chyba przez te lata gmina coś dawała,
no chyba że to finansuje "Prezes Stowarzyszenia Nasz Ożarów"
to proszę mnie poprawić.

Dostałem kilka maili w wolnych chwilach je redaguję,
ale jest też jeden o bardzo poważnym temacie którego
nie mogę w całości zweryfikować i na razie nie mogę umieścić.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
RGM 
Dojeżdża PKSem
RGM2


Dołączył: 09 Sie 2014
Posty: 142
Piwa: 2/1
Skąd: Mokrsko
Wysłany: 2014-11-11, 16:25   

Bełkot szalonych wielbicieli Pana Wójta osiągnął już samo dno. Ktoś nazywa kobitę przybłędą. Inny podaje meila do przysyłania obywatelskich donosów a dzielny moderator co mnie chciał na "zbity pysk wywalać" przygląda się temu?
Sami siebie - i swojego kandydata - ośmieszają stosując metody rodem z lasu.

Pan Wójt w swojej ulotce pisze,
że aby dostać 11 mln środków zewnętrznych
musiał swoich środków mieć 8 milionów
(plus jakieś 3-4 miliony kosztów tych kredytów, jakie wziął na wkład gminy)
Oznacza to, że z tego co wzięto na inwestycje praktycznie nic nie zostało spłacone
skoro zadłużenie nadal wynosi 13 mln?


Czego można oczekiwać od człowieka, któremu - mając dochody na poziomie 100 tys rocznie - prywatne zadłużenie w banku wzrosło przez 8 lat pracy na kwotę 6-letnich zarobków?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-11, 18:14   

RGM jak sie wojuje mieczem to sie cza spodziewać żeby odbić ataka.
Przecie to ktoś od was zaczął wycieczki na lini historyk-ekonomistka.
Przecie to od was babka na swojej broszurce sie chwali liczbą dzieci i pisze o jakis subwencjach ( to akurat na duży +
za dzieci oczywiście )

jesli piszesz rzeczy prywatne i sie nimi chwalisz w rozpisce to chyba do cholery musisz sie liczyć że ktoś sie do tego doczepi.

jeszcze jedna rzecz która mnie (słowo wymoderowano) zabolała chociaz jestem z boku

grossus2 Cytując Pani słowa: "tuż przed ciszą wyborczą będą niepodpisane plakaty zohydzające kandydatkę z Ożarowa jakoby to ona była winna za wszystkie długi gminy, przeinwestowanie i propagandę sukcesu. Zawsze jest szansa, że paru głupich uwierzy i postawi krzyżyk przy panu Tomaszu Bernardzie. Pozostałą część wyborców taki atak tylko zmobilizuje by „nieznanym sprawcom 8) 8) 8) z lasu” pokazać środkowy palec" :(
Co te słowa mają znaczyć ?


jak to jest prawda i tak ta Pani powiedziała to życze powodzenia oj wy wszyscy maluczcy do niej



**** aaaa, Ty walisz do modów ze kogoś nie banują?? kolejny raz zresztą :x
masz tupet...
Dajmy spokój prosze pani :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
grubas 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 8
Skąd: Mokrsko
Wysłany: 2014-11-11, 19:10   

A czy pani polonistka coś jeszcze napisze? Zapomniała, że kij ma dwa końce i oberwało się jej odłamkiem. I jeszcze to małe kłamstewko przy rejestracji, że niby z Mokrska jest...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW