R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zdecydowanego i dobrego fryzjera poszukuje :)
Autor Wiadomość
martusiek 
Przejeżdżał przez Wieluń



Wiek: 38
Dołączyła: 23 Maj 2006
Posty: 83
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-09-02, 11:36   

A ja - zachęcona Waszymi dobrymi opiniami - własnie zapisałam się do Marty ( dawniej z Atelier).
Bede w Wieluniu tylko przejazdem, wiec wizyte umawialam na "szybko" i przyznam,ze obdzwonilam wiele salonow, gdzie totalnie nie bylo opcji umowienia się. Pani Marta natomiast ugięła się (wielki plus dla niej) i wcisnela mnie na jutro na 18.30 :) Super !
Teraz przyjmuje ona w salonie FINEZJA na ulicy Mokrej 7. Nr tel wciąz ten sam :)
Jutro kolo wieczora zdam relację z mojej wizyty.... a nie ukrywam,ze jestem strasznie podekscytowana bo chcę rozstać sie z moimi dlugimi brazowymi wlosami i ... zrobic cos..nie wiem co :> wiec inwencja Pani Marty bardzo mi sie przyda :]

<cieszy sie>

ciao ciao
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-02, 11:47   

martusiek napisał/a:
A ja - zachęcona Waszymi dobrymi opiniami - własnie zapisałam się do Marty ( dawniej z Atelier).
Bede w Wieluniu tylko przejazdem, wiec wizyte umawialam na "szybko" i przyznam,ze obdzwonilam wiele salonow, gdzie totalnie nie bylo opcji umowienia się. Pani Marta natomiast ugięła się (wielki plus dla niej) i wcisnela mnie na jutro na 18.30 :) Super !
Teraz przyjmuje ona w salonie FINEZJA na ulicy Mokrej 7. Nr tel wciąz ten sam :)
Jutro kolo wieczora zdam relację z mojej wizyty.... a nie ukrywam,ze jestem strasznie podekscytowana bo chcę rozstać sie z moimi dlugimi brazowymi wlosami i ... zrobic cos..nie wiem co :> wiec inwencja Pani Marty bardzo mi sie przyda :]

<cieszy sie>

ciao ciao


Szczerze powiem, że szkoda, że chcesz sie z nimi rozstać, bo widzę po avku, że masz śliczne włosy :) ale w końcu czasem człowiek potrzebuje zmian. :smile: To czekamy na fotki. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
BaD_GiRl 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 20 Lis 2008
Posty: 175
Postawił 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-02, 13:27   

Ojj...szkoda tak pięknych włosów... Nie obcinaj!!!! ;P ...nie no żartuję, Twoja decyzja, ja jednak na Twoim miejscu bym nie umiała obciąć takich włosów... Ja jak swoje skracam choćby o centymetr to ciężko mi się z tym później pogodzić ;P
_________________
Dum spiro-spero
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
martusiek 
Przejeżdżał przez Wieluń



Wiek: 38
Dołączyła: 23 Maj 2006
Posty: 83
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-09-02, 15:56   

BaD_GiRl napisał/a:
Ojj...szkoda tak pięknych włosów... Nie obcinaj!!!! ;P ...nie no żartuję, Twoja decyzja, ja jednak na Twoim miejscu bym nie umiała obciąć takich włosów... Ja jak swoje skracam choćby o centymetr to ciężko mi się z tym później pogodzić ;P


Dziewczyny...ale moje wlosy sa STRASZNE ! od 7 lat dzien w dzien prostowica w ruch i godzina z rana wycieta z zycia... :/ albo kręcenie, albo prostowanie... inaczej sie z domu nie da wyjsc, bo wlosy wygladają jak po tzw "swiezym seksie" :P Cos strasznego ..
A teraz idzie jesien i zima..etap wilgoci, szalików i kołnierzy...co ja zrobie z tymi moimi wlosiskami jak mi sie powywijaja we wszystkie strony zanim w ogole dotrę do pracy ? ;)
Tak wiec wlosy idą na ścięcie...ok...nie diametralne ( bo odstające uszy mam) ale takie jakies "zauwazalne" ;)

Zreszta, jutro na pewno wkleje jakies foto gdy juz wroce z Finezji :]

ciao
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-03, 19:57   

Czekamy na fotki :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
martusiek 
Przejeżdżał przez Wieluń



Wiek: 38
Dołączyła: 23 Maj 2006
Posty: 83
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-09-04, 10:17   

Dziewczyny...fotek nie będzie - bo mam załamkę. :| Ale od początku...

Lokal - oceniam na + .. wystroj i w ogole..
Pani Marta - rownież na + .. miła osoba i ze sporym doświadczeniem

co do reszty :

Powiedzialam,ze chce blond refleksy - mam blond refleksy ( nakładanie farby EKSPRESOWE, wiec dla osob które się spieszą -będzie to +. Dla perfekcjonistów - hmm... :?: )
Powiedzialam, ze chce mieć wlosy z tyłu krótkie a z przodu dluzsze (tzn.bob z 2008 roku) - no i MAM. Dokladnie tak jak opisałam. Jakosc obcięcia bardzo dobra.

Z efektem jednak gorzej...ale to juz nie wina fryzjera. Chyba miałyscie racje dziewczyny, ze robię bład obcinając się. Nie podobam sie sobie ani w nowym kolorze, ani w nowej dlugosci ... :/ Stad tez moja załamka. Czekam az odrosną ..

Ah ! No i cena .. - 100 pln. Jak dla mnie - za drogo, aczkolwiek biorąc pod uwagę pracę "po godzinach" (18.30 - 20.15) jestem w stanie zrozumieć.

Czy zawitam tam więcej ? Chyba nie.. choć polecam innym, by wyrobili sobie własną opinię :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-04, 12:49   

Oj szkoda:/ Ale może nie jest tak źle jak Ci się wydaje?Czasami wydaje się, że jest gorzej itd. ale inni inaczej to widzą. :wink: Będzie dobrze, szybko odrosną. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
BaD_GiRl 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 20 Lis 2008
Posty: 175
Postawił 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-04, 14:56   

a ja jednak nakłaniam,żebyś wrzuciła fotki... bardzo jestem ciekawa jak wyglądasz po tak diametralnej metamorfozie... A co do nowej fryzury to pewnie tylko kwestia przyzwyczajenia;)
_________________
Dum spiro-spero
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Panterka 
Moderator
żona admina :)



Pomogła: 25 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Maj 2007
Posty: 559
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-09-04, 15:10   

Czasem coś nam sie podoba ale niekoniecznie będziemy w tym dobrze wyglądać. Mój fryzjer jak uważa że nie będę ładnie wyglądać to mi odradza. Dla mnie wyznacznikiem dobrego fryzjera jest nie tylko umiejętność obcinania, ale przede wszystkim dobór odpowiedniej fryzury do twarzy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-05, 00:05   

Panterka napisał/a:
Czasem coś nam sie podoba ale niekoniecznie będziemy w tym dobrze wyglądać. Mój fryzjer jak uważa że nie będę ładnie wyglądać to mi odradza. Dla mnie wyznacznikiem dobrego fryzjera jest nie tylko umiejętność obcinania, ale przede wszystkim dobór odpowiedniej fryzury do twarzy.


No właśnie, to też fakt. Fryzjerka kiedyś również nie zrobiła mi fryzury jaką chciałam. Przyznam, że na początku byłam zła, ale mi przeszło, w końcu przeanalizowałam to co powiedziała i faktycznie coś w tym było. Miałam za cienkie włosy na taką fryzurę jaką chciałam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-06, 19:33   

Ja tam Martę polecam. Ostatnio mi pomogła przy decyzji obcięcia włosów a fryzury na przeróżne imprezy robi REWELACYJNE :wink: Ja jestem baaardzo zadowolona z jej usług, ale co kto lubi :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
onaaa 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 07 Cze 2009
Posty: 16
Skąd: okolice Wln
Wysłany: 2010-09-19, 20:09   

Czeeść ;-) Tak czytam, czytam i mam pytanko ;) A ile ta Ola bierze za obcięcie no i nałożenie koloru?:) I zapewniacie, że można liczyć na fachowa poradę i wyjście z uśmiechem na twarzy ?:D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-19, 22:19   

BaD_GiRl napisał/a:
Polecam Salon Urody MAGDALENA! Odwiedziłam już wiele salonów fryzjerskich w Wieluniu, a ostatnio zajrzałam właśnie tam i jestem bardzo zadowolona z obcięcia włosów.
Adres to Oś. Wyszyńskiego 21A/7 (za pocztą)
tel. 843-91-01

[ Dodano: 2010-08-28, 14:32 ]
...zapomniałam dodać,że przede wszystkim jest niedrogo... za obcięcie z umyciem zapłaciłam 25zł....o 10zł taniej niż pół roku temu u Dawida...


A nie wiesz ile kosztowałoby farbowanie moich włosów ? ;p może będzie taniej, niż u Sylwi do której chodze;p
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
BaD_GiRl 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 20 Lis 2008
Posty: 175
Postawił 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-20, 13:07   

Oj nie mam pojęcia siostra! Zadzwoń sobie do niej i zapytaj...;))) a ja się zastanawiam nad kręconymi włosami...znaczy się nad jakąś trwałą ;P Czy ktoś może stosował tego typu zabiegi? jaki jest tego koszt...i jaka jest najlepsza trwała, która najmniej niszczy włosy?
_________________
Dum spiro-spero
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-12-15, 11:36   

Babeczki, zdecydowanego fryzjera potrzebuje! Chcę ściąć włosy na coś a'la Katarzyna Zielińska. Kogo polecacie? :P Zastanawiam się nad Martą/Dawidem. Może jakaś inna propozycja padnie? :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW