R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Jak walczyć z tępym społeczeństwem?
Autor Wiadomość
tumasz 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 236
Piwa: 8/5
Skąd: wielun
Wysłany: 2011-12-19, 10:35   




Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Phoenix 
Ma stragan na targu



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 525
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-12-19, 10:44   

Powinno być więcej straży miejskiej w Wieluniu. Raz, drugi by zapłacili to później by wiedzieli że znak nie jest po to żeby tylko stał tylko po to że coś znaczy ;/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-12-19, 16:58   

Jak walczyć z tępym społeczeństwem?
Tych co łamią przepisy, po prostu karać mandatami, czy nawet skierowaniem sprawy do sądu (zależy od rodzaju przewinienia). Tylko faktycznie nie ma komu tych kar wypisywać, patroli pieszych ze świecą szukać po osiedlach i ulicach miasta.

To volvo trochę gabarytami jest większe od normalnego samochodu. Może kierowca celowo tak stanął aby nie kolidować z tyłem ;) A czy aby na pewno nie miał z przodu znaczka uprawniającego do stania w tym miejscy? :twisted:
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mwm 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-01-13, 23:56   mwm

impossible!

To Volvo należy do mnie i powiem Wam,że ten kto to zdjecie zrobił i zamieścił jest wielkim oszustem.Ja wcale nie stanełam na miejscu dla inwalidy.Specjalnie by nie blokowac tego miejsca wjechałam na chodnik.Całkowicie.I jeśli ktoś chciał -to mógł mi tam zrobic zdjecie.Tam też pewnie nie wolno parkowac.Nigdy nie blokuje miejsca dla niepełnosprawnych.Jestem w tej kwestii przesądna i wole nie kusic losu.
To zdjecie zrobiono w momencie kiedy,albo wjeżdżałam na ten chodnik,albo już wyjeżdżałam.Mam na to wielu świadków,gdyż był to wyjątkowy i ważny dzień.Brałam udział w pewnym ,,przedsiewzieciu" i towarzyrzyła mi liczna grupa współuczestników.Dodatkowo jak wyjeżdżalam pewna znana mi tylko z nazwiska Pani wyjeżdżała sąsiednim autem i troszke mi podpowiadała jak wyjechac żeby sie ładnie zmieścic miedzy zaparkowanymi obok autami.
Tak wiec mam pewnośc,że osoba która to przyslala -szuka taniej sensacji.


Dostajesz ostrzeżenie za złamanie regulaminu forum § 2, pkt. 13 tj. edycja swojego posta i pozostawienie go w takiej formie.
Na przyszłość przemyśl kilka razy co chcesz napisać zanim to wyślesz.
Posta przywracam.
Jaro

Ostatnio zmieniony przez Jaro 2012-01-14, 09:52, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tumasz 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 236
Piwa: 8/5
Skąd: wielun
Wysłany: 2012-01-14, 10:00   Re: mwm

mwm napisał/a:
impossible!

...
To zdjecie zrobiono w momencie kiedy,albo wjeżdżałam na ten chodnik,albo już wyjeżdżałam.Mam na to wielu świadków...
[/i]



Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-01-14, 10:13   

mwm napisał/a:
To Volvo należy do mnie i powiem Wam,że ten kto to zdjecie zrobił i zamieścił jest wielkim oszustem.Ja wcale nie stanełam na miejscu dla inwalidy.


Nazywając kogoś oszustem, bądź pewna, tego co mówisz, bo jak widzisz bardzo szybko okazało się kto nim jest naprawdę...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Phoenix 
Ma stragan na targu



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 525
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-01-14, 10:50   

Hahahahaha :D no to grubo.. Się dzieje ^^ W ogóle w Wieluniu bardzo mało jest miejsc do parkowania dla inwalidów w porównaniu z innymi miastami, a to ci jeszcze ktoś stanie.. dla mnie skandal i tyle
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-01-14, 11:37   

Inwalidzi umysłowi są wśród nas :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Barca 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 363
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wie(życzka)luń
Wysłany: 2012-01-14, 12:31   

Piękne ujęcie :D - dla mnie idiotyzm stycznia 2012 w Wieluniu;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marecki 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 29 Gru 2011
Posty: 114
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-01-14, 13:52   

mwm, przykład inwalidztwa umysłowego i buractwa. To, że masz duże fajne auto to nie znaczy, że jesteś ponad prawem. Gdybym wtedy tam był, miałabyś całe auto w karnych kutasach, które zawsze mam pod ręką:D Kup sobie Malucha i naucz się najpierw parkować;)

Jestem za tym żeby tępić wszelkie przejawy buractwa, a niestety naszą Straż Miejską stać tylko na to, żeby wozić się Citroenem po mieście i łazić po rynku, ewentualnie po parku, ale to też w godzinach kiedy nic się nie dzieje, taki tam sobie spacerek, żeby się dotlenić. Nie wiem, czy ktoś z forumowiczów zauważył w miejscu gdzie teraz stoi Biedronka były kiedyś garaże i przy ogrodzeniu od strony 18 stycznia chodził taki wielki, wiecznie brudny pies, które niesamowicie brudził. Właściciel nic z tym nie robił, a zawsze jak tam przechodziłem to mi się wymiotować chciało;/ Kolejny z wielu przykładów buractwa... Niestety.

A i jeszcze dodam, że kiedyś to samo Volvo mało co mnie nie potrąciło... UWAGA, PRZECHODZIŁEM NA PASACH. I jeszcze wielki żal, że ja tam w ogóle przechodziłem, trąbienie itd... Żal...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-01-14, 15:38   

mwm napisał/a:
To zdjecie zrobiono w momencie kiedy,albo wjeżdżałam na ten chodnik,albo już wyjeżdżałam.Mam na to wielu świadków

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ciekawe ile tacy świadkowie biorą za zeznania ;)
tumasz - MISTRZ CIĘTEJ RIPOSTY wykonanej poprzez wrzucenie zdjęcia :D
A pani powinna się wstydzić i przeprosić!
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marecki 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 29 Gru 2011
Posty: 114
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-01-14, 16:35   

Ferbik napisał/a:
tumasz - MISTRZ CIĘTEJ RIPOSTY wykonanej poprzez wrzucenie zdjęcia :D


Haha, dokładnie:D Nic dodać nic ująć. Na miejscu tej pani zapadłbym się pod ziemię i w ogóle to zmieniłbym samochód:P

Proponuję, żeby właśnie tutaj wrzucać takie zdjęcia, jeśli ktoś coś takiego zauważy i zrobi foto, bo jak widać ma to swój skutek w tym, że KTOŚ może przestać czuć się anonimowy:) Taki mały wkład forum w walkę z buractwem:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Vosiak 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 282
Piwa: 6/5
Skąd: Okolice
Wysłany: 2012-01-14, 17:06   

Marecki napisał/a:
Jestem za tym żeby tępić wszelkie przejawy buractwa, a niestety naszą Straż Miejską stać tylko na to, żeby wozić się Citroenem po mieście i łazić po rynku, ewentualnie po parku, ale to też w godzinach kiedy nic się nie dzieje, taki tam sobie spacerek, żeby się dotlenić.

Dokładnie Straż Miejska w Wieluniu to WIOCHA :!: podobno gdy robi sie ciemno to zamykają się od środka w Citroenie. Nigdy nie można na nich liczyć chyba że trzeba wypisać mandat to tak mogą ewentualnie przyjechać.
Policja w Wieluniu jest okej ale do formacji SM idealnie pasuje ten oto komentarz:
Administrator napisał/a:
Inwalidzi umysłowi są wśród nas :D
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
agatob 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 262
Piwa: 22/16
Skąd: z okolic Wielunia
Wysłany: 2012-01-14, 18:04   

tumasz - dobra i szybka reakcja:) Co do tej pani to po poziomie jej wypowiedzi można wiele wywnioskować:)
_________________
Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber beim Universum bin ich mir nicht ganz sicher.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bartek89 
Czytał o Wieluniu


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-01-14, 21:17   



Konieczne było niestety wsiadanie od strony pasażera :/ Zamazałem rejestracje, żeby ktoś nie nazwał mnie "oszustem" bo mam tylko jedno zdjęcie :D
Niestety tak to jest jak się dostało prawo jazdy za worek ziemniaków... :evil:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW