R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Posty usunięte z tematu "Blog Paweł Okrasy"
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-01-22, 20:57   

red napisał/a:
mimo ustawienia opcji czasowego wygaszenia postu przez ZS - postanowiłem go sam usunąć.

I nie wiem po co Zygmuncie bijesz pianę z tematu, który sam zainicjowałeś - chodzi oczywiście o autousunięcie postu przez Ciebie.
red napisał/a:
Posty usuwane w temacie blogu Pawła Okrasy są umieszczane w tym wątku tylko i wyłącznie z dobrej woli Administratora.

Do niektórych niestety nie dociera fakt, że nie musimy się tłumaczyć z wielu podejmowanych przez nas decyzji, a jednak to robimy - tu nikt nie płaci abonamentu, każdy godzi się na uczestnictwo na tym forum dobrowolnie, a zarzucanie nam niekompetencji oraz stronnictwa jest tylko zwykłą bezczelnością, bo tworzymy to forum dla ludzi, to po pierwsze, po drugie, wpuszczamy tu każdego, ale pewne zasady muszą obowiązywać wszędzie. To nie jest pastwisko, gdzie każde bydlę może robić, co mu się żywnie podoba. Szanujemy każdego użytkownika i każdą wypowiedź, ale granice stawiamy my. My to forum stworzyliśmy i nim zarządzamy, więc oczekujemy również szacunku wobec nas. To tyle, co mam do napisania, bo widzę, że niektórzy sami biją pianę celowo, a za chwilę mają pretensje, że wprowadzamy pewne restrykcje. Więcej dystansu do siebie i naprawdę każdy będzie szczęśliwy. Ja wiem, że zawsze znajdzie się ktoś, komu nie będzie pasować to i owo, i najlepiej narzekać na wszystko, niż cieszyć się, że ktoś się stara cokolwiek zrobić. No ale są ludzie i ludzie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-01-22, 22:58   

Ferbik napisał/a:
To nie jest pastwisko, gdzie każde bydlę może robić, co mu się żywnie podoba.

Widać z tego, że bydlę na pastwisku, ma większe prawa, niż użytkownicy tego forum.
Ferbik napisał/a:
Szanujemy każdego użytkownika i każdą wypowiedź, ale granice stawiamy my.

Oczywistym więc jest, z tej wypowiedzi, że regulamin stanowi tylko fasadę, którą totalitarni władcy tego forum i jego właściciele, mają tam, gdzie jak sądzę i użytkowników forum.
Ale nalepsza jest propozycja "szczęśliwości" "w tych warunkach", to już sofistyka w totalitarnym stylu.
Nie mam zamiaru "być szczęśliwym" w takich warunkach, to tak jakby więzień cieszył się z tego, że go strażnik "nie zakatrupił".
Nie mam również zamiaru w najmnieszym stopniu mieć choćby odrobiny szacunku, dla kogoś kto wypowiada TAKIE POGLĄDY, ani tym bardziej dla TAKICH POGLĄDÓW!
Niezależnie od tego, czy je wypowiada, "zwykły" uczestnik forum, czy administrator.
Ferbik napisał/a:
nie musimy się tłumaczyć z wielu podejmowanych przez nas decyzji


Ferbik napisał/a:
każdy godzi się na uczestnictwo na tym forum dobrowolnie

Owszem, ale w oparciu o regulamin, który jak widać z wypowiedzi Ferbika - "ale granice stawiamy my" można interpretować "dowolnie", bez konieczności tłumaczenia się z niego.

Ferbik napisał/a:
nikt nie płaci abonamentu

Proponuję wprowadzić, zobaczymy ilu użytkowników zostanie.
Ferbik napisał/a:
No ale są ludzie i ludzie.

Jestem przekonany, ze jestem z "tej drugiej kategorii", którym nie podoba się, ani faszyzm, ani komunizm, ani TVN, ani burdele w Wieluniu, ani Unia Europejska.
I bardzo się cieszę, że nie jestem zaliczany do tej pierwszej kategorii.
Ale "granice stawiają ONI" .
Jeżeli użytkownicy forum godzą się na takie traktowanie, to ich sprawa, zatem z pewnością z ulgą przyjmą wyrzucenie mojej osoby z tego forum -dlaczego nie?
Widać jak się jest administratorem, to wszystko na tym forum wolno...
Nawet można ujawniać przez Ferbika "po troszku" dane "z realu". To są te "granice", które "stawiają administratorzy", a do których nie ma prawa "zwykłe bydło".
Totalitaryzm, jeżeli się go toleruje, prędzej, czy później pokaże swoje oblicze.
Ja też nie będę za tym forum tęsknił.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-01-22, 23:23   

Zygmunt Stary, przepraszam, ale z Tobą nie da się logicznie dyskutować.
Napisałem dość długiego posta, którego skasowałem, bo naprawdę nie ma sensu.
Z przykrością stwierdzam, że i tak nie zrozumiałbyś jego treści, tak samo jak nie zrozumiałeś treści poprzedniego.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-01-22, 23:37   

Zygmunt Stary napisał/a:
Jestem przekonany, ze jestem z "tej drugiej kategorii", którym nie podoba się, ani faszyzm, ani komunizm, ani TVN, ani burdele w Wieluniu, ani Unia Europejska.

A mnie się podoba TVN i burdele w Wieluniu a raczej w okolicach Wielunia :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-01-23, 01:13   

Ferbik:
Ja Ciebie też...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Rybak 
Przyjeżdża na zakupy
ornitolog


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 449
Piwa: 12/1
Skąd: z samiutkiego piekła
Wysłany: 2009-01-23, 07:51   

Zygmunt Stary napisał/a:
ani burdele w Wieluniu


Stare masz informacje, już dawno się wynieśli do sąsiedniej miejscowości. :)

Jeśli chodzi o resztę wypowiedzi to Zygmunt Stary, ma rację i pisze prawdę
bo choć jest już ogromna poprawa jeśli chodzi o działania moderatorów i administratorów
to jednak nadal wiele pozostaje do życzenia w tej kwestii......

przykład:
red napisał/a:
Post Zygmunta usunąłem ja. Powodem była niemerytoryczna treść oraz niepotrzebne dolewanie oliwy do ognia w i tak juz kontrowersyjnym temacie. Jego istnienie na forum mogło spowodować niepotrzebne pyskówki, które i tak do niczego nie doprowadzą, oraz zmobilizować kilku internetowych trolli, nadzwyczaj aktywnych w tym temacie. Dlatego - mimo ustawienia opcji czasowego wygaszenia postu przez ZS - postanowiłem go sam usunąć.


zgodnie z tą ankietą http://wielun.biz/viewtopic.php?t=6236 w miejscu usunięcia posta powinna się pojawić informacja, a nie pojawiła się więc jak moderatorzy traktują
"swoje obowiązki" ??
_________________
Nadchodzi ten dzień.........
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-01-23, 11:19   

Zygmunt i Ferbik - skoro macie tak skrajne poglądy i żaden z Was nie potrafi zaakceptować poglądów drugiej osoby, to proponuję wzajemne się ignorować. To naprawdę będzie najlepsze rozwiązanie.

Zygmuncie i Rybaku - jeśli któryś z Was ma pomysł na to jak poprawić moderację na forum to bardzo chętnie wysłucham waszych opinii.

Rybak napisał/a:

zgodnie z tą ankietą http://wielun.biz/viewtopic.php?t=6236 w miejscu usunięcia posta powinna się pojawić informacja, a nie pojawiła się więc jak moderatorzy traktują
"swoje obowiązki" ??


Masz rację Rybak, nie zastosowaliśmy się do wyników ankiety. Dlaczego? Kasowanie postu i wstawianie w to miejsce jego oceny będzie prowadzić do dalszej dyskusji nad zasadnością jego usunięcia. Moderatorzy po usunięciu postu mają obowiązek podać powód jego usunięcia, jednak ma to miejsce na zamkniętej dla reszty części forum.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-01-23, 11:22   

Rybak napisał/a:
zgodnie z tą ankietą http://wielun.biz/viewtopic.php?t=6236 w miejscu usunięcia posta powinna się pojawić informacja, a nie pojawiła się więc jak moderatorzy traktują
"swoje obowiązki" ??

Poprawiałem zgodnie z wynikiem ankiety. Chociaż tak naprawdę niewiele to zmieniło. Zapomniałem o tym obowiązku - może dlatego, że rzadko usuwam jakiś wpis. Zdarzyło mi się to chyba drugi raz. Przepraszam za przeoczenie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-01-23, 18:34   

Ferbik napisał/a:
tu nikt nie płaci abonamentu, każdy godzi się na uczestnictwo na tym forum dobrowolnie, a zarzucanie nam niekompetencji oraz stronnictwa jest tylko zwykłą bezczelnością, bo tworzymy to forum dla ludzi, to po pierwsze, po drugie, wpuszczamy tu każdego, ale pewne zasady muszą obowiązywać wszędzie. To nie jest pastwisko, gdzie każde bydlę może robić, co mu się żywnie podoba. Szanujemy każdego użytkownika i każdą wypowiedź, ale granice stawiamy my. My to forum stworzyliśmy i nim zarządzamy,

Ferbik, no jak Cię lubię :P , tak pojechałeś za ostro, bez dwóch zdań :shock: Ja wiem że ktoś musi mieć decydujące zdanie, w przypadku takich for jak to, są od tego admini i moderatorzy. Ale czytając tego typu uwagi, to ja już nie wiem czy pisząc tego, a potem być może następne posty, zmieszczę się w jakiś tam granicach, które ktoś pod wpływem dnia będzie sobie ustalał. A taki nacisk na psychikę piszącego, może nie odzwierciedlać w jasny sposób tego, czym piszący chciałby się podzielić z resztą forumowiczów ;) :twisted: .
Pominę tutaj to przysłowiowe „bydło”, udaję że tego stwierdzenia nie widzę, bo musiałbym się obrazić, przecież wypowiedziane ogólnikowo, może również dotyczyć mojej osoby, prawda?
Zgadzam się z jednym, nikt nikogo na siłę nie trzyma. Podoba się to zostajesz, warunki znasz więc rób jak uważasz, albo uważaj jak robisz ;) . Nie podoba się, to fora ze dwora :twisted: . I w zasadzie nie powinno być problemu, choć ja takowy, niewielki dostrzegam :wink: .
Jeśli to forum będzie miało tendencje „słodzącą”, i gdy już skutecznie wyeliminujecie ludzi, którzy będą chcieli od czasu, do czasu dorzucić do niego odrobinę gorzkiej prawdy, w postaci własnego zdania, a niekoniecznie zgodnego ze zdaniem owych „słodzących”, to wcześniej czy później dojdzie na tym forum do masowej womitacji. :D :D :D
Ten post nie jest broń Boże dziełem jakiejkolwiek uszczypliwości z mojej strony, piszę o tym, bo też chciałbym aby na tym forum można było wymieniać zdania, te różne też, a nie tylko ściśle je dopasowywać do całości.
Myślę że z mojej strony, jeśli chodzi o tę kwestię, to już koniec :) .
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Krool50 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 312
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-01-23, 18:52   

[quote="Zygmunt Stary"]
Nie mam również zamiaru w najmnieszym stopniu mieć choćby odrobiny szacunku, dla kogoś kto wypowiada TAKIE POGLĄDY, ani tym bardziej dla TAKICH POGLĄDÓW!.....................Totalitaryzm, jeżeli się go toleruje, prędzej, czy później pokaże swoje oblicze.


Zygmuncie Stary to sie nazywa nietolerancja, która mieści się w Twoim swiatopoglądzie. Ty tolerujesz wyłącznie własne, jedynie słuszne poglądy.
Nieomylny jesteś jak kto ............................?
Jezeli chodzi o totalitaryzm to jednak są chyba takie które więcej niz lubisz?


Ferbik napisał:Zygmunt Stary, przepraszam, ale z Tobą nie da się logicznie dyskutować.

I tu się, Ferbik, z Toba zgadzam.

Władysław Grzeszczyk — Parada paradoksów
Jedynie kajdany wiedzy czynią człowieka wolnym; swoboda ciemnoty - to zaledwie pozory.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-01-23, 21:17   

miko 005, czy tak naprawdę każdy musi doszukiwać się jakichś podtekstów skierowanych w swoją stronę? Zaczynacie wprowadzać fobię na forum :P

"To nie jest pastwisko, gdzie każde bydlę może robić, co mu się żywnie podoba." Powyższe zdanie jest odwrotnie proporcjonalne do zdania, w którym zamień pastwisko na forum, bydło na użytkowników. Napiszę jeszcze raz: odwrotnie proporcjonalne! I tak powinno być to odebrane - bez żadnych podtekstów, których wielu się doszukuje (dodam jeszcze nawiasem pisząc, żeby już było w 100% poprawnie zrozumiane przez każdego, zwłaszcza przez tą część, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem niestety - bydło jest odwrotnie proporcjonalne do użytkownika, pastwisko do forum).

Granice stawiamy my, zarządzający tym forum. Uważasz, że to co napisałem mija się z prawdą? Dać każdemu porządzić, zobaczymy co się stanie. Może za wyolbrzymione porównanie, ale to jak dać każdemu pistolet do ręki. Uważasz, że gdyby nie było porządku na forum i każdy mógłby robić i pisać co mu się żywnie podoba, to ludzie by traktowali poważnie osoby zarządzające forum i innych użytkowników? Bo ja uważam zupełnie inaczej. Miałem okazję otrzeć się o parę for, mogę jedynie powiedzieć jedno: im większe forum, tym większe restrykcje są wyciągane wobec użytkowników. Tak jak napisałem: szanujmy się nawzajem.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-01-23, 21:47   

I tym miłym akcentem zakończmy proszę tego off topa.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-01, 23:31   

Zygmunt Stary:
Uważam, że post Krool'a50 jest na poziomie i na temat ... szkoda tylko, że poziom moderacji jest taki, jaki jest...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-02-03, 22:46   

Użytkownik wislakrakow został usunięty na własną prośbę.

wislakrakow
Cytat:
szanowny administratorze zwracam się z prośbą o usunięcie mojego konta na tym forum . Pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW