R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Listonosz emerytury z KRUS-u już ci nie przyniesie...
Autor Wiadomość
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2008-10-21, 08:39   Listonosz emerytury z KRUS-u już ci nie przyniesie...

Moja babcia otrzymuje emeryturę z KRUS. W piątek czekała na listonosza, który do tej pory jej przynosił emeryturkę i niestety się nie doczekała. Wczoraj listonosz był u babci z poczta. Na pytanie czy przyniósł emeryturę dostała odpowiedź negatywną niestety. Listonosz powiedział, że od tego miesiąca on już nie będzie przynosił pieniędzy. KRUS emerytury i renty przekazał do banku rolniczego i tam trzeba odbierać pieniądze!!!
Udałam się do banku razem z babcią aby odebrać emeryturę. Pani z banku poinformowała ze w tym miesiącu oni czyli bank dostarczyłby te pieniążki ale już od przyszłego miesiąca trzeba samemu. Moja babcia dala mi upoważnienie do odbierania tej emerytury, gdyż przecież 80-letnia kobieta nie będzie co miesiąc szła do banku.
Co mnie oburzyło w tym wszystkim: po pierwsze KRUS nie poinformował nikogo o takiej zmianie, nikt o niczym nie wiedział,po drugie: dla mnie to chore aby starsi ludzie musieli sami fatygować się do banku po pieniądze. :evil:
Moja babcia ma nas, mnie i może na mnie liczyć, ale jest wiele samotnych starszych osób przecież! :evil:
Dla mnie to wszystko jest po prostu chore! W jakim my państwie żyjemy :?:
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2008-10-21, 10:06   

A dlaczego Poczta ma zarabiać.Po zmianie wszystko zostaje w rodzinie. :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2008-10-21, 11:04   Re: Listonosz emerytury z KRUS-u już ci nie przyniesie...

glizda napisał/a:
(...)W jakim my państwie żyjemy :?:


W panstwie bezprawia, w ktorym brakuje jakiejkolwiek moralnosci i sprawiedliwosci. Polska to kraj gdzie u wladzy sa blagierzy i idioci majacy jeden cel, powiekszyc zasob swojego portfela.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-10-21, 22:25   

hiszpan napisał/a:
W panstwie bezprawia, w ktorym brakuje jakiejkolwiek moralnosci i sprawiedliwosci. Polska to kraj gdzie u wladzy sa blagierzy i idioci majacy jeden cel, powiekszyc zasob swojego portfela.

Chyba troche przesadzasz.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
siwy_ 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 743
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-10-22, 00:22   

red napisał/a:
hiszpan napisał/a:
W panstwie bezprawia, w ktorym brakuje jakiejkolwiek moralnosci i sprawiedliwosci. Polska to kraj gdzie u wladzy sa blagierzy i idioci majacy jeden cel, powiekszyc zasob swojego portfela.

Chyba troche przesadzasz.
Więcej niż "trochę"...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
stanmarc 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 960
Piwa: 6/3
Skąd: Oklahoma Village
Wysłany: 2008-10-22, 09:54   

glizda napisał/a:
Co mnie oburzyło w tym wszystkim: po pierwsze KRUS nie poinformował nikogo o takiej zmianie, nikt o niczym nie wiedział,po drugie: dla mnie to chore aby starsi ludzie musieli sami fatygować się do banku po pieniądze.
Moja babcia ma nas, mnie i może na mnie liczyć, ale jest wiele samotnych starszych osób przecież!
Dla mnie to wszystko jest po prostu chore! W jakim my państwie żyjemy


Cóż glizda, jaki naród takie państwo - brutalna prawda. Dobrzy i uczciwi ludzie chyba są w mniejszości.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW