R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Prośba do adminów.
Autor Wiadomość
knyklu 
Przejeżdżał przez Wieluń
mastaofdizasta


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 84
Skąd: daleko
Wysłany: 2008-07-06, 20:34   Prośba do adminów.

Nie pouczajcie innych jak poprawnie pisać, bo sami tego nie robicie. Mam na myśli przypisy wytykające błędy pod postami .
Kompromitujecie sie.
pzdr
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-07-06, 21:53   

Po pierwsze, jeśli zobaczysz jakiś błąd, który popełni Administrator bądź Moderator forum napisz to w oddzielnym poście w danym temacie, gdzie widnieje ów błąd, na pewno się poprawimy dziękując Tobie za spostrzegawczość.
Każdemu może się to zdarzyć, nawet adminowi czy modowi.


Po drugie, kompromitacja to nagminne powielanie swoich błędów, co niektórzy usilnie czynią w swoich postach i nie wytykanie im tych błędów było by swoistym przyzwoleniem na takie zachowanie, niejednokrotnie z pominięciem podstawowych zasad polskiej pisowni.

Po trzecie pisanie z błędami razi, jeśli Ty nie zaliczasz się do takich osób, cóż to Twój osobisty problem.

I wreszcie po czwarte, Twoje rady aby nie pouczać innych w zakresie poprawnej pisowni okazują się zupełnie zbędne, a sam fakt zwracania uwag ludziom, popełniającym błędy zostaw osobom odpowiedzialnym za porządek na forum i sam stosuj się do regulaminu forum, który to na samym wstępie zaakceptowałeś, a zdarzyło się go Tobie poważnie naruszyć, poprzez posiadanie dwóch kont na forum i niegdyś notoryczne błędy w swoich postach.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-07-06, 21:58   

Knyklu nie robimy tego złośliwie tylko w trosce o wizerunek forum. Jestem przekonany, że jeśli ktoś czasem popełni błąd nikt mu tego nie wytknie. Trudno natomiast tolerować posty w których roi się od błędów, przez co stają się one nieczytelne.

Poza tym my lubimy się kompromitować :mrgreen:


P.S. Jeśli popełniam błędy, to bez skrępowania możesz mnie poprawiać.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
knyklu 
Przejeżdżał przez Wieluń
mastaofdizasta


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 84
Skąd: daleko
Wysłany: 2008-07-06, 22:09   

Ale wy sobie pilnujcie tego porządku, tylko jak to wygląda, jeżeli osoba w tekście wypominającym błędy sama je popełnia. Dobrze?
Pilnujcie się trochę, bo to śmiesznie wygląda.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-07-06, 22:12   

Knyklu tak jak napisałem powyżej - jesteśmy ludźmi i też popełniamy błędy - bez skrępowania możesz napisać poniżej mojego postu swoją poprawkę do mojego tekstu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-07-07, 08:17   

Ja też piszę z błędami? :P
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-07-07, 08:22   

Ferbik napisał/a:
Ja też piszę z błędami? :P


Pewnie gdyby przeczytać wszystkie Twoje 8143 posty, to jakiś błąd by się w nich znalazł, chociaż głowy nie daję :D Ale ja zgodzę się ze słowami Administratora i Jaro, że też czasem macie prawo popełnić błąd, chociaż warto by było żebyście świecili przykładem i popełniali ich jak najmniej :)
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-07-07, 19:42   

Uważam że każdy powinien poprawiać błedy użytkowników - zwłaszcza powinni to robić admini i moderatorzy. Byleby nie było to złośliwe. Mi sie często zdarza popełnić literówki przy szybkim pisaniu, ale jak ktoś pisze KRUL albo coś w tym stylu to mnie to gotuje... Zawsze warto mieć pod ręka słownik i w razie czego sprawdzić pisownie (ja tak czasami robie). A jak sie komus raz poprawi taki błąd to może mu to zostanie w pamięci i następnym razem go nie popełni.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
d@vid 
Ma stragan na targu



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 659
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-07-07, 21:50   

Jeśli już wybiegamy trochę od tematu :) to też się wypowiem odnośnie mojego zdania na ten temat. Uważam że dobrze że na forum jest przestrzegana ortografia gdyż też nie lubię jeśli ktoś popełnia błędy szczególnie w słowach znanych często stosowanych aczkolwiek jest mi to zupełnie bez różnicy czy ktoś napisze np. żarówka czy zarowka czy zarwoka czy zarokwa, z kontekstu zdania bez problemu można się domyślić gdzie jest literówka czy pominięte znaki diakrytyczne i nic dziwnego że ktoś podczas szybkiego pisania ją popełni natomiast żaruwka, zaruwka, zarwuka czy zarukwa już oczywiście nie ;]
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW