R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wypadek na przejezdzie kolejowym
Autor Wiadomość
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-19, 17:26   

Biedny Ferbik, aż mi się normalnie zrobiło Ciebie żal :lol: weź wyluzuj chłopie trochę bo nie nadążysz z tłumaczeniem innym jakimi są debilami w przeciwieństwie do Ciebie...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-19, 17:32   

mike, ty juz sie w mojej kwestii wypowiedziales wczesniej, pokazujac jaki to z ciebie yntelygent i elokwent, wiec daruj sobie uwagi w moja strone, bo tobie nic tlumaczyc nie zamierzam. Tylko, ze ty masz jakas manie wpieprzania sie w temat, w ktorym nie uczestniczysz.
I prosba czysto regulaminowa: zmien niecenzuralny i "inteligentny" tekst w swoim podpisie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-19, 17:44   

Ferbik napisał/a:
mike, Tylko, ze ty masz jakas manie wpieprzania sie w temat, w ktorym nie uczestniczysz.
I prosba czysto regulaminowa: zmien niecenzuralny i "inteligentny" tekst w swoim podpisie.


1.nie przeklinaj: nie "wpieprzam" się tylko wypowiadam
2.prośba zostałą wysłuchana i jednogłośnie odrzucona
3.w ogóle to po co się zniżasz do naszego poziomu skoro z nas takie p...y*

*określenie jakie Ferbik użył po ostatnim spotkaniu odnośnie forumowiczów (chodziło o (słowo wymoderowano) :D )
Ostatnio zmieniony przez mike 2005-11-19, 17:56, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-19, 17:51   

mike, nie chce mi sie z toba polemizowac ale robie to tylko i wylacznie zeby wyjasnic niescislosci i zarzuty rzucane przez ciebie pod moim adresem:
- nie jestem bardziej impretynencki od ciebie w wypowiedziach,
- patrz regulamin,
- napisalem p..dy, a ze ty jestes tak malo inteligentny i wielce szanowny majestat i sie obraziles jako jedyny, to przepraszam bardzo, ze urazilem wielce szanownego i odbierajacego kazda wypowiedz jak mu wygodnie. Kilka osob nawet wtedy probowalo cie bronic piszac, ze za duzo wypiles... ale ty chamski na trzezwo tez jestes.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Paweł
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-19, 17:54   

Ferbik, ile jeszce osób ma przyjsc i napisać ci to samo, zebyś w końcu zrozumiał? proponuje refleksje nad samym soba.
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2005-11-19, 22:46   

Ferbik napisał/a:
TAM NIE MA OZNAKOWANEGO OBJAZDU I NIKOGO Z WLADZ NIE POWINNO SIE WINIC ANI KAZAC COS Z TYM ZROBIC BO OBJAZD JEST PUSZCZONY PRZEZ SIERADZKA GDZIE JEST STRZEZONY PRZEJAZD KOLEJOWY, A TEN PRZEJAZD KOLEJOWY JEST DOBRZE OZNAKOWANY I WIDOCZNOSC JEST DOBRA Z KAZDEJ STRONY.

Czytam ten temat badzo cierpliwie i doszedłem do wniosku, że każdy z was ma rację i każdy z was się myli!! Rzeczywiśie nie ma tam oficjalnego objazdu. Natężenie ruch jest tak duże że nie widziałem takiego w tym miejscu już od kilku lat. Pisze tak bo mieszkam w tym miejscu i przez ten przejazd przejeżdżam kilka razy w ciągu dnia. I niech mi nikt nie mówi , że ten przejazd jest źle oznakowany !!!!. Moim zdaniem kierowcy za bardzo jeżdzą na pamięć, na włesne oczy widze jak ludzie przez ten przejazd przejeżdzają jak by mieli pierwszeństwo !!!! DAL WSZYSTKICH MAM PRZESTROGĘ . JEŻELI WIDZISZ POCIĄG NA NIE STRZEŻONYM PRZEJEŹDZIE KOLEJOWYM, KTÓRY SIĘ ZBLIŻA DO PRZEJAZDU ZATRZYMAJ SIĘ !!!!!! ŻYCIE MASZ TYLKO JEDNO !!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-19, 22:47   

Paweł, no pisalem ze jest was dwoch. Ktos dolaczy jeszcze do waszego towarzystwa wzajemnej adoracji ?
I jesli nie jestes w temacie co mike napisal do mnie to nie przyklejaj sobie kolegow do swoich pogladow.
Refleksje kazdy sam powinien wyciagac wzgledem swojej osoby a nie szukac winy u innych.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2005-11-23, 09:52   

O poprawie bezpieczeństwa na pechowym ostatnio przejeździe kolejowym na ul. POW w Wieluniu będą rozmawiać przedstawiciele Urzędu Wojewódzkiego, policji i kolei. O zorganizowaniu spotkania zdecydowały tragiczne wydarzenia sprzed kilku dni.

O śmiertelnych wypadkach pisaliśmy w informacji 'Czarny weekend' 21 listopada.
Przypomnijmy, że dzień po dniu zginęło tu dwóch mieszkańców Wielunia, którzy wjechali samochodami pod pociągi.
Po tych wydarzeniach wśród mieszkańców miasta i okolic rozgorzała dyskusja czy przejazd kolejowy na POW jest nadal bezpieczny.
Od kilku tygodni jest tu wzmożony ruch samochodowy spowodowany przez remonty na ul. Warszawskiej w Wieluniu. Kierowcy wjeżdżający do Wielunia od strony Warszawy skracają sobie drogę przez Widoradz i przejeżdżają przez niestrzeżoną krzyżówkę z trasą kolejową łączącą Wieluń z Tarnowskimi Górami.
Co prawda ruch pociągów jest niewielki, ale właśnie być może to jest przyczyną niebezpieczeństwa? Być może wiedząc o niewiekim ruchu kolejowym kierowcy nie zwracają już takiej uwagi na oznakowanie i zachowanie należytej ostrożności?
O tym, że przejazd jest dobrze oznakowany przekonuje policja. - 'Znajdują się tam znaki ostrzegające o przejeździe kolejowym bez zapór, znak ostrzegawczy informujący o odległości do tego przejazdu, a przed samym przejazdem usytuowany jest znak STOP' - mówi komisarz Andrzej Małolepszy z wieluńskiej komendy.
To rozwaga kierowców decyduje więc o bezpieczeństwie na przejeździe.

Jakie decyzje przyniosą rozmowy pomiędzy przedstawicielami Urzędu Wojewódzkiego, policji i kolei pokaże czas.
Dziś, biorąc pod uwagę trudne ze względu na jesienno-zimową aurę warunki, należy zachować tam szczególną ostrożność. Policja apeluje o rozwagę.

Źródło: RZW
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-11-23, 09:56   

Cytat:
wśród mieszkańców miasta i okolic rozgorzała dyskusja czy przejazd kolejowy na POW jest nadal bezpieczny


ALE

Cytat:
To rozwaga kierowców decyduje więc o bezpieczeństwie na przejeździe.


OT CAŁA PRAWDA
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW