R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Panterka
2008-01-04, 14:35
Potrzebny dobry fachowiec
Autor Wiadomość
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-22, 21:10   Potrzebny dobry fachowiec

Cytat:
Planujesz remont? Zadbaj o fachowca.

Sezon na letnie remonty trwa. Przyszli lokatorzy mieszkań m. in. w nowo budowanym bloku na Wyszyńskiego muszą więc zadbać o ekipy, które im te mieszkania pomalują, lub ewentulanie położą panele czy parkiety. A o fachowca tego lata bardzo trudno.



Fachowców od remontów mieszkań w Wieluniu i najbliższym regionie pozostało już naprawdę niewielu. Większość, wzorem swoich kolegów z kraju wyjechało za lepszym zarobkiem za granicę. Ci co pozostali mają tyle pracy, że nie są w stanie przyjmować już nowych zleceń- mówi Marcin Zakręta- właściciel firmy remontowej.


Większość z nich ma już zarezerwowane terminy do stycznia, a nawet kwietnia przyszłego roku. Kiepsko wygląda również sprawa remontu choćby łazienki. Zerwanie starych płytek, założenie nowej instalacji wodociągowej czy wyłożenie łazienki kafelkami wymaga sporo czasu, nie wspominajac już o pieniądzach. A skoro już o nich mówimy, to warto wiedzieć co i ile kosztuje? Nasz rozmówca mówi, ze w porównaniu z ubiegłym rokiem ceny są wyższe. Dotyczy to zwłaszcza wykładania kafelkami łazienek, położenia paneli, czy też bardziej gruntownego remontu łącznie z wyburzaniem w mieszkaniu np. ścianek działowych.

Konkretnych stawek za poszczególne prace nie da się jednak ustalić. Wszystko zalezy od indywidulanego mieszkania i dodatkowej pracy, jaką trzeba włożyć w remont. Fachowcy mają więc dobrą radę dla wszystkich planujących remont mieszkania w przyszłym roku. O ekipy remontowe warto zadbać już teraz. Cóż, remont mieszkania jak się okazuje trzeba planowac nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. No chyba, że mamy w rodzinie tzw. Złote Rączki.

Źródło: http://www.tvk.wsm.wielun.pl




Proponuję w tym temacie wpisywać namiary na dobrych fachowców w różnych dziedzinach z Wielunia i okolic.
Sam jestem przed małym remontem mieszkania, więc tym bardziej mnie ten temat interesuje.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-22, 21:15   

Można zapomnieć o wolnych terminach na najbliższe pół roku, nawet wśród tzw. "grzebków". Terminy są tak pozapychane, że naprawdę chyba jedynie cena będzie decydować o zdobyciu fachowca.
Ja muszę spytać swoich znajomych, czy godzą się na upublicznienie ich danych na forum :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
czarny 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 265
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-08-22, 21:34   

Jaro propnuje zabawe w fachowca samemu. Ja miałem i liczyłem na fachowca, który w końcu zrezgnował bo niby wyjechał za granicę. Musiałem w końcu pokój zrobić sam.

Podam numer telefonu do gościa co cyklinuje podłogę,konkretny koleś: 606514855 - Pagacz Adam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW