R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zawiść?
Autor Wiadomość
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2007-01-25, 19:58   Zawiść?

Naukowcy szkoccy odkryli, że w oczach kobiet atrakcyjni są mężczyźni, którzy wywołują aprobatę innych kobiet.
Badacze z uniwersytetu w Aberdeen przeprowadzili eksperyment, który wykazał, że obraz kobiety uśmiechającej się na widok męskiej twarzy jest dla innych kobiet wystarczającym sygnałem do stwierdzenia, iż ów mężczyzna jest dla nich atrakcyjny.

Zdaniem badaczy, eksperyment potwierdza prywatne obserwacje wielu mężczyzn, którzy zauważają, że znacznie częściej wzbudzają zainteresowanie płci przeciwnej, kiedy są w związku, niż kiedy są kawalerami. Jednocześnie naukowcy odkryli, że popularność wśród kobiet niekoniecznie musi się przekładać na większą sympatię ze strony innych mężczyzn – wśród badanych płci męskiej, atrakcyjność panów, którzy wzbudzali uśmiechy na twarzach kobiet, była oceniana znacznie niżej. Inspiracją dla eksperymentu były badania nad zachowaniem gupików – naukowcy odkryli, że samiczki poszukujące partnera znacznie częściej wybierają samców, którzy znajdują się w towarzystwie innych samiczek.

Zdaniem ekspertów, wyniki badań mogą pomóc wielu samotnym mężczyznom, którzy w przyszłości będą przyciągać uwagę potencjalnych partnerek wynajmując wcześniej miłą damę do towarzystwa.


źródło - onet.pl

hmm... Czy ja wiem... :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2007-01-25, 20:30   

karcia napisał/a:
Zdaniem badaczy, eksperyment potwierdza prywatne obserwacje wielu mężczyzn, którzy zauważają, że znacznie częściej wzbudzają zainteresowanie płci przeciwnej, kiedy są w związku, niż kiedy są kawalerami.



karcia napisał/a:
Inspiracją dla eksperymentu były badania nad zachowaniem gupików – naukowcy odkryli, że samiczki poszukujące partnera znacznie częściej wybierają samców, którzy znajdują się w towarzystwie innych samiczek.


Oj ja sie nie zaliczam do tego typu kobiet. Nie interesuje sie nie swoim facetem jeśli jest w związku to jest dla mnie nie do ruszenia.

Ale wkurza/ło mnie jak jakaś laska patrzyła sie maślanymi oczkami w mojego faceta brrr. (chociaż tego nie okazywałąm ) .
Tak samo mój facet gdy ktoś sie na mnie patrzy lub usmiecha nie jest zadowolony i najchętniej by poszedł w drugą strone :P
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-25, 21:55   

Malinka napisał/a:
Nie interesuje sie nie swoim facetem jeśli jest w związku to jest dla mnie nie do ruszenia.


Ja mam tak samo! Facet zajęty mnie nie interesuje!!
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2007-02-17, 16:05   

Nie ma bardziej zawistnych stworzen od babeczek- niestety. Co do zainteresowan juz zajetymi... jest cos takiego jak "zakazany owoc", chec sprawdzenia siebie/ kogos, czasami udowodnienia. Niektorzy maja nature stalych "podbijaczy". "Material" trudno dostepny sam w sobie jest bardziej kuszacy, pociagajacy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
anita
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-18, 15:27   

Dominika napisał/a:
"Material" trudno dostepny sam w sobie jest bardziej kuszacy, pociagajacy.

Właśnie, też sie z tym zgadzam. :D :D
 
   
Ecomarta 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 4 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-18, 19:44   

karcia napisał/a:
Naukowcy szkoccy odkryli, że w oczach kobiet atrakcyjni są mężczyźni, którzy wywołują aprobatę innych kobiet.

I tu już zaczęłam sie o siebie martwić. Ja mam wręcz przeciwnie. Z góry zakładam,że facet oblegany przez wianuszek zapatrzonych w niego dziewczyn jest takim typem macho i choćby był nie wiem jak przystojny przestaje mnie interesować, bo takich nie lubie :D
karcia napisał/a:
Zdaniem badaczy, eksperyment potwierdza prywatne obserwacje wielu mężczyzn, którzy zauważają, że znacznie częściej wzbudzają zainteresowanie płci przeciwnej, kiedy są w związku, niż kiedy są kawalerami.

Hmmmm.... no nie wiem. Dla mnie to zależy w jakim związku. Jeśli jest żonaty -odpada zupełnie, ale jeśli jest w jakimś luźnym związku......zastanowiłabym się :oops:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Pszczółka 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 15 Gru 2006
Posty: 399
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-18, 19:58   

Ecomarta, zgadzam się z tobą, ale jednak jeżeli facet jest w jakimkolwiek związku to u mnie zupełnie odpada.
niechciałabym aby ktoś rozwalił mój związek i nigdy nie zrobiłabym tego innym.
_________________
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
1% ze swojego podatku na rehabilitację dziecka
http://dzieciom.pl/podopieczni/4355
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2007-02-18, 20:13   

Z ostatnich moich przeżyć staram się wyciągnąć pewne wnioski. Człowiek najlepiej uczy się na własnych błędach, które to jednak najwięcej go kosztują. Mam nadzieję, że nigdy nie będę już ingerować w czyiś związek, bo z tego nigdy nic dobrego nie wyniknie... Zresztą samo świadectwo jakie wydaje na siebie męzczyzna, który z kimś zwraca uwagę na inne dziewczyny powinno dawać duzo do myślenia :!: Taki mężczyzna na chwile obecną w moich oczach jest godny pożałowania. Oczywiście kobiety, która ingeruje w inny związek tez nie wolno usprawiedliwiać... Experience is the best teacher :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2007-02-18, 20:15   

upuściłam w tekscie słowo *(...)który będąc z kimś zwraca uwage na inne dziewczyny(...)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ecomarta 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 4 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-18, 20:41   

Pszczółka napisał/a:
Ecomarta, zgadzam się z tobą, ale jednak jeżeli facet jest w jakimkolwiek związku to u mnie zupełnie odpada.

Ja też nie jestem taką osobą,która podbijałaby kogokolwiek wolnego czy nie,bo to sie zawsze jakos tak samo z siebie bierze :grin: Chodziło mi bardziej o to,że czasmi facet może być w jakimś tymczasowym,przelotnym, nawet nie wiem czy to związkiem można nazwać. To widać i słychać :D ,że ani on ani ona nie planują wspólnej przyszłości.Wtedy gdyby chłopak naprawde mi sie podobał nie miałabym wyrzutow sumienia. Nie rozbiłabym związku w którym kocha choćby tylko jedna strona.
hasta napisał/a:
Oczywiście kobiety, która ingeruje w inny związek tez nie wolno usprawiedliwiać...
A jeżeli ta dziewczyna jest nieświadoma,że on kogoś ma, a później sprawy pójdą już za daleko....winna czy nie?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2007-02-18, 20:45   

Ecomarta napisał/a:
A jeżeli ta dziewczyna jest nieświadoma,że on kogoś ma, a później sprawy pójdą już za daleko....winna czy nie?

a niby czemu winna?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2007-02-18, 20:59   

Cytat:
A jeżeli ta dziewczyna jest nieświadoma,że on kogoś ma, a później sprawy pójdą już za daleko....winna czy nie?

Wtedy już tylko tego faceta należy wykastrować :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ecomarta 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 4 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-18, 21:05   

Są takie sytuacje,że dziewczyna nie wie,że chłopak kogoś ma i wszystko w ich wzajemnych relacjach zmierza do tego,że "coś z tego może być". Wtedy ona dowiaduje sie,że on z kimś jest, ale już troszke za późno bo dziewczyna jest zauroczona i "staje sie to co stać sie musiało" tzn.on zrywa ze swoją dziewczyną, oni są razem a wszyscy wokół winią tą drugą,że rozbiła związek,bo....przecież mogła sie wycofać na dalszy plan i może wszystko wróciłoby do normy. Troszke zagmatwałam :grin: ale mam nadzieje,że zrozumiecie o co mi chodzi. Historia z życia wzięta. I tak teraz sie zastanawiam dlaczego mielibyśmy nie rozbijać związków. Przecież skoro one dają się rozbić to znaczy,że nie miały racji bytu.Ludzie są tylko ludźmi i czasem wiążą sie z niewłaściwymi osobami. Jasne,że zawsze ktoś cierpi, ale chyba trzeba szukać tego drugiego "ktosia". Może nie za wszelką cene, ale jednak...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW