R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Moda na polskie serwisy randkowe
Autor Wiadomość
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-08-28, 10:34   Moda na polskie serwisy randkowe

Moda na polskie serwisy randkowe

Sympatia najpopularniejszym serwisem randkowym w Polsce, drugi jest ilove.pl a trzeci portal single.pl. Słaby wyniki wp i interia.pl.
Sympatia.pl utrzymała w czerwcu b.r. pozycję lidera rynku internetowych serwisów randkowych - wynika z najnowszego badania Megapanel PBI/Gemius.

Serwis portalu Onet.pl odwiedza miesięcznie ponad 1,3 mln internautów. Na drugim miejscu uplasował się ilove.pl, który miał jednak prawie 500 tys. użytkowników i aż 100 mln odsłon mniej niż Sympatia. Trzecie miejsce przypadło dla single.pl.

Czerwiec nie była najlepszy dla serwisów randkowych portalu Wirtualna Polska i Interia.pl, które wyraźnie ustępują liderowi.

Czołówka polskich serwisów randkowych według badań Megapanel PBI/Gemius realizowanych przez Polskie Badania Internetu Sp. z o.o. i Gemius SA, czerwiec 2006 r. (opracowanie Onet.pl)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-08-28, 12:04   

Przepraszam, ale ja już wiekowy jestem :lol:

Być może to powoduje, że nie nadążam za pewnymi nowinkami życiowymi :oops: . W takim razie Ci młodsi niech spróbują mi wytłumaczyć, jaką frajdę, a może jakie korzyści mają z korzystania z owych serwisów randkowych?

Jak dla mnie, taki rodzaj randki to blef jakiego mało. Starzec, staje się młodzikiem, pedofil normalnym człowiekiem, brzydal przeistacza się w miss itd. :twisted: ;)

Za moich czasów randka, to spotkanie w kafejce, na wiejskiej zabawie, w parku. I wszystko było jasne, ( widziały gały co brały). :D ;)

Wiem, wiem wapniak jestem i taki... , nieżyciowy :mrgreen: :o .

Właśnie, dlatego proszę o kilka opinii, które zmienią moje podejście do elektronicznych randek. :lol:
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-08-28, 12:21   

miko 005 napisał/a:
Jak dla mnie, taki rodzaj randki to blef jakiego mało. Starzec, staje się młodzikiem, pedofil normalnym człowiekiem, brzydal przeistacza się w miss itd.

Inaczej miko. Na takich serwisach facet to facet, kobieta to facet, a 13 letnia dziewczynka to agent CBŚ :DDD
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-08-28, 12:23   

miko 005 napisał/a:
Być może to powoduje, że nie nadążam za pewnymi nowinkami życiowymi :oops: . W takim razie Ci młodsi niech spróbują mi wytłumaczyć, jaką frajdę, a może jakie korzyści mają z korzystania z owych serwisów randkowych?


Wszystko jest dla ludzi. Mam znajomych i znajome, (introwertyków, nieśmiałych, zamkniętych, zakompleksionych - niech zwał jak chciał) którzy wolą dokonywać znajomości na necie bo jest im poprostu łatwiej nawiązać kontakt - więc dlaczego im tego nie ułatwić?

Ale masz racje miko 005 - również preferuję potańcówki na wsi :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-09-12, 03:36   

Czy to serwis randkowy czy chocby zwykle GG mysle ze spelnia ta sama role. [w GG jest opcja "wyszukaj", "-" to nie ma fotki, o ktora zawsze mozna zapytac :lol: :lol: :lol: ], ja z GG korzystam do kontaktow ze znajomymi, wszystkich ktorych mam na liscie znam osobiscie. Nie ukrywam, ze wiele osob poznalam przez internet. (jest to tez forum).
Czy to kwestia tego, czy ktos jest "nie tej daty"?. Moja Mama do tej pory burczala gdy przesiadywalam na GG, teraz zauwaza same + gdy komunikuje sie ze swoja cora. :mrgreen:
Kwestia serwisow randkowych? dla mnie tak samo niebezpieczne jak GG czy caly internet. Wszystko jest dla ludzi w odpowiednich proporcjach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW