R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Sąsiedzi .. :P
Autor Wiadomość
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-04-23, 13:24   Sąsiedzi .. :P

Jakich macie sąsiadów :?: :?: :?:
Bez problemu chodzicie po 'szklankę mąki' czy bez słowa mijacie sie w korytarzu :?: :?:


Ja mam super sąsiadów !!! zwłaszcza naprzeciwko (mieszkam w bloku ) zawsze we wszystkim pomogą i w ogóle :D ... the best :D znam ich odkąd się wprowadziłam czyli gdy miałam 3 lata... ale jest pewnien wyjątek podemną mieszka taka para z którą non stop się kłócimy bardzo zawzięci ludzie i kłótliwi !!! wszystko im nie opasuję.. wiec jak widać nie może być aż tak kolorowo ;)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-04-23, 16:19   

Szczerze powiedziawszy to zalezy od pietra ;-) . Do najblizszych sasiadów zwracałam sie "ciocia/wujek". Teraz troszke jestem starsza i oni równiez, wiec nie wypada. Nie ma problemu gdy jest jakis nagły wypadek. Jednak mam tez takich sasiadów, którzy z nadmiaru czasu siedzą i lustruja czego ja po prostu nie znosze. I później są plotki: a to dominika sie z tym prowadza, a to o tej wrociła do domu.... grrrr
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-23, 18:17   

Dominika napisał/a:
Jednak mam tez takich sasiadów, którzy z nadmiaru czasu siedzą i lustruja czego ja po prostu nie znosze. I później są plotki: a to dominika sie z tym prowadza, a to o tej wrociła do domu.... grrrr



chyba wiem o kim mowisz :D

ja ze swoimi sasiadami zyje dobrze, ale nie jestem z nimi tak bardzo zżyta jak kiedys. teraz traktuje ludzi z wieksza rezerwa bo mi te pogaduszki na pietrze bokiem wyszly :evil:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
KaSiUlKa 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 30 Mar 2006
Posty: 152
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-24, 13:07   

A ja tam mam nawet spoko sąsiadów :P Zawsze pomogą i wogóle :D A mam nawet lepiej bo mój sąsiad jest starszy o 2 lata i jak coś to się chodzi po jakies materiały do sQll :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-27, 21:30   

aaaaa, zapomnialam napisac i moim ulubionym sasiedzie :grin:

mieszka pietro nizej, dusza czlowiek i jak sie spotkamy to mamy bitwe na fraszki sztaudyngera i od mojej podstawowki czyli ponad 10 lat gramy w "manekina" :D


pamietacie wogole taka gre?? ja mowie manekin i on nie moze sie poruszyc dopoki go nie zwolnie :grin:

to juz tyle lat a ciagle tyle samo radochy :D


I love you Zbyszek W. :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-04-27, 21:42   

daff napisał/a:
to mamy bitwe na fraszki sztaudyngera

A na czym to polega??? ;)
daff napisał/a:
ja mowie manekin i on nie moze sie poruszyc dopoki go nie zwolnie

A jest opcja że do rana możesz go nie zwolnić :P
Bardzo statyczna gra nie nudzi się??? :roll: ... a są jakieś fanty i nagrody??? :P
daff napisał/a:
I love you Zbyszek W.

Dobrze że Marcina nie ma na forum :P :P :P ;)


A tak na marginesie to.... :) właśnie zaraz idę do mojej sąsiadki ;) jest superr i mnie pyta i pomaga w przygotowaniach do matury :D .. mogę powiedzieć że to moja przyjaciółka na dobre i na złe a zarazem sąsiadka od wielu wielu wielu lat... :D
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-27, 22:12   

bitwa na fraszki polega na tym, ze nie wazne kto zaczyna... wazne kto konczy :D


a z "menekinem" to powinnismy przejsc do rekordu guinessa :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-27, 22:52   

Ja mam sąsiadów niezbyt przyjaznych. W sumie same starsze osoby :P Wszystko im przeszkadza. Nawet słuchanie troszkę głośniejszej muzyki.. Od razu walą w rury.

Tylko jedna dziewczyna jest w moim wieku, też Marta - dobra znajoma.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-04-27, 22:55   

Marta,
Towarzystwo starszych osób (sąsiadów ) jest uciążliwe i współczuję CI :roll: wszystko im przeszkadza... (mojej babci też przeszkadza jak w jej bloku dzieciaki puszczą głośniej muzykę wiec jak jestem u babci to mam naoczny przykład w mojej rodzinie ) .. u mnie na szczęście mieszkają tylko sami młodzi :)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-28, 13:47   

Malinka napisał/a:
Towarzystwo starszych osób (sąsiadów ) jest uciążliwe i współczuję CI Rolling Eyes wszystko im przeszkadza...



generalizujesz
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-04-28, 15:42   

Może troszkę :P Napewno są też super nowoczesne babcie którym nie przeszkadza głośna muzyka i całonocne imprezy w bloku itp ... ;)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-29, 16:45   

w Wieluniu mam spoko sąsiadów, nie moge narzekac.
a jezeli chodzi o Wrocław to szczerze chyba nawet jeszcze nie widzialam sąsiadów z tej samej klatki :roll: chociaż ostatnio sąsiadka z mieszkania na przeciwko, Pani Moherowy Beret zadzwonila do drzwi i spytała czy nie pomoglabym jej zdjąc firanek :twisted:
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-05-31, 00:08   

Basia napisał/a:
chociaż ostatnio sąsiadka z mieszkania na przeciwko, Pani Moherowy Beret zadzwonila do drzwi i spytała czy nie pomoglabym jej zdjąc firanek

I co pomogłas??? czy zamknełaś jej drzwi przed nosem :P
A tak na powaznie to ja tez często pomagam moim sąsiadom... nie narzekam na nich chociaż zdarzają sie wyjatki... ale zawsze musi znależć się czarna owca :(
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Panciatka 
Dojeżdża PKSem
I can't hear you



Pomogła: 1 raz
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 215
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-27, 21:26   

heheh ja niestety na sąsiadów poskarżyć się nie moge a wręcz przeciwnie mają takie poczucie humoru że jak to mawiają "co jeden to lepszy" a zwłaszcza panowie po 50-tce zarzucają takimi tekstami że czasem muszę się zastanowić 2 minuty co odpowiedzieć,,,ale fakt-faktem że potrafią człowieka rozbawić :D miałam raz taka sytuacje że sąsiad jedzie powoli na rowerku i zachwyca się koleżanką że taka piękna,urodziwa...koelżanka jest juz w w siódmym niebie-dziękuje za komplement gdy sąsiad wyjeżdża z tekstem: no co?? pożartować sobie nie można....? nie dałam wtedy rady,,,,, :lol: :lol: :lol: :lol:
_________________
Koniec jest już w początku, a jednak brnie się dalej...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW