R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Pieski na smyczy
Autor Wiadomość
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2005-11-15, 09:37   Pieski na smyczy

Coraz częściej słyszymy o pogryzieniach przez psy. W związku z tym Powiatowa Komenda Policji w Wieluniu apeluje i przypomina o obowiązku wyprowadzania swoich piesków na smyczy.


Taki obowiązek mają wszyscy właściciele zwierzaków bez wyjątku. Do tego rasy psów zarejestrowanych jako szczególnie niebezpieczne powinny wychodzić na spacer w kagańcach.

Nie stosując się do tych przepisów musimy być świadomi tego, że zarówno Policja jak i Straż Miejska mają prawo ukarać niefrasobliwego właściciela mandatem 200 zł.

Źródło: tvk.wsm
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-07-16, 15:54   

Jaro, a kto ten przepis respektuje co?
Może ze 2% właścicieli psów. Wystarczy przejść się osiedlowymi alejkami.


A już nic mnie tak nie dobija, jak idziesz sobie człowieku spokojnie chodniczkiem a tu nagle jakiś czworonóg wyskakuje z za krzaczka i HAU HAU , a właściciel(ka) tekiego pieska najspokojniej w świecie -" Niech się pan nie boi on nic panu nie zrobi"
Może i nie ale co ja, wróżka jestem?


A swoją drogą to jakoś mało widzę żeby służby porządkowe przykładały się w tym temacie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-17, 09:34   

miko 005 napisał/a:
Jaro, a kto ten przepis respektuje co?




Ano właśnie i tu jest problem....



miko 005 napisał/a:
A już nic mnie tak nie dobija, jak idziesz sobie człowieku spokojnie chodniczkiem a tu nagle jakiś czworonóg wyskakuje z za krzaczka i HAU HAU , a właściciel(ka) tekiego pieska najspokojniej w świecie -" Niech się pan nie boi on nic panu nie zrobi"
Może i nie ale co ja, wróżka jestem?



Mnie też to strasznie wku...
Proponuję wyciągnąć wtedy telefon i 997, może zaczną respektować przepis jak dostaną kilka podobnych zgłoszeń na dobę.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-17, 09:36   

A najgorsze są te wiejskie kundle, co biegają za rowerem jak jedziemy obok gospodarstwa. Wtedy but albo wiatrówka. A później (słowo wymoderowano) bezmyślnemu chłopu. Kumpel do dzisiaj ma ślad na łydce po ugryzieniu.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-17, 09:43   

Ferbik napisał/a:
Kumpel do dzisiaj ma ślad na łydce po ugryzieniu.


Ja też mam taki ślad.. :/ Pies się do mnie doczepił i nie dał mi spokoju - do czasu, kiedy mnie ugryzł..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-07-17, 10:36   

ja kiedys spacerujac po os. Wyszynskiego zostalam zaatakowana przez takiego malego gnojka (czyt. pieska) i wskoczyłam na taki dings co jest zawsze kolo trzepaka (takie metalowe do polozenia dywanu)- myslalam, ze nie da rady wskoczyc....

ale jak mnie capnal, to przestal szczekac i uciekl :roll:


a dawno dawno temu jak wracalam ze szkoly podstawowej do domciu na ul 18 stycznia z jednego podworka ( na marginesie: od dziewczyny naszego dja :grin: ) wybiegl pies ( czytaj: bydle) jakas dziura w plocie i mi skoczylo na plecy. mala bylam, to sie wystraszylam przeokropnie, ale jakas pani mi pomogla i go odgonila torebka.

wiec zgodze sie z Ferbikiem, ze jak jest pies na podworku to trzeba sprawdzac czy brama jest zamknieta :?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ryfka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-21, 18:17   

Ferbik napisał/a:
najgorsze są te wiejskie kundle, co biegają za rowerem jak jedziemy obok gospodarstwa.

ostatnio nadłozyłam parę ładnych kilometrów przez takiego wielkiego czarnego brysia co stał na środku drogi i źle mu z oczu patrzyło. Na wszelki wypadek wybralam inną drogę.
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW