R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Gdzie na masaż?
Autor Wiadomość
Vanilla 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-08-10, 13:27   

MAR-COM napisał/a:
na ul. Popiełuszki koło sklepu "Piotr" jest dobry masażysta ,

Jakub Kucharski tel. 507 868 040

przyjmuje w Wieluniu ul Popiełuszki 48

pon od 14
środa od 14
piątek od 14

W Działoszynie
wtorek od 14
czwartek od 14



Szczerze polecam ! :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
deska 
Słyszał o Wieluniu


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 19 Wrz 2008
Posty: 9
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-09-04, 21:34   MASAŻYSTA

Z masażystą jak ze wszystkim, co jest dobre dla jednych, nie odpowiada innym.
Ja osobiście chodzę do jednego i nie zamierzam go zmieniać.
Bo masażysta oprócz sprawnych rąk musi też mieć sprawną głowę, wiedzę i wysoką kulturę osobistą. Byłam raz u pana we wsi, dajmy na to X, co to w butach, prosto z pola chciał mnie "nastawiać".
Skończyło się na okrzyku bólu i panicznej ucieczce.
Od tego czasu sceptycznie podchodzę do wszelkiego rodzaju "znachorów".
Przeczytałam trochę książek medycznych i wiem już, że nastawienie bolących kostek w czasie jednej sesji, mimo chwilowej ulgi prowadzi do uszkodzenia delikatnych struktur ciała. Te maleńkie urazy sumują się i w konsekwencji w dłuższym, lub krótszym okresie czasu czeka nas kolejna wizyta, tym razem bardziej bolesna.
Dlatego mówię: LUDZIE NIE CHODŹCIE DO ZNACHORÓW!!! W WIELUNIU TEŻ SĄ SPECJALIŚCI!!! W szpitalu, w przychodniach pracują ludzie, którzy oprócz pracy dla NFZ przyjmują w domu. Jeśli ponadto robią to z pasją, to możecie być pewni, że jesteście w dobrych rękach.
Osobiście nie wierzę że ten, czy tamten Pan Masażysta, czy Pani Masażystka tylko i wyłącznie mogą wszystkim pomóc. To nieprawda!!! Każdy ma swoje preferencje, każdy ma inne oczekiwania, dlatego trzeba szukać tego swojego czy to ginekologa, dentysty, lub wreszcie masażysty, który będzie nam odpowiadał.
Słowa "tylko dzięki niej czy niemu chodzę" , albo "uratował mi życie" pachną mi grubymi noćmi szyta autoreklamą.
Dlatego ja nie chcę reklamować "swojego",
Chętnym udostępnię jego numer telefonu na przez e-mail.

[ Dodano: 2010-09-04, 22:37 ]
Z masażystą jak ze wszystkim, co jest dobre dla jednych, nie odpowiada innym.
Ja osobiście chodzę do jednego i nie zamierzam go zmieniać.
Bo masażysta oprócz sprawnych rąk musi też mieć sprawną głowę, wiedzę i wysoką kulturę osobistą. Byłam raz u pana we wsi, dajmy na to X, co to w butach, prosto z pola chciał mnie "nastawiać".
Skończyło się na okrzyku bólu i panicznej ucieczce.
Od tego czasu sceptycznie podchodzę do wszelkiego rodzaju "znachorów".
Przeczytałam trochę książek medycznych i wiem już, że nastawienie bolących kostek w czasie jednej sesji, mimo chwilowej ulgi prowadzi do uszkodzenia delikatnych struktur ciała. Te maleńkie urazy sumują się i w konsekwencji w dłuższym, lub krótszym okresie czasu czeka nas kolejna wizyta, tym razem bardziej bolesna.
Dlatego mówię: LUDZIE NIE CHODŹCIE DO ZNACHORÓW!!! W WIELUNIU TEŻ SĄ SPECJALIŚCI!!! W szpitalu, w przychodniach pracują ludzie, którzy oprócz pracy dla NFZ przyjmują w domu. Jeśli ponadto robią to z pasją, to możecie być pewni, że jesteście w dobrych rękach.
Osobiście nie wierzę że ten, czy tamten Pan Masażysta, czy Pani Masażystka tylko i wyłącznie mogą wszystkim pomóc. To nieprawda!!! Każdy ma swoje preferencje, każdy ma inne oczekiwania, dlatego trzeba szukać tego swojego czy to ginekologa, dentysty, lub wreszcie masażysty, który będzie nam odpowiadał.
Słowa "tylko dzięki niej czy niemu chodzę" , albo "uratował mi życie" pachną mi grubymi noćmi szyta autoreklamą.
Dlatego ja nie chcę reklamować "swojego",
Chętnym udostępnię jego numer telefonu na przez e-mail.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
masazwielun 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-07-22, 18:25   Dyplomowany masażysta

A ja zapraszam do siebie na masaż - jestem dyplomowanym masażystą, fizjoterapeutą z doświadczeniem w masażach i terapii manualnej - ukończyłem wiele kursów, mam wykształcenie medyczne . Mój telefon 503441602. Przyjmuję codziennie od 8 do 20 w Wieluniu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
rozważna 
Słyszał o Wieluniu
myszka


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 2
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-01-02, 17:38   

witam ja polecam Pana Leszka z Wielunia , kiedyś przyjmował w Kurowie. U niego tylko jedna wizyta i człowiek zdrowy , nic nie boli, przepisze leki. U mnie to już prawie cała rodzina jeżdzi .Jak się leczyć to u niego nie żartuję , gorąco polecam.
_________________
rozważna
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
rozważna 
Słyszał o Wieluniu
myszka


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 2
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-01-02, 17:42   

ZAPOMNIAŁAM PODAM NUMER TELEFONU DO PANA LESZKA 506 358 004
_________________
rozważna
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
czarek1 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: sieradz
Wysłany: 2012-01-11, 09:59   

Ja też polecam Pana Leszka z Wielunia.Znalazłem go przypadkiem na tym forum i odwiedziłem.Wie facet co robi .Ja nie mogłem podnieść ręki do góry, byłem u lekarza i u drugiego i nic.Byłem u masażystki Pęciakowej -uważajcie na nią, głupoty gada-żadnej poprawy. Gdy trafiłem do P.Leszka okazało się że mam krzywe łopatki, bo się kiedyś przesunąłem i miał rację .Zrobił swoje nic nie bolało już w gabinecie podniosłem rękę do góry i ok.nawet byłem z dzieckiem swoim bo ciągle musiało chodzić na ćwiczenia korekcyjne co nic nie dawały i też jest teraz ok i na ćwiczenia nie chodzi.


Poprawiono 1 błąd ort.
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2012-01-13, 00:31, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Syn Mariana 
Ma stragan na targu



Pomógł: 7 razy
Wiek: 50
Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 516
Skąd: Z lasu
Wysłany: 2012-01-11, 20:15   

p. Leszek cudotwórca !!! nic tylko się oddać hahahahahaaa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
deska 
Słyszał o Wieluniu


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 19 Wrz 2008
Posty: 9
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-08-27, 21:01   a jednak

A jednak upieram się przy moim panu Darku. Byłam już u kilku, ale wracam tu..
Możecie mi wierzyć , tam nie ma ściemy - spróbujcie, naprawdę warto tel. 503441602 i przyjmuje w Wieluniu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kzses 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 2
Skąd: Wydrzyn
Wysłany: 2015-06-14, 17:50   

Witam

Ma ktoś namiary na dobrego, sprawdzonego masażystę, nastawiacza, konkretnie mam problem z kolanem i kostką.

Pozdr
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 47
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2015-06-16, 12:56   

Jakub Kucharski Wieluń ul. Popiełuszki - koło sklepu Piotr nad zakładem fryzjerskim
_________________
"Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar" (Kubuś Puchatek)

www.destylarka.com
Urządzenia do produkcji wody destylowanej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
masazwielun 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-07-23, 23:09   Cegła

Cegła 503441602 stary, ale jary
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
oska12 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 54
Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 1
Skąd: Czarnożyły
Wysłany: 2018-11-05, 16:43   

Polecam Pana Leszka z Wielunia - podaje telefon 506 358 004 - dobry fizjoterapeuta , fachowośc pierwsza klasa - masaż i rechabilitacja na poziomie specjalistycznym polecam :)
_________________
adam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW