R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Forum - co dalej?
Autor Wiadomość
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2017-01-20, 21:38   

ourson napisał/a:
Jaro, ale czego Ty właściwie oczekujesz od moderatorów...


Pisałem :wink: , ale powtórzę.
Zadając pytanie, czy zamierzają jeszcze z nami tworzyć to forum, chciałbym usłyszeć, czy Wy jako osoby, które współtworzyły to forum w zasadzie od początku, chcą nadal o to dbać?
Dalej, jeśli tak się stanie, to co niektórzy zadeklarowali, mianowicie wniesienia swojej pomocy w tych zmianach, o których już w tym wątku obszernie było pisane, wtedy przystępujemy dalej do działania.
I do tego właśnie potrzebne są te oczekiwania, o które pytasz.

Archdevil napisał/a:
Maile? Ja nic nie dostałem ;-)


Wysyłałem generalnie trzykrotnie masową korespondencję do wszystkich osób funkcyjnych na forum.
Nie zmieniałeś maila od dłuższego czasu?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2017-01-21, 10:27   

Jaro napisał/a:
Wysyłałem generalnie trzykrotnie masową korespondencję do wszystkich osób funkcyjnych na forum.
Nie zmieniałeś maila od dłuższego czasu?

Mail zmieniałem, natomiast zaktualizowałem to w forum dopiero jakoś w grudniu, jak odkryłem, że o2 zlikwidowało mi pocztę, z której tylko ściągałem pocztę bez logowania się do panelu ;-)

Pamiętam jednak, że informacje o PW itp. trafiały na ogół do spamu ze względu na konfigurację mailera forum - może skrypt cały czas ma z tym problem?
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2017-01-21, 10:43   

Jaro, ale nie uważasz, że zaczynasz trochę od d...(rugiej) strony?

Kiedy dwa i pół roku temu toczyła się tutaj dyskusja to trudno nie było odnieść wrażenia że najmniej na zmianie czegokolwiek zależy administratorom. Ja nadal nie widzę jakiejkolwiek deklaracji, że administratorom zależy na zmianie czegokolwiek. Bo jak rozumiem Ty wypowiadasz się w swoim imieniu, czyli jeśli nic się nie zmieniło 1/3 Administracji... Może prościej byłoby żebyście ustalili w swoim gronie czy coś chcecie dalej robić czy nie a potem przedstawcie jakiś choćby zarys celu... Bo na ten moment to w zasadzie nawet nie wiadomo o czym my rozmawiamy...
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2017-01-21, 15:24   

Ja maila żadnego nie dostałam :? zaglądam na forum, rzadko bo rzadko ale zaglądam :D może zacznę częściej :D
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2017-01-21, 17:24   

Archdevil napisał/a:
EDIT: oczywiście chodziło mi o responsywną - można spróbować sprawdzić załadować tą i popatrzeć jak się zachowuje: http://www.przemo.org/php...ic.php?p=812644

Jaro, a jak z tą skórką co wrzuciłem? Dałoby radę wrzucić? To nie powinno zająć dużo czasu: http://www.przemo.org/php...pic.php?t=83058
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2017-01-21, 21:01   

Archdevil, działaj jak możesz, masz uprawnienia administratora :)
Należało Ci się jak mało komu na tym forum.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2017-01-21, 23:02   

Jaro, no i git. Jest jakiś ruch :-)

Nie chciałbym żebyś uważał że jestem przeciw zmianom... Odczytuj mnie raczej w kontekście - odzywa się to znaczy że jeszxzę mu zależy... ;-)
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Jaro
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2017-01-22, 21:22   

ourson napisał/a:
Jaro, ale nie uważasz, że zaczynasz trochę od d...(rugiej) strony?

Kiedy dwa i pół roku temu toczyła się tutaj dyskusja to trudno nie było odnieść wrażenia że najmniej na zmianie czegokolwiek zależy administratorom. Ja nadal nie widzę jakiejkolwiek deklaracji, że administratorom zależy na zmianie czegokolwiek. Bo jak rozumiem Ty wypowiadasz się w swoim imieniu, czyli jeśli nic się nie zmieniło 1/3 Administracji... Może prościej byłoby żebyście ustalili w swoim gronie czy coś chcecie dalej robić czy nie a potem przedstawcie jakiś choćby zarys celu... Bo na ten moment to w zasadzie nawet nie wiadomo o czym my rozmawiamy...



Przeoczyłem wcześniej ten post, więc odniosę się teraz do niego.
Zatem, jak wtedy toczyła się ta dyskusja, kitor zadeklarował się, że wniesie swoją pracę, w poprawę wizerunkową forum, a Ferbik go w tym wesprze, przede wszystkim w kontakcie z Drayem i być może swoją fachową wiedzą.
Wtedy uznałem, że nie będę w tej dyskusji czynnie uczestniczył, choćby z tego powodu, że na takich rzeczach się zwyczajnie nie znam.
Sam pomysł poprawy ogólnej i wizerunkowej mnie się bardzo podobał i przemawiał do mnie jak mało co, zresztą rozmawiałem wtedy o tym jeszcze z Ferbikiem, co można by było jeszcze dodatkowo zrobić, ale jak widać po czasie, nic z tego nie wyszło, powiem więcej, nie wiem do dziś nawet dlaczego tak się stało, choć mam swoje przypuszczenia.

Odnośnie deklaracji, czy komuś z osób funkcyjnych jeszcze zależy na tym, aby cokolwiek robić tu na tym forum, to prócz Ciebie i Archdevila, to jak widzisz nikt się nie określił, powiem więcej, odnoszę wrażenie, że reszta mówiąc delikatnie sobie odpuściła na dobre tą "zabawę".

Odnośnie ustaleń w swoim gronie, to grono właśnie to my wszyscy razem wzięci, to staram się w nim ustalić od jakiegoś czasu proste z pozoru deklaracje, ale jak widzisz rezultat jest marny.
Maile, które, wysłałem, docierają do nas wszystkich, do moderatorów i administratorów, a kto się raczył odezwać i porozmawiać tutaj - sam widzisz.
Zaczekam jeszcze kilka dni, jeśli pozostanie to bez odzewu, to myślę, że straci to wszystko jakikolwiek sens, bo sami to możemy sobie jedynie w najlepszym wypadku pogadać...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2017-01-22, 23:24   

Jaro, obawiam się że maile mogły nie dotrzeć- może warto wysłać jakieś SMS jeśli masz numery?

Doceniam to, że traktujesz grono funkcyjnych jako jedna całość, ale nie ma się co oszukiwać. Wg mnie decyzja najpierw musi zapaść wśród pomarańczowych a potem ewentualnie można dyskutować dalej.

Ale trzymam kciuki ;-)
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2017-01-23, 23:18   

Jaro napisał/a:
Archdevil, działaj jak możesz, masz uprawnienia administratora :)
Należało Ci się jak mało komu na tym forum.

Dzięki :oops:
Ale to też nie o to chodzi - ja osobiście czasu nie mam na aktywne działanie. Z drugiej strony chętnie pomogę ze strony IT na ile mogę.

BTW: nie mogę wrzucić skórki automatem. Komunikat jak w załączniku. Czy jest opcja udostępnienia mi połączenia przez SSH na serwer, abym mógł ją wrzucić własnoręcznie?
Mój klucz publiczny:
Kod:
ssh-rsa AAAAB3NzaC1yc2EAAAADAQABAAABAQDzjj7/mM5SaBmz5cDlSh7IE/7xgNwucBzhX0JdCiWbakmmsV8WcjAeiiEUYCkzb3XOy1r+w0bl3MmHpcmSbINaHYSj6pb9NbsqG2w7+mJB/HMu5Q3KsnbcdrCJ8lDYwTE04YqtUCPThGwJXXlApLhB+SG946sBYa6FGpLkGF4piPq7t1t+HAUMFxOW2MVYK8pYP/vSDZptfbFNZKeA+6K7q/3vnu1d1W6eGcAEPHV+BSs+4VHl+Km/Ex3UxCGrqpLJxd5aPJbWM+TJAsY/IXV7r0rPN1JkjbMv379N/bHIeWCLbECSUPJI+mRTtxFhd6d11uDoWgdPT4kA0riZlkkN radek@radek-desktop


Fajnie byłoby też mieć dostęp do obsługi domeny wielun.biz, a przynajmniej edycji rekordu SPF - pozbylibyśmy się prawdopodobnie problemu z mailami trafiającymi do spamu.

Screenshot from 2017-01-23 23-14-50.png
Plik ściągnięto 35177 raz(y) 9,55 KB

_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Jaro
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2017-01-24, 10:21   

Jaro napisał/a:
Maile, które, wysłałem, docierają do nas wszystkich, do moderatorów i administratorów, a kto się raczył odezwać i porozmawiać tutaj - sam widzisz.


Do mnie nie dotarł, nie wiem dlaczego.
Ja mogę nadal działać :)
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Jaro
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2017-01-26, 22:35   

Ja już dawno chciałem zmienić całość od podstaw, Dray też to deklarował. Kitor też. To było ze 3 lata temu. Nie jest to z punktu informatycznego tak proste, jakby się mogło wydawać zwykłemu użytkownikowi, tym bardziej, że baza jest moim zdaniem w paru miejscach uszkodzona, co widać chociażby po wyszukiwarce. Uważacie, że zmiana wyglądu i mobilność więcej zmieni, niż jest teraz? Można spróbować, ale osobiście śledząc inne strony i fora wychodzę z założenia, że ludzie zrobili się w przeciągu paru lat na tyle leniwi, że przejrzą posta, w link nie klikną, nie mówiąc już o skomentowaniu. Dość mocno siedzę w prowadzeniu paru profili na facebooku i widzę, jak wygląda dostęp organiczny i płatny. Kto obejrzy posta, kto w niego wejdzie, a kto skomentuje. Wygląda to mniej więcej tak: zobaczy info 2000 osób, wejdzie 20, skomentują 2.
Dzięki facebookowi fora i strony typu demotywatory, joemonster mają zdecydowanie mniej odwiedzin. Nie mówię już o naszym forum. Ludzie chcą mieć narzędzie czasu rzeczywistego, z mnóstwem multimedialności, co dostali od fejsa, przez to rezygnując z odwiedzin na innych stronach.
Uważam, że forum należałoby stworzyć od podstaw. Więcej pewnie będzie roboty z przeniesieniem tego archaicznego silnika na coś aktualnego. Coś, co pozwala na ścisłą integrację z portalami społecznościowymi typu właśnie fejs czy tweetter.
_________________
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Jaro
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2017-01-26, 23:08   

Ferbik napisał/a:
Uważacie, że zmiana wyglądu i mobilność więcej zmieni, niż jest teraz?


tak, uważam że zmieni. Nie spodziewam się powrotu do lat świetności, ale wg mnie ruch będzie większy.

Ferbik napisał/a:
Uważam, że forum należałoby stworzyć od podstaw. Więcej pewnie będzie roboty z przeniesieniem tego archaicznego silnika na coś aktualnego. Coś, co pozwala na ścisłą integrację z portalami społecznościowymi typu właśnie fejs czy tweetter.


kilka(naście) postów wyżej też to proponowałem- choć argumenty Archdevila też nie są bez znaczenia. Chociaż wg mnie jeśli zrobienie czegoś od nowa może zająć nie wiem, 2 tyg a migracja pół roku to lepiej zrobić coś nowego. Bo gorzej już raczej nie będzie ;-)
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2017-01-27, 18:49   

Napisałem na początku tygodnia do Draya z prośbą o pomoc w tym wszystkim, odpisał, że jest na nartach ale się zapozna z tematem. Jak narazie cisza.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Grzegorz Nowak (W) 
Moderator
nil nisi bene ;)



Pomógł: 19 razy
Wiek: 50
Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 1096
Piwa: 23/18
Skąd: Wieluń, now Łodź :(
Wysłany: 2017-01-30, 11:27   

ja tam się na szczegółach technicznych nie znam ale jestem jakby co :)
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Jaro
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW