R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Lumpeksy, secondhandy, szmateksy, ciuchlandy...
Autor Wiadomość
keri
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-07, 19:59   Lumpeksy, secondhandy, szmateksy, ciuchlandy...

Lumpeksy, secondhandy, szmateksy, ciuchlandy...
Co myslicie o takich miejscach? Kupujecie tam fatałaszki czy tylko nowe orginalne ciuszki? Na wage czy na sztuki ? A moze sie pochwalicie jakas zobycza z lumpeksu? Wasz ulubiony lumpeks? Czy w Wieluniu czy innych miastach?
Ja osobiście kupuje ciuszki tylko te ktore mi sie naprawde podobaja i widac ze nie sa bardzo zniszczone. Ale nie tylko ciuszki a takze firanki, chodniki i inne rzeczy.
Czego nie kupuje: bielizny i butow.
 
   
Ryfka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-07, 20:10   

Czasami zaglądam do tego typu sklepów, ostatnio udało mi się "upolować" fajny sweterek i bluzkę z krótkim rękawkiem. Trzeba mieć dużo wolnego czasu i dobre oko, żeby w tej masie ciuchów wypatrzec coś fajnego.
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-06-07, 22:45   

w Wieluńskich lumpeksach to raczej mozna zaobserwowac tylko jakies "szmaty", choć moge sie mylić bo nie bylam w zadnym :D
ale osobiscie bywam w pary sklepach secondhand lub z odziezą importowaną w Cieszynie, i tam kupiłam pare superowych i orginalnych(nie pod wzgledem firmowym, tylko wizualnym) ciuszków za grosze ... :))
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-06-07, 23:53   

Jeśli mogę się wtrącić... moja kuzynka ma second-handa na Śląsku i takie ciuchy, że u nas na wsi w żadnym firmowym sklepie nie można takich dostać. Żeby było śmieszniej niektóre rzeczy są prawie jak nowe a część jeszcze z orginalnymi metkami. Podejrzewam, że robią gdzieś w stanach akcje charytatywne typu "dla powodzian z Polski" (coś a'la nasz polski czerwony krzyż) i opychają to do naszych lumpeksów.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
keri
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-08, 00:35   

Ferbik no to mamy do pogadania, czekaj az Pauli powiem (tylko czemu az na Slasku?!)
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-06-08, 22:34   

Ja ogólnie nie kupuje w lumpexach ubrań może dlatego że nie mam czasu albo zaufania do tego typu sklepów... :roll: Jeśli juz coś to jade do Tuszyna albo na Ptaka (ale też rzadko - bo nie mam czasu) najczęściej ubieram sie w jakiejś Galerii (np; w Łodzi w Galerii Łódzkiej albo w Manufakturze )
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Angel 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 336
Skąd: ŁDZ
Wysłany: 2006-06-08, 22:50   

Galeria Łódzka, Manufaktura ..... prawie jak lumpex bezcenne ;) za wszystko inne zapłacisz kartą Monopoly :D :D Ej , ale Ty jednak musisz mieć sporo czasu, bo żeby znaleść coś naprawdę 'dobrego' w takich molochach to trza mieć czas :D :D nie inaczej
_________________
Last night I asked my Angel to watch over you, but he came back soon .... I asked :"Why?" He smiled and said : "An Angel doesn't watch over another Angel...".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-06-09, 06:57   

zarówno do galerii jak i do lumpeksu potrzebne sa zdolnosci "grzebcze", ktorych nie posiadam :wink: za duzo ubran na moje oczy

wczoraj bylam w galerii, lazilam 3 godziny, bo szukalam kiecki. na sam koniec dalo mi sie znalezc cos, z czego jestem wzglednie zadowolona i kupilam sobie zarypiaste czerwone gatki. :D


ale na dobra sprawe tam wisza same, za przeproszeniem, szmaty....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-06-09, 08:41   

Jakoś nigdy sie nie skusiłam. "Grzebac" faktycznie nie lubie i to juz nie chodzi o to ze jest to odzież używana, u mnie coś musi wisieć na wieszaku, inaczej nic nie znajde ;-) , ach to moje lenistwo. Mało tego- ja robie zakupy jak facet. Wchodze do sklepu i kupuje (jak mi sie cos podoba), a nie łaze jak baba nie wiadomo za czym.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-06-09, 11:21   

Angel napisał/a:
Ej , ale Ty jednak musisz mieć sporo czasu, bo żeby znaleść coś naprawdę 'dobrego' w takich molochach to trza mieć czas nie inaczej

No masz racje nie inaczej... :P Jak jade na zakupy to raz na miesiąc albo coś około tego terminu i spędzam cały dzień w sklepach bo lubie patrzeć sprawdzać i porównywać :) :P Jade na zakupy raz ale porządnie i oczywiście musze mieć wystarczająco dużo gotówki ;)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ryfka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-09, 17:58   

Słyszałam, że nowy sklep z używaną odzieżą z Anglii jest otwarty na ul. Głowackiego, ale jeszcze tam nie byłam. Czasami zaglądam do lumpeksów prz Sieradzkie koło Tanga.
 
   
keri
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-10, 17:04   

sa rozne ciuchlandy tzn. w takich co trzeba grzebac i takie gdzie ciuszki sa na wieszakach i z reguly maja wszystko powyceniane.
 
   
Seniorita 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lut 2006
Posty: 119
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-06-14, 23:33   

Ryfka napisał/a:
Słyszałam, że nowy sklep z używaną odzieżą z Anglii jest otwarty na ul. Głowackiego, ale jeszcze tam nie byłam

Apropo tego sklepu przed otwarciem moja kolezanka dotała ulotkę opisującą jakie to markowe ciuchy można tam znaleść i to najlepszych firm tj levis czy prada. Oczywiście napisane było że to nie jest tylko ozierz uzywana ale również taka z defektami.
Zachęcone ulotka poleciałyśmy do tego sklepu we 4 i co się okazało.....
:evil: Żadnych markowych ciuchów same okropne ciuchy część jeszcze w workach, bałagan, niektóre rzeczy były zniszczone i nie nadawały się nawet do lumpeksu.
Nie trzeba chyba mówić że wyszłyśmy z tamtąd wszystkie cztery barrrdzo zawidzione..

Rażące błędy ortograficzne !!! Administracja
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-06-27, 15:17   

Zeby kupić coś naprawde i fajnego i nie drogiego w lumpeksie wydaje mi się że trzeba mieć kogoś znajomego albo bardzo być z dostawami tych ubrań na bierząco (np: poprosić sprzedawczynie aby odłożyła fajniejsze ciuchy gdy przyjdzie dostawa i sobie wybrać) moja ciotka tak robi :) ponieważ najpierw sprzedawczyni je ogląda odkłada te fajniejsze na bok dla swoich znajomych a potem dopiero wystawia na sklep to co się jej zostało :)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW