Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Sklep wedkarski 2010 rok
Author Message
HeaVen
Przyjeżdża na zakupy
Kolba


Posted:     [ !!! ]

a masz u siebie gliny? jeżeli tak to jak ceny się prezentują?;>
 
 
wieluniak20
Ma stragan na targu


Posted:     [ !!! ]

Glin nie mam niestety ale zapraszam do zapoznania się z ofertą katalogową Woj Ziem z Ziemi Bełchatowskiej, maja w swojej ofercie szereg glin oraz klejów. Na dzień dzisiejszy gliny są na zamówienie i trzeba by zamówić opk zbiorcze w sumie o wadze 2,5kg, na pocieszenie dodam że przy kupnie jakiegokolwiek opakowania zbiorczego daje upust 5%.
Najmniejsze opk zbiorcze gliny to GLINA CLASSIC EXTRA 5x 0,5kg NR. KAT. - GCE 001
Jeśli jesteś zainteresowany ceny podał bym ci w ciągu 1h
 
 
HeaVen
Przyjeżdża na zakupy
Kolba


Posted:     [ !!! ]

nie tylko tak pytam czy masz na stanie, ale mozesz podać ile to 2,5kg by kosztowało ;)
 
 
wieluniak20
Ma stragan na targu


Posted:     [ !!! ]

w poniedziałek ci podam ile kosztuje całe opakowanie tak do godziny 10.00, jeśli tanio wyjdzie to sprowadzę po 2 zgrzewki we wtorek, razem z HPB :)

[size=9][ [i][b]Dodano[/b]: 2010-06-07, 10:28[/i] ][/size]
2kg gliny wiążącej i rozpraszającej wyniesie max 5,5zl za opakowanie
Glina z firmy Woj Ziem (Ziemia Bełchatowska)
 
 
FISHERMAN
Przejeżdżał przez Wieluń
FISHERMAN



Posted:     [ !!! ]

:arrow: 8) :idea:
  
 
 
wieluniak20
Ma stragan na targu


Posted:     [ !!! ]

[quote="FISHERMAN"][quote="Ferbik"]Polecam sklepik, zakupiłem w trybie ekspresowym w dobrej cenie kołowrotek i jestem zadowolony :)[/quote]
W trybie ekspresowym tz. nie było kolejki rozumiem ?
Dobra cena tz. jaka ? Jak smakowała ?
I jeszcze jedno pytanko. Ile bierzesz jako administrator za umieszczanie na tym portalu
reklamy lub kryptoreklamy. Chciałbym reklamować swoją firmę, może się będzie opłacało.[/quote]


Kolejki były :) nawet spore :)
Ferbik brał kołowrotek VALOR RD 406 6 łożyskowy z metalową szpulą + grafitowa zapasowa.
Byl to kołowrotek karpiowy za 85zł :)
Cena chyba była smakowita sądząc po zadowoleniu Ferbika :)


NOWA OFERTA SKLEPU :
ZANETA HPB :
1KG mniejszy granulat : 4,8zł
1KG gruby granulat : 4,95zł
Zanęta Futter smakowa 1kg : 4,75zł
Ziemia bełchatowska 2kg : 5,3zł
Glina rozpraszająca lub wiążąca 2kg : 5,4zł

Właśnie jestem po dostawie : spinningi przyszły, teleskopówki, troche kołowrotków i wiele innych :) więc zapraszam każdego zainteresowanego :)
 
 
FISHERMAN
Przejeżdżał przez Wieluń
FISHERMAN



Posted:     [ !!! ]

:arrow: 8) :idea:
  
 
 
wieluniak20
Ma stragan na targu


Posted:     [ !!! ]

Tez doszly mnie słuchy o zamknięciu sklepu ale niewiem czy to prawdziwe info. Sądze że bajer konkurencji, szkoda by było jak by zamknał, może branże zmieni na zoologiczny, w okolicy żadnego nie ma

[size=9][ [i][b]Dodano[/b]: 2010-06-08, 14:19[/i] ][/size]
Dopalacze kolo szkoły ciekawie by brzmiało.
Ale na ten syf trzeba kupe forsy

[size=9][ [i][b]Dodano[/b]: 2010-06-08, 14:26[/i] ][/size]
najlepiej żeby sam potwierdził lub zaprzeczyl plotkom
 
 
Witoldino
Słyszał o Wieluniu
Mistrz Wędkarski


Posted:    Opinia prywatna. [ !!! ]

Mówiąc szczerze początkowo byłem raczej sceptycznie nastawiony do robienia zakupów u kolegi "wieluniak20" ale muszę powiedzieć, że zostałem mile zaskoczony. Złożyłem zamówienie u kolegi na towar z katalogów firm Traper i Jaxon.
Towar otrzymałem w cenach baardzo zadowalających; moje zamówienie zostało zrealizowane ekspresowo. A co najważniejsze z wieluniakiem20 jest bardzo dobry kontakt wystarczy na Gadu-Gadu napisać lub zadzwonić i sprawa załatwiona.

To co napisałem jest moją prywatną opinią! Traktuję wędkarstwo baardzo profesjonalnie i powiem tylko tyle nawet na starty w zawodach międzynarodowych u wieluniaka20 jesteście się w stanie uzbroić w sprzęt; zanęty; przynęty itp.
Polecam sklep.
Witold
 
 
wieluniak20
Ma stragan na targu


Posted:     [ !!! ]

SKWAR NIESAMOWITY
  
 
 
Ferbik
Administrator



Posted:     [ !!! ]

[quote]W trybie ekspresowym tz. nie było kolejki rozumiem ?
Dobra cena tz. jaka ? Jak smakowała ?
I jeszcze jedno pytanko. Ile bierzesz jako administrator za umieszczanie na tym portalu
reklamy lub kryptoreklamy. Chciałbym reklamować swoją firmę, może się będzie opłacało.[/quote]
Nie dokarmiać.
 
 
FISHERMAN
Przejeżdżał przez Wieluń
FISHERMAN



Posted:     [ !!! ]

:arrow: 8) :idea:
 
 
wieluniak20
Ma stragan na targu


Posted:     [ !!! ]

nadrobie przy korekcie.
Jestem ciekaw czy właściciel azulu wypowie się na temat plotek o zamykaniu biznesu.
  
 
 
JAREK.M
Przyjeżdża na zakupy


Posted:     [ !!! ]

:D :D :D
  
 
 
wieluniak20
Ma stragan na targu


Posted:     [ !!! ]

[quote="JAREK.M"]To czy zamknę czy nie pozostawiam bez komentarza. Jedno wiem że zamykam zawsze o 17.00, nieraz wcześniej. :D A sprawdzanie faktur z cennikiem przy każdej dostawie jest męczące. Jeżeli hurtownik jest nieuczciwy nie handluj z nim.[/quote]

Tego nie twierdziłem :) 1 raz się tak zdarzyło i pewnie ostatni. Dostawca spoko kolo :)



[color=blue][size=9]Poprawiono 1 błąd ort.[/size][/color]
 
 
FISHERMAN
Przejeżdżał przez Wieluń
FISHERMAN



Posted:     [ !!! ]

:arrow: 8) :idea:
  
 
 
wieluniak20
Ma stragan na targu


Posted:     [ !!! ]

Już od środy świeże robactwo :)
 
 
FISHERMAN
Przejeżdżał przez Wieluń
FISHERMAN



Posted:     [ !!! ]

:arrow: 8) :idea:
 
 
wieluniak20
Ma stragan na targu


Posted:     [ !!! ]

Dla bardzo Wymagających wędkarzy na zamówienie oferujemy :
Zanęty Sensas : 1kg (od 17 do 17,5zł w zależności od wysokości zamówienia).
Zanęty Marcel : 1kg (od 13 do 17zł w zależności od rodzaju).
Zanęty Marcel : 2kg okolice 23-25zl w zależności od rodzaju).

Jeśli ktoś poszukuje innych produktów może napisać pytanie poniżej jakiej firmy poszukuje towar.

[size=9][ [i][b]Dodano[/b]: 2010-07-02, 08:52[/i] ][/size]
Sprzedaż w I połowie roku wędzisk oraz kołowrotków :)

P.S. SPRZEDAŻ PODANA DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI JEST ZANIŻONA, JEST TO SPOWODOWANE DOBREM KONKURENCJI ORAZ NIE WDAWANIE SIĘ W SPORY NIEKTÓRYCH FORUMOWICZÓW SYMPATYZUJĄCYMI Z KONKURENCJĄ :)

Sprzedano wędek oraz kołowrotków od 150 szt do 250 szt. Dla osób które stwierdzą że oszukuję lub mam wybujałą wyobraźnię (nazwę ich omnibusami) ponieważ na wszystkie kołowrotki oraz wędki przechowuję w specjalnym miejscu paragony :).

[size=9][ [i][b]Dodano[/b]: 2010-07-06, 11:12[/i] ][/size]
Świeże robaki zapraszamy.

Prowadzimy również zapisy na robaki na przyszły tydzień, przy zapisach zniżki są :)
 
 
obywatel
Słyszał o Wieluniu


Posted:     [ !!! ]

Ktoś pisał w innym temacie, że u wieluniaka nie można kupić/załatwić dobrego sprzętu.

Dziwnie się składa ale ja razem z kolega zamówiliśmy sobie 2 Feeder Golden BAY 3,9 140g i Bolonke SHT 8m, i wyniosło nas to mniej niż 900zł, jak widać można tanio w miarę solidny sprzęt załatwić :).
Nie jeden produkt tam zakupimy :)
 
 
rakon
Słyszał o Wieluniu


Posted:     [ !!! ]

Mają na forum kilka adresów - [URL=http://www.splawik.com/]http://www.splawik.com/[/URL] Najbardziej się opłaca przy większych ilościach, zamówienie w grupie, wtedy przesyłka nie wpływa na ogólne koszty i tym bardziej się opłaca tak zamawiać.
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group