Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Kupuja w sieci dowody na ciaze
Author Message
yampress
WIELUNIAK


Posted:    Kupują w sieci dowody na ciążę [ !!! ]

[quote]
Używane testy ciążowe cieszą się wielkim wzięciem. Jednak ich wykorzystanie może nawet zaprowadzić za kratki.

– Skoro są kobiety zainteresowane pozytywnymi testami, to dlaczego na tym nie zarobić? – pyta jedna ze sprzedających. Po co komu cudzy test? – Dla draki, dla zmuszenia chłopaka do ślubu albo dla pieniędzy na aborcję – wylicza inna z naszych rozmówczyń.

Pełna dyskrecja, zero pytań

Propozycji sprzedaży „pozytywnych" testów jest w sieci mnóstwo. Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać hasło „sprzedam test ciążowy" i mamy dziesiątki takich ogłoszeń. Ceny zaczynają się od 20 zł za sztukę. Najdroższe oferty to ponad 100 zł.

Sprzedające kuszą. „Pełna dyskrecja zero pytań" – pisze Elwira, której oferta obejmuje Warszawę i okolice.

Z kolei Magda dodaje, że ma tylko jeden, więc kto pierwszy, ten lepszy. – Nie pytam, po co ci taki test, i gwarantuję pełną dyskrecję, cena do uzgodnienia, ale na pewno się dogadamy – zapewnia.

Katarzyna z Gorzowa ma 26 lat. Jest w drugiej ciąży. Pierwsze dziecko urodziła cztery lata temu. Też zdecydowała się na sprzedawanie testów. 20 zł kosztuje pierwszy, a każdy kolejny – 15 zł. Wysyła jej pocztą priorytetową. – W ciągu dwóch dni są u adresata. Nie tracą czytelności. Test z pierwszej mojej ciąży...
[/quote] http://rp.pl

http://allegro.pl/listing/listing.php?string=pozytywny+test+ci%C4%85%C5%BCowy&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y


Czegóż się nie robi aby zdobyć męża? ]:->
... albo zatrzymać chłopaka
 
 
Mateusz
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Posted:     [ !!! ]

Stałeś się ofiarą :P
 
 
yampress
WIELUNIAK


Posted:     [ !!! ]

Niestety Nie ( albo stety :twisted: ). Wyczytałem w internecie i zastanawiałem się jak sprawdzić czy rzeczywiście kobieta jest w ciąży.
Oto co wymyśliłem
1. dać swój test kupiony tam gdzieś
2. wziąść na badanie krwi.. kobieta wytwarza pewien hormon gdy jest w ciąży (hormon hCG)
3. wziąść do gina aby sprawdził

W sumie takie kłamstwo i tak wyjdzie :) kiedyś. Gdyby było i okazało by się , że wyszedł "mały Murzynek" to dopiero by było ;)
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group