R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Auto Gaz Piotr Ciborski Wiktorów - opinie
Autor Wiadomość
valdi-77 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 76
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2013-09-16, 09:07   Auto Gaz Piotr Ciborski Wiktorów - opinie

witam jeśli ktoś zakładał gaz u Pana Piotra to proszę o wyrażenie swojej opinii dotyczącej zamontowanego gazu oraz jak się sprawuje z góry dziękuję pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Vosiak 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 282
Piwa: 6/5
Skąd: Okolice
Wysłany: 2013-09-17, 16:41   

Zakładałem gaz i u Ciborskiego i u Gabasa w Wiktorowie. Ciborski milszy, jednak bardziej kompetentny wydaje się Gabas. Pojechałem na regulacje gazu u Ciborskiego to kazał mi filtr gazu zmienić po 50 000 km lol. Gabas wiercił w kolektorze bez jego wyjęcia. U obu gaziarzy zamontowano mi butle w kole "do jazdy na wstecznym". Generalnie okej. Ich plus to cena zakładania. W powiecie Wieluńskim większość gaziarzy zaliczana jest do teamu "druciarzy" i myślę że słusznie.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gość 556677 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 118
Piwa: 6/5
Skąd: prawie wieluniak
Wysłany: 2013-09-22, 00:44   

Vosiak napisał/a:
Gabas wiercił w kolektorze bez jego wyjęcia

To chyba norma.
I robią tak nie tylko 'druciarze' w warsztacie zaadaptowanym z garażu, czy stodoły, ale i poważne i niby uznane zakłady w dużych miastach które "gazują" niemal wszystko od prostych jak cep kilkunastoletnich Opli, VW, Fiatów po wynalazki typu Mazda CX-7 2.3Turbo z bezpośrednim wtryskiem benzyny.
Przynajmniej tak twierdził kuzyn który u takiego "gaziarza" pracował przez rok.
Vosiak napisał/a:
U obu gaziarzy zamontowano mi butle w kole "do jazdy na wstecznym"

Jeździłem dwoma autami z LPG, też z tzw. 'butlą w kole' ale nie bardo rozumiem ironii/aluzji/żartu ??? :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dexiu 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 34
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 73
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń / Wrocław
Wysłany: 2013-09-22, 11:23   

Gość 556677 napisał/a:
Jeździłem dwoma autami z LPG, też z tzw. 'butlą w kole' ale nie bardo rozumiem ironii/aluzji/żartu ??? :)

Chodzi o umiejscowienie zaworu w butli. Można zamontować wygodnie dla gazownika, albo poprawnie, gdzie przy przyspieszaniu z niepełną butlą nie będzie spadków ciśnienia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Vosiak 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 282
Piwa: 6/5
Skąd: Okolice
Wysłany: 2013-09-22, 11:42   

Pytałem w takich znanych serwisach jak Czakram lub auto gaz śląsk oraz słyszałem że na kursie organizowanym przez KME że wiercenie w kolektorze bez jego wyjęcia nie może odbyć sie prawidłowo i pod właściwym kątem.
Butla do jazdy na wstecznym to zawór założony w kierunku jazdy. W momencie gdy masz mało gazu i dasz w pedał gazu gaz ucieka na tylnią część butli a z przodu masz zawór i auto nie dostaje potrzebnej dawki gazu. Montuje się też butle do jazdy "bokiem" czyli zawór skierowany w prawo lub lewo otwierając bagażnik.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW