R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Cofanie przebiegu - polskie realia
Autor Wiadomość
dusiu 
Przyjeżdża na zakupy
512 576 555



Pomógł: 6 razy
Wiek: 43
Dołączył: 16 Wrz 2011
Posty: 300
Piwa: 21/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-12-19, 21:03   

Małe przebiegi aut z silnikami benzynowymi to akurat normalne - kupują je osoby, które faktycznie jeżdżą okazjonalnie.
Diesel to już musi być super okazja - ale wtedy cena jest mega wysoka.
_________________
SpaCar - serwis samochodowy.
Mechanika pojazdowa, diagnostyka komputerowa, wymiana oleju, obsługa klimatyzacji, naprawa układu hamulcowego, wulkanizacja - wymiana opon.
Staw 72c, tel. +48 512 576 555
www.spacar.eu
serwis@spacar.eu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-12-19, 21:08   

Najlepsze są diesle w białej budzie, z 10-letnim przebiegiem 150 tys. i sprzedawane z pyrlandii, np. z Gniezna :DDD
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mafik 
Przyjeżdża na zakupy


Wiek: 43
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 371
Piwa: 9/7
Skąd: EWI
Wysłany: 2012-12-19, 21:14   

Ferbik, teraz białe fury są modne więc idą jak świeże bułeczki:) Jak się moda skończy to na allegro i po komisach będzie biało jak w Suwałkach po śnieżycy ;P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Maciej 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
EWI w Sercu



Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1155
Piwa: 5/6
Skąd: EWI-OOL
Wysłany: 2012-12-20, 09:56   

Ferbik napisał/a:
Tylko w Polsce rąbią na przebiegach

Ferbik wierz mi że nie tylko . Ktoś już wspomniał że Turasy szybko się uczą :P .

Z ciekawostek powiem że pod Praszką jest zakład blacharski który przywozi bite busy z NL naprawiają malują chłopaki i wio z powrotem do NL .

Ferbik co do faktur z serwisu , dzisiaj możesz kupić gotową książkę serwisową z przeglądami pieczątkami itd .

Barca bmw 530 szukasz :D . W Polsce czy na zachodzie ? .
Jak chcesz mieć pewny wóz uderz do typa
Kod:
http://www.klinika-bmw.pl/
właśnie drugą bawarę z nim sprowadziłem . Polecam ! .

Acha żeby nie być hipokrytą , sprzedając poprzednie bmw zrobiłem korektę licznika . Red napisał dlaczego , magiczna jedynka z przodu . Poszła w tydzień .
_________________
Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.
Antoine de Saint-Exupery
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-12-20, 10:42   

Nie ma reguł. Do każdego samochodu trzeba podejść indywidualnie. Pewne jest tylko jedno, okazje nie istnieją.


Można kupić nawet 10 letni samochód z małym lub symbolicznym przebiegiem, ale cena będzie odpowiednia. Np. na mobile stoi e36 320i z przebiegiem 400km - cena 20,000EUR.
http://szukaj.pl.mobile.e...pl&pageNumber=1

Lub inna 40,000km przebiegu za 10,000 EUR:
http://szukaj.pl.mobile.e...998&tabNumber=1

Wygląd środka też nie jest zawsze wyznacznikiem, to zależy od sposobu użytkowania, masy kierowcy, dbania. Czasem samochód po 300 tys wygląda lepiej niż inny po 100tys.

Dalibyście tej X5 430,000km przebiegu i to z beżowym wnętrzem które można załatwić w moment?? :
http://szukaj.pl.mobile.e...rue&tabNumber=1

Pełna historia serwisowa w ASO też niczego nie gwarantuje. Znam osobę która miała od nowości X6, teraz ma nowe X5, robi około 80-100tys. rocznie. Cofa licznik przed każdą wizytą w ASO. Dzięki temu po 3 latach ma nie 300tys na liczniku, tylko 100-150tys. Do tego faktury i pełna historia :mrgreen: Przy sprzedaży to jakieś pewnie jakieś 50tys złotych do przodu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-20, 11:01   

maaciej76 napisał/a:
Acha żeby nie być hipokrytą , sprzedając poprzednie bmw zrobiłem korektę licznika . Red napisał dlaczego , magiczna jedynka z przodu . Poszła w tydzień .

Czyli normalnie przyznajesz się że OSZUKAŁEŚ kolejnego właściciela.
A w tym wszystkim najśmieszniejsze jest to że:
maaciej76 napisał/a:
Jak chcesz mieć pewny wóz uderz do typa Kod:
http://www.klinika-bmw.pl/
właśnie drugą bawarę z nim sprowadziłem . Polecam ! .

Polecasz kogoś kto oszukuje tak samo ja ty? To ja dziękuję za takie polecenia. :roll:
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-12-20, 12:41   

Gregg Sparrow napisał/a:

Polecasz kogoś kto oszukuje tak samo ja ty? To ja dziękuję za takie polecenia. :roll:


Ale kto kogo oszukał bo nie rozumiem?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gość 556677 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 118
Piwa: 6/5
Skąd: prawie wieluniak
Wysłany: 2012-12-21, 02:47   

Administrator napisał/a:
Wygląd środka też nie jest zawsze wyznacznikiem, to zależy od sposobu użytkowania, masy kierowcy, dbania. Czasem samochód po 300 tys wygląda lepiej niż inny po 100tys.

Święte słowa.
Była sobie Astra 3 od nowości jeżdżona, a raczej "katowana" praktycznie tylko po Wrocławiu.
Kierowca, dla którego to "dbanie", to chyba tylko tankowanie :lol: , do tego, tak gdzieś ze 120kg żywej wagi i jakieś "żelastwo" noszone paluchach.
I po 100% autentycznych niecałych 100tys. km auto było tak "ściorane", że nawet gruntowne sprzątanie, mycie i pranie niewiele pomoże.
Nie wiem co później z tą Astrą musiał zrobić handlarz skupujący samochody, aby ktokolwiek uwierzył mu w ten przebieg....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW