R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Hak holowniczy- montaż w Wieluniu i kilka pytań
Autor Wiadomość
Tybek 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 37
Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 120
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-28, 09:19   Hak holowniczy- montaż w Wieluniu i kilka pytań

Witam,

Mam kilka pytań odnośnie montażu haka holowniczego:

1. Gdzie w Wieluniu można taki hak zainstalować (opcja gdy nie posiadam kupionego haka- oddaję "gołe" auto, a odbieram z hakiem i zakład szuka haka do auta i go montuje. Oraz druga opcja- jadę autem z hakiem w bagażniku i zakład go tylko montuje ?

2. Jakie są aktualne przepisy odnośnie montażu haka- czy może być on używany/mogę go sam zamontować, podłączyć i na koniec jechać na przegląd? (coś mi się kiedyś obiło o uszy że musi mieć tabliczkę/ wybity znak bezpieczeństwa) Nie chcę aby mi na koniec zabawy na przeglądzie diagnosta powiedział coś w stylu- "Panie, musisz pan mieć kwitek z ASO potwierdzający montaż haka i musi to być nowy hak ze wszystkimi papierami"

3. Ciąg dalszy pytania numer 2- Jeżeli hak musi być nowy, to czy mogę go sam zamontować do auta i jechać na przegląd i nikt mi nic nie powie w stylu- nie podbiję panu tego bo nie ma pan zaświadczenia z zakładu zajmującego się montażem haków... ?

Nie powiem że najbardziej opłacalna dla mnie opcja byłaby taka, że kupuję używany hak, sam go zakładam i jadę na przegląd, ale w naszym dziwnym kraju niekoniecznie może to być możliwe :)

Pozdrawiam
_________________
www.fiat-furious.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Spilberg 
Czytał o Wieluniu


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 42
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-28, 11:55   

Witam

Ja sam sobie kupiłem nowy hak następnie zawiozłem do mechanika i on założył.
Później do diagnosty po świstek i z tym zaświadczeniem do wydziału komunikacji.
Cała procedura.

Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW