R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Okulary ?? pomagają czy przeszkadzają kobiecie???
Autor Wiadomość
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
  Wysłany: 2006-03-22, 20:27   Okulary ?? pomagają czy przeszkadzają kobiecie???

Chciałam poruszyć ten temat bo sama powinnam je nosić... czyli okulary..:) kiedyś w ogóle nie nosiałam bo myslałam że tp obciach mały ale teraz po domu noszę (do kompa i telewizora) i to chętnie (chodziaż lepiej chyba widze bez nich:P ) na ulicę jakoś nie mogę sie przemóc... mam wadę na jedno oko ale mam plusy wiec do wyleczenia .. :) wydaje mi sie jeśli chodzi o kobiete to pasują jej okulary wygląda bardziej poważnie ale ja siebie osobiście nie widze na ulicy w okularach:( (chyba ze słonecznych :P :P:P).. i chyba sie to nie zmieni:(
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-03-23, 11:51   

Ja nosze od niedawna (do czytania). "-" mi sie dostało .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
edulka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-23, 15:18   

Ja noszę od 6 ego roku życia,kiedyś bardzo to przeżywałam tym bardziej że dzieciaki nie pozwoliły pomyśleć że to coś ładnego.Teraz natomiast uważam że okulary (dobrze dobrane oprawki) potrafią dodać dużo uroku,teraz na szczęście są takie czasy że noszenie okularów nie jest już obciachem a czymś normalnym:)
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-23, 15:58   

Ja nie moge sie przemóc jakoś:( wyadje mi sie ze jak wyjde na ulice to bede jakoś dziwnie wygląać wszyscy sie juz przyzwyczaili do Malinki bez okularów a teraz bede sie zle czuć jak wyjde na ulice bez..:(
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Seniorita 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lut 2006
Posty: 119
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-04-03, 22:35   

Spojnie Malinka szybko ci "wszyscy" przyzwyczają się zpowrotem do Malinki w okularach ;) Zmiany w życiu sa potrzebne nawet jeśli chodzi o noszenie okularów :)
Ja noszę okulary od kilku niezłych lat i nie mogę się bez nich obyc bo mam wadę wzroku która juz jednak mi przeszkadza na co dzień.
Jeśli dobrze dobierzesz oprawki to będziesz świetnie wyglądac i nie ma się czym przejmować.
Nie ma sensu też meczyć się, mróżyć oczu, pytać innych co tam pisze lub czytać książki z odległości 0,5 metra (w zależnośći czy plusy czy minusy).
Hm... A jeśli któraś juz wybitnie niekozystnie wygląda w okularach to przeciez zawsze zostaja soczewki kontaktowe :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-04-04, 14:41   

Seniorita napisał/a:
Ja noszę okulary od kilku niezłych lat i nie mogę się bez nich obyc bo mam wadę wzroku która juz jednak mi przeszkadza na co dzień.

Ja NOSZę tylko w domu do kompa i tv na ulicę nie zakładam...
Seniorita napisał/a:
Jeśli dobrze dobierzesz oprawki to będziesz świetnie wyglądac i nie ma się czym przejmować

Mam dobrze dobrane i żle sie nie czuje ale jakoś nie chce wychodzić na ulicę w okularach ...


Seniorita napisał/a:
Nie ma sensu też meczyć się, mróżyć oczu, pytać innych co tam pisze lub czytać książki z odległości 0,5 metra (w zależnośći czy plusy czy minusy).

Ja mam plusy i nie musze mrużyć oczu i nie mam tych objawów bo wszystko dobrze widze mam wade na jedno oko 3 oczywiscie plusy a drugie mam zdrowe :)
Seniorita napisał/a:
Hm... A jeśli któraś juz wybitnie niekozystnie wygląda w okularach to przeciez zawsze zostaja soczewki konta

Tez o tym myślałam ale nie mam czasu sie zaerać żeby iść kupić.. niedługo pewnie to zrobie.. :)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW