R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wymiana oleju - gdzie?
Autor Wiadomość
paulinan90 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 3
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-02-06, 21:11   

Witam!
Potrzebuję wymienić olej w peugeocie 206 1.1 i chciałabym się dowiedzieć jaki jest mniej więcej koszt tej usługi?
I gdzie najlepiej to zrobić?
pozdrawiam!:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-02-06, 21:41   

Sama usługa często jest bezpłatna. Płacisz za sam materiał (olej, filtry). Tak jest np na Zaciszu (naprzeciwko LIDLa).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2012-02-07, 03:06   

Polecam Zacisze :)
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dusiu 
Przyjeżdża na zakupy
512 576 555



Pomógł: 6 razy
Wiek: 43
Dołączył: 16 Wrz 2011
Posty: 300
Piwa: 21/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-02-07, 09:14   

Zależy jaki olej, ale jeśli 10w40 to ceny poniżej:
Gulf 10w40 (półsyntetyk) - 19zł/litr ( wejdzie około 3litrów). Olej lejemy tylko z baniek 4L i 1L.
Filtr oleju:
- Knecht - 24zł
- BOSCH - 19zł
- FILTRON - 16zł

Filtr powietrza:
BOSCH - 26zł
FILTRON - 22zł


Najtańsza opcja: 73zł + filtr powietrza
Najdroższa : 81zł + filtr powietrza

Dodatkowo przy wymianie oleju przegląd klimatyzacji 49zł ( jeśli posiadasz)
+
czynnik - 8,9zł (100g)
olej - 19,90 ( 100ml)


Podpięcie pod komputer diagnostyczny + wykasowanie błędów - 1zł - cena tylko w momencie wymiany oleju lub obsługi klimatyzacji;)

Pzdr
_________________
SpaCar - serwis samochodowy.
Mechanika pojazdowa, diagnostyka komputerowa, wymiana oleju, obsługa klimatyzacji, naprawa układu hamulcowego, wulkanizacja - wymiana opon.
Staw 72c, tel. +48 512 576 555
www.spacar.eu
serwis@spacar.eu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
paulinan90 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 3
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-02-09, 21:03   

Dziękuję za informacje ;)

Udałam się się do tego spa car i jestem zadowolona. Bardzo profesjonalna i miła obsługa :)
Pozdrawiam!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dusiu 
Przyjeżdża na zakupy
512 576 555



Pomógł: 6 razy
Wiek: 43
Dołączył: 16 Wrz 2011
Posty: 300
Piwa: 21/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-02-10, 11:19   

dziękuje;)


Pozdrawiam

Kuba
_________________
SpaCar - serwis samochodowy.
Mechanika pojazdowa, diagnostyka komputerowa, wymiana oleju, obsługa klimatyzacji, naprawa układu hamulcowego, wulkanizacja - wymiana opon.
Staw 72c, tel. +48 512 576 555
www.spacar.eu
serwis@spacar.eu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2012-02-10, 17:30   

Również polecam Zacisze. Wymieniam tam od lat i Panowie na prawdę są profesjonalistami - być może dlatego nie potrzebują reklamować się na forum :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-02-10, 19:05   

majk-el, porównujesz Zacisze z kilkunastoletnim stażem do nowo powstałego SpaCar?
Widać, że pojęcia o reklamie w ogóle nie masz :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2012-02-10, 20:47   

Ferbik napisał/a:
majk-el, porównujesz Zacisze z kilkunastoletnim stażem do nowo powstałego SpaCar?
Widać, że pojęcia o reklamie w ogóle nie masz :)


Ferbik - nikogo nie porównuje tylko komentuję kilka powyższych postów dwóch użytkowników. Jeżeli jeszcze na to nie wpadłeś to już zostawmy :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dusiu 
Przyjeżdża na zakupy
512 576 555



Pomógł: 6 razy
Wiek: 43
Dołączył: 16 Wrz 2011
Posty: 300
Piwa: 21/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-02-11, 08:17   

Ferbik i majk-el - po co te spięcia;) Darka z Petrofa znam bardzo dobrze i sam tam wymieniałem olej (do czasu jak nie ruszyłem z serwisem) - więc też polecam. Mój serwis to nie tylko wymiana oleju.
Majk-el, jeśli ktoś pyta o wymianę oleju to odpowiadam na forum - serwis jest krótko i mało kto wie, że istnieje - dlatego każda reklama jest mi potrzebna ( to chyba normalne). Mam nadzieje, że nie będziesz miał mi za złe jak pojawi się moja reklama w wieluńskiej prasie i radiu;)

Majk-el co do profesjonalizmu w wymianie oleju - ja sam nigdy tej czynności tak nie nazwę bo nie widzę w niej nic profesjonalnego. Nie potrafię profesjonalnie odkręcić korka i profesjonalnie wlać olej - no może profesjonalnie wytrę bagnet poziomu oleju;)

Pozdrawiam
_________________
SpaCar - serwis samochodowy.
Mechanika pojazdowa, diagnostyka komputerowa, wymiana oleju, obsługa klimatyzacji, naprawa układu hamulcowego, wulkanizacja - wymiana opon.
Staw 72c, tel. +48 512 576 555
www.spacar.eu
serwis@spacar.eu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2012-02-11, 19:08   

dusiu napisał/a:
Majk-el co do profesjonalizmu w wymianie oleju - ja sam nigdy tej czynności tak nie nazwę bo nie widzę w niej nic profesjonalnego. Nie potrafię profesjonalnie odkręcić korka i profesjonalnie wlać olej - no może profesjonalnie wytrę bagnet poziomu oleju;)
Pozdrawiam


Kiedyś umówiłem się na wymianę oleju na konkretną godzinę - pojechałem i okazało się, że była kolejka i musiałem godzinę czekać. Od tej pory już tam nie jeżdżę. Przykładów braku owego "profesjonalizmu" mogę Ci podać więcej jeżeli masz z tym problem. Twoja odpowiedź bardzo mnie dziwi zważywszy, iż promujesz tutaj swoje usługi - ale niech to już ocenią sami forumowicze. Również pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dusiu 
Przyjeżdża na zakupy
512 576 555



Pomógł: 6 razy
Wiek: 43
Dołączył: 16 Wrz 2011
Posty: 300
Piwa: 21/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-02-11, 20:31   

majk-el napisał/a:
dusiu napisał/a:
Majk-el co do profesjonalizmu w wymianie oleju - ja sam nigdy tej czynności tak nie nazwę bo nie widzę w niej nic profesjonalnego. Nie potrafię profesjonalnie odkręcić korka i profesjonalnie wlać olej - no może profesjonalnie wytrę bagnet poziomu oleju;)
Pozdrawiam


Kiedyś umówiłem się na wymianę oleju na konkretną godzinę - pojechałem i okazało się, że była kolejka i musiałem godzinę czekać. Od tej pory już tam nie jeżdżę. Przykładów braku owego "profesjonalizmu" mogę Ci podać więcej jeżeli masz z tym problem. Twoja odpowiedź bardzo mnie dziwi zważywszy, iż promujesz tutaj swoje usługi - ale niech to już ocenią sami forumowicze. Również pozdrawiam.


Mylisz pojęcia! Jeśli czekałeś godzinę mimo, iż byłeś umówiony nie można tego podciągnąć do braku profesjonalizmu w wymianie oleju tylko do totalnego braku szacunku do klienta i jego czasu.
Ale to niech już ocenią sami forumowicze;)
_________________
SpaCar - serwis samochodowy.
Mechanika pojazdowa, diagnostyka komputerowa, wymiana oleju, obsługa klimatyzacji, naprawa układu hamulcowego, wulkanizacja - wymiana opon.
Staw 72c, tel. +48 512 576 555
www.spacar.eu
serwis@spacar.eu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
haga.da 
Czytał o Wieluniu


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 25
Skąd: pl
Wysłany: 2012-02-11, 20:56   

Ja też bym odesłał umówionego Klienta z kwitkiem gdyby np. trafił mi się ktoś bardziej stały i sprawdzony lub gdyby trafiła mi się jakaś poważna reklamacja, więc nie nazywajcie tego brakiem szacunku dla kogokolwiek, bo są ważni i ważniejsi, niekoniecznie umówieni.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gość 556677 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 118
Piwa: 6/5
Skąd: prawie wieluniak
Wysłany: 2012-02-12, 00:32   

dusiu napisał/a:
co do profesjonalizmu w wymianie oleju - ja sam nigdy tej czynności tak nie nazwę bo nie widzę w niej nic profesjonalnego. Nie potrafię profesjonalnie odkręcić korka i profesjonalnie wlać olej - no może profesjonalnie wytrę bagnet poziomu oleju;)


No właśnie, jeśli ktoś ma tylko dostęp do kanału, nie ma totalnie dwóch lewych rąk i nie boi się troszkę pobrudzić, spokojnie może to zrobić sobie sam.
Bańka oleju, odpowiedni filtr, ewentualnie nowa podkładka pod korek spustowy i specjalny klucz do odkręcania filtrów i tyle.
A i wykasowanie"inspekcji" olejowej bez żadnych "komputerów" w wielu popularnych samochodach to też żaden problem (stryjek Google pomoże)
Bez pośpiechu, dobrze rozgrzany silnik przed spuszczeniem starej oliwy i spokojne poczekanie przy piwku, aż wykapie do ostatniej kropli, a wcześniej rozgrzany silnik trochę przestygnie.
Pozostaje tylko kwestia co zrobić z tym przepracowanym olejem....

I pewnie ta czynność wykonana osobiście, będzie bardziej "profesjonalna" niż w dużych miejskich serwisach, gdzie robi się to na szybko, po łepkach, często wlewając tego oleju ponad max na bagnecie, bo w kolejce czeka już kilkunastu innych umówionych klientów.

Tylko nie każdy (łącznie ze mną) ma ten własny garaż z kanałem.... :(
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MARCIN 
Przejeżdżał przez Wieluń
Marcin


Wiek: 38
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 68
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-02-12, 13:40   

Witam jak masz więcej tego oleju mogę zabrać mi się przyda
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW