R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Lepiej być grubszym!
Autor Wiadomość
MiLeNa
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-18, 13:35   

Powracając do postu Malinki taka jest prawda, że kazdy facet najpierw obróci się za tą ważącą mniej niż za tą która powiedzmy ma tą nadwagę../bo w dzisiejszych czasach 'większość' facetów najpierw patrzy na wygląd,niestety..a później wnętrze/
co do mnie: nadwagi nie mam..jestem chyba taka 'w sam raz' tak wychodzi bynajmniej z różnych tablic, gdzie dla danego wzrostu proporcjonalna jest waga.
Ale jak każdej kobiecie tak mi,wiele nie pasuje!;/..mięśnie delikatne - tak głównie na brzuszku..potem fajnie jest pokazać 'go' latem na baseniku:>..ale na innych częściach ciała - też zdecydowanie nie..:))..pozdrawiam
 
   
Magduś 
Przyjeżdża na zakupy
Miss Forum 2007


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 07 Mar 2006
Posty: 464
Skąd: prawie Wieluń
Wysłany: 2006-03-19, 19:25   

Trochę smucą mnie Wasze odpowiedzi.
Większość się przejmuje tym, że ma gdzieś za dużo, tłumacząc się, że "szkieletory wyszły z mody", a tak naprawdę nikt nie pomyśli o dziewczynach, które... własnie są chude z natury i za cholerę przytyć nie mogą.

Dlaczego jest tak, że zawsze wymyśla się diety odchudzające?

Ja na przykład, przy wzroście 163cm ważę 47kg, a jem więcej od mojego taty. I myślicie, że dobrze mi z tym? Oj, nie pogardziłabym tłuszczykiem na pupie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-19, 21:05   

Carelajn napisał/a:
Najwrzniesze żeby się akceptować W CAŁOŚCI

Ja sie akceptuje i jest mi dobrze z tym jaka jestem... ale nie powiem bo na lato zawsze chce zgubić z 5 kg i to nie znaczy ze siebie nie akceptuje z tymi 5 kg chce to zawsze zrobić dla siebie zebym sie lżęj czuła.. :D

Magduś napisał/a:
a tak naprawdę nikt nie pomyśli o dziewczynach, które... własnie są chude z natury i za cholerę przytyć nie mogą.

Jakbyś uważnie przeczytałą temat i wypowiedzi to byś zauważyła że ten temat został poruszony przez Marte i myślimy o takich osobach też... :!:
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Ostatnio zmieniony przez Malinka 2006-04-30, 00:03, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Magduś 
Przyjeżdża na zakupy
Miss Forum 2007


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 07 Mar 2006
Posty: 464
Skąd: prawie Wieluń
Wysłany: 2006-03-19, 21:55   

Przyznaję się do błędu - nie zauważyłam postu Marty.

Ale moja odpowiedź znowu nie była skierowana tylko do was, ale do ogółu również.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW