R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Jak lubicie się nosić...
Autor Wiadomość
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
  Wysłany: 2006-03-13, 15:31   Jak lubicie się nosić...

Pomyślałam sobie że nadszedł czas aby nasze kochane panie podzieliły sie z nami jak ubierają sie na codzień... :D Czy jest to np: dzinsy i jakiś top czy raczej coś bardziej wyszukanego, rzucącego sie w oczy??? a jak ubierają sie jak idą na dyskoteke czy jakąś domówke ... następnie jaka sukienka im sie marzy na balu itp... :D
Ja zaczne pierwsza i chciałabymw wiedzieć co wy o tym dziewczynki myślicie ??? i jaki typ ubioru preferujecie w różnych przeróżnych sytuacjach... :D

Mój harmonogram : :D :D :D

1) Na codzień - przeważnie dzinsy lub czarne dopasowane spodnie w górnej część jakiś fajny przypasowany sweterek lub bluzeczka na nogach jakieś małe pumki :smile: .... jak to do szkoły :D trzeba być schludnie i skromnie ubranym... żadnej ekstrawagacji żadnych wielkich kolczykó wisiorów itp...
mam koleżanki które przychodzą do szkoły wystrojone kozaczki minióweczki i to w ziemę ja tak nie potrafie po pierwsze nie lubie nosić rajstop a po drugie rano leciec do szkoły w kozakach i miniówce??to nie dla mnie zimno i można sie wywalić z pośpiechu...albo wpaść pod autobus jak jest ślisko (kiedyś byłam świadkiem takiej sytuacji jak laska wpadła pod autobus bo sie poślzgnęła a była wystrojona w szpilki które chyba miały 20 cm :D )

2) Na plaże jakieś oczywiscie fajne bikini.. ale preferuje normalne majtki nie stringi... :D stringi moim zdaniem sie tylko nosi pod spodnie albo spódniczki na plaże nie wyapada zeby wszyscy widzieli moją pupę... :D ja jestem tak wychowana nie wiem jak inni

3) Dyskoteka - tutaj ponoszą mnie nieraz wodze fantazji.. nieraz gdy mam humor uwielbiam sie przysłowiowo odstrzelić .. tzn .. jakaś fajna rzucająca sie w oczy obcisła bluzeczka podkreślająca dekold i mój biust (odkrywająca troche brzuszka) , następnie jakaś spódniczka ale nie za krótka (jakoś tak nie przepadam za spódniczkami które wiecej odkrywają niż zakrywają kobieta musi być tajemnica i działać na wyobrażnie faceta zeby sie domyślał co jest pod spodem a nie dawac mu wszystko na Talerzu ) , na nogach ładne szpileczki jakieś z motylem białe lub czarne ... a nieraz gdy idę na balety ubieram sie w jakiś spodnie najczęsciej dopasowane bluzkę normalną nie odkrywająca za dużo .. tak normalnie żeby sie nie wyróżniać z tłumu..

4) Domówka - Najczęściej dzinsy żeby było wygodniej nie wystarajam sie zbyt wielce poniewaz wszystkich znam wszyscy mnie znają wiec po co ?? spódniczka raczej na domówki u mnie nie wskazana.. nie wygodnie by mi było..tam sie cały czas cos dzieje trezba być w ruchu a spódniczka a to sie gdzieś zaczepi a to coś wiecej widać a nie trudno takiego czegoś nie zauważyć... :D

5) Bal - ooo mam wiele kreacji któtre mi sie marzą... jednym moim marzeniem była pewna kiecka ale uparzyłam ja i kupiłam na studnióke na forum jest jej zdjęcie ale nie w całości kiedyś było ale wykasowałam.. kolejnym moim marzeniem jest długa czerwona sukienka ładnie dopasowana z dużym dekoldem i odkrytymi plecami ładnie ułożona na ramionach... bez zbędnych pierdół i dodatków...co proste i nie przesadzone zawsze jest łądne moim zdaniem ..takze gdy kupuje ciuchy np dzinsy nigdy nie wybiram spodni z jakimiś pierdołami bo wiem ze to wyjdzie z mody za pół roku a ja potem z tym zostane i wyrzuce dlatego jestem za noszeniem normalnych spodni prostych które nigdy nie wychodząz mody tak jak niektórzy za przysłowiową ,,małą czarna"

6) Na jakieś uroczystości oczywiscie trzeba być ubranym w ciuchy formalne tak jak rozpoczęcie roku i zakonczenie lub wyjscie do kina lub teatru wtedy czuję sie jak prawdziwa kobieta .. ładne czarne szpileczki spodnie na kant biała bluzka jakiś dopasowany żakiecik gustowna torebka .. rzadko spódniczka (mam jedna kiedyś ją zakładałam ale teraz już mi sie nie podoba i zaczełam nosić spodnie w kant - są fajne moim zdaniem - a gdy moge sobie wybierac kolory to dopiero jest frajda - oczywiscie spodni na kant...)


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

To na tyle dziewczynki ja sie naprodukowałam i naspowiadałam teraz wasza kolej napiszcie mi no tutaj jak lubicie sie nosic co zakładać w różnych sytuacjach ???

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:D
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Carelajn 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 43
Dołączyła: 03 Mar 2006
Posty: 167
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-13, 15:59   

1. Na codzień - dziny, sfeterki, bluzy, koszulki - wygodnie ale nie obcisło, nie za luzacko ( bez dresów) bo wpracy nie wypada

2. Na plaże - im mniej tym lepiej, ważne żeby jak najwięcej opalić, mogą być nawet stringi bo nie mam się czego wstydzić, co do opalania bez stanika opalam się ale ze wzgledu na notoryczny brak biustu raczej w odosobnieniu :D

3. Na dyskoteke - żadko jestem, ale to zalezy czy wybieram się żeby wyszumieć czy jak kiedys wyszukać partnera, dla siebie dziny i obcisła góra, dla zrobienia dobrego wrazenia jak mam ochote oczywiscie nawet czasami spudniczki i szpilki ....

4. Domówka - dziny z dziurami, wymymłane koszulki (ale czyste) i polar taty :DDDD

5. Bal - czarna długa sukienka bez udziwnień, delikatne dodatki, raczej klasycznie niż ekstrawagandzko

6.Na jakieś uroczystości - od niedawna mam uroczy żakiecik szaro- fioletowo- różowy w którym czuje się kobieco i zarazem bardzo elegancko, dobry żakiet to podstawa ...

Ogólnie nie żucam się w oczy ze względu na ubiór, ale nadrabiam włosami - czerwona jarzębina :D ... trzeba znaleść równowage ... a i tak nie chodze ubrana w to co lubie :( bo niestety mnie na to niestać ... narazie...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-13, 16:12   

ja napisze w skrocie, bo od wypracowan się juz odzwyczailam :wink:

na codzien - po domu najczesciej w pizamach a na to polarowy dres :twisted: dopiero przed wyjsciem gdzies shower i jakies lepsze ciuchy :lol:

na kawke/na miasto - zimą zawsze spodnie, bardzo lubie rybaczki lub pumpy, jak zima to kozaczki, choc czesto mi sie zdaza wskoczyc w ukochane adidaski :) i zawsze torebka i to duuuza :twisted:

na wieczór/na impreze - przeważnie dzinsy, obowiązkowo szpilki lub jakies inne eleganskie półbuty, bluzeczka (zakladam różne obcisłe topy, bluzeczki na 3/4 lub na długi rękaw - moja ulubiona z rozciętymi rękawkami) hmmm... czesto mam również szaliczek np. srebrny, turkusowy lub brązowo-brudny róż :) ) a na to zawsze jeden z moich żakietów, ulubiony króciutki czarny :wink: obowiązkowa bizuteria: zawsze długie kolczyki - jedne z wielu :P cieniutki łancuszek i czasem bransoletka, i moja nieodłączna towarzyszka duża torebka ;) :roll:

na bal -osobiscie nie przepadam za takimi imprezami, hmm... ale mój ideał sukienki to czarna i długa z baaaardzo głębokim wycięciem na plecach (uwielbiam pokazywać plecy)

na inne uroczystosci - no to jak najbardziej elegancko, ale nie nawidze i zakładam tylko jak musze (np. matura ) białej koszuli :? w ogołe czarne spodnie/spodniczka i do tego biała koszula, bleee to takie oklepane i staromodne :x i nie chodzi mi o unikanie połączenia bieli i czerni, tylko nie przy tyvh ciuchach, wiecie o co mi chodzi :twisted:
tak wiec na jakies elegancie wyjscie zakladam najczesciej eleganckie spodnie zimą najczesciej czarne, a latem białe :P , ale też czesto dzinsy(tzw. rurki które super wygladają do obcasów) a do tego np. tunika, lub bluzka troszke dłuższa niż zwykle, jeżeli zmuszona bym byla założyc białą koszulę, to na pewno nie klasyczny model :!: i na to oczywiscie żakiet, ale też w moim przypadku nigdy taki sam jak spodnie, też tego nienawidze :!: :!: do tego drobniutka biżuteria, ewentualnie jakis szaliczek i obowiązkowo torebka :)
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-13, 16:21   

Basia napisał/a:
białej koszuli

Basieńko białe koszule to faceci zakładają , kobietki raczej białe bluzeczki :D :D :D
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-13, 16:26   

Malinka napisał/a:
Basieńko białe koszule to faceci zakładają , kobietki raczej białe bluzeczki

to tak samo mozna nazwac koszulą jak i bluzką :roll: :/
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-13, 17:22   

Basia napisał/a:
to tak samo mozna nazwac koszulą jak i bluzką

Jak tam sobie Basiu chcesz ale dla mnie koszula bardziej sie kojarzy z facetem ... jednie w sensie spania (koszula nocna) kojarzy mi sie z dziewczyną (kobieta) :D ;) :!:
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-13, 17:58   

No więc teraz kolej na mnie :D

Na codzień: standard - dżinsy, bluzka lub bluza (z kapturem lub bez, rozpinana lub nie :P ) do tego sportowe buciki. Żadnych kolczyków nie noszę (ze względu na brak dziurek w uszach :D ), bransoletek również, noszę tylko łancuszek z medalikiem.

Na plażę: jakiś strój. Wiadomą rzeczą jest, że stringi odpadają, zresztą nie lubię ich nosić :wink:

Dyskoteka: heh, no jeszcze nie przyszła pora dla mnie na dyskoteki :P W grę wchodzą tylko szkolne. :P Jeżeli nawet idę na szkolną to tak samo dżinsy i bluzka z krótkim rekawkiem.

Domówka: tak jak na codzień 8)

Bal: do balu mi jeszcze daleko, ale nawet gdyby to nie mam wymarzonej sukienki. Na komersie miałam zwykłą sukienkę brązową. (trochę widać na zdjęciu moim :P ) Może niedługo będę miała marzenia związane z sukienką na studniówkę :)

Na uroczystości: do tej pory chodziłam w dżinsach i białej bluzce, ale trzeba się w końcu zmienić! Heh, teraz na koniec roku będę ubrana w buciki czarne na małym obacasie, sponie na kant i bluzka (może żakiet - zależy jaka będzie pogoda:P) Niby oklepane ale jednak wciąż modne i mnie się to podoba. Tak samo jak faceci ubierają się w garnitury tak i my ubieramy się w swoiste "garniturki", i moim zdaniem wygląda to elegancko.

Na miasto/do kawiarni: norma - dżinsy, bluzka, bluza no i buty hehe :)

Ogólnie rzecz biorąc preferuję raczej luzacki styl. Żadnych ekstrawaganckich ubrań ani kto wie z jakich firm - nie mam na tyle kasy, żeby wydać powiedzmy 150 zł na bluzę czy bluzkę

:D :D :D :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-13, 18:01   

MaRtUsIcAaA napisał/a:
Bal: do balu mi jeszcze daleko

No co ty Marta przed tobą Bal Trzecich klas w Gimnazjum.. zleci jak z bicza strzelił.. ja swój bardzo miło wspominam :D
MaRtUsIcAaA napisał/a:
Heh, teraz na koniec roki na bank będę ubrana w buciki czarne na małym obacasie, sponie na kant i bluzka (może żakiet - zależy jaka będzie pogoda:P) Niby oklepane ale jednak wciąż modne i mnie się to podoba.

Zgadzam sie to nigdy z mody nie wyjdzie wydaje mi sie ;)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-13, 18:03   

Malinka napisał/a:
No co ty Marta przed tobą Bal Trzecich klas w Gimnazjum.. zleci jak z bicza strzelił.. ja swój bardzo miło wspominam


Już jestem PO tym balu, Malinka. A szkoda bo chętnie przeszłabym się jeszcze raz i zatańczyła ponownie poloneza... :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-13, 18:05   

MaRtUsIcAaA napisał/a:
Już jestem PO tym balu, Malinka. A szkoda bo chętnie przeszłabym się jeszcze raz i zatańczyła ponownie poloneza

Już po??sorka??liczyłam liczyłam ale nigdy dobra z matematyki nie byłam :D mam 3!!!ale na 4 nie zasługuje i wiem o tym... :D no to fajnie fajnie ale lepsza studniówka :D
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-13, 18:11   

Malinka napisał/a:
Już po??sorka??liczyłam liczyłam ale nigdy dobra z matematyki nie byłam


W niektórych szkołach bal gimnazjalny odbywa się pod koniec roku szkolnego, czyli w czerwcu. U mnie w szkole był już 14 stycznia :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-13, 18:13   

MaRtUsIcAaA napisał/a:
W niektórych szkołach bal gimnazjalny odbywa się pod koniec roku szkolnego, czyli w czerwcu.

No no u mnie właśnie tak sie odbył i byłam pewna że tak jest wszedzie ale widać w różnych miastach i różnych szkołach jest inaczej ;)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-03-13, 18:37   

Na codzien:
w domciu w pidżamie- jesli nigdzie nie wychodze to sie nie przebieram :P , mam jeszcze tendencje do tego ze zakładam rzeczy na ta strone na jakiej w danecj chwili są ;-) czyli zdarza sie ze są "na remby" - rodzina i znajomi juz sie przyzwyczaili ;-)

gdy wychodze- musi byc wygodnie, przede wszystkim musze sie dobrze czuc. czyli dzinsy do tego koszulki, sweterki, bluzeczki itp

generalnie kiecek nie lubie, ale jak mi odbije ;-) to załoze :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-13, 19:43   

ja generalnie wole jak mnie nosza :wink:


lubie ubrac sie wygodnie i (ostatnio) cieplo.... coz, latka leca :)
nieodlacznym elementem mojego stroju sa jeansy lub sztruksy, buty nieobcesowe :grin: i cweter :D


i duza torba, o tak :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-13, 20:04   

daff napisał/a:
ja generalnie wole jak mnie nosza

No daff ma sie rozumieć .. ja też luuubbiie bardzo :) bardzo bardzo:)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW