R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Ferbik
2010-09-29, 12:11
Nierzetelność administracji
Autor Wiadomość
TomaszM 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-09-29, 10:23   Nierzetelność administracji

Po raz pierwszy miałem okazje poczuć się prześladowany, a przyczyną jest pogląd na świat i jego kulturę, w ogóle pogląd polityczny.

W dniu wczorajszym, tj. 28 sierpnia zostałem zbanowany jako tomow oraz zbanowano konto badawcze socjolog, które zostało założone na potrzeby badań dla organizacji politycznej. Zrozumiałbym zbanowanie jednego z profili, jednak w tej sytuacji chodziło o coś więcej. Od dłuzszego czasu utożsamiłem się z jedną opcją polityczną, która ma zdecydowanie złe notowania u administracji tego forum. To jest prawdziwy powód zbanowania użytkownika. Razi przy tym brak kultury osobistej człowieka, który takiego zbanowania dokonał. Nie starał się wyjaśnić nawet całej sytuacji, nie przesłał wiadomości z informacją o powodzie. Całkowicie zablokował dostęp do forum, żeby zrealizować jakieś swoje ambicje. Zastanawia mnie też czy administracja powinna ujawniać powiązania adresu IP, który według GIODO jest danymi wrażliwym.

Pozostał czas na moje wyłumaczenie. Jestem młodym naukowcem, próbuje swoich sił w badaniach społecznych. Jak każdy zainteresowany człowiek, wiem że do badań socjometrycznych potrzebna jest rzetelność, którą ja chciałem się pokierować. Założyłem konto "socjolog", którym sformułowałem dokładnie jeden post z odnośnikiem do badań przed wyborami samorządowymi. Nie mogłem zrobić tego ze spersonalizowanym profilem, bo badania nie byłyby wiarygodne.

Nie jestem pieniaczam, dlatego też daleko mi do zachowań niektórych osób. Proszę jednak o szacunek dla użytkownika, który powoduje że to forum istnieje. Nie muszę w nim działać. Proponuje jednak, żeby jego właściciel poważnie przyjrzał się działalności jego moderatorów, bo daleka jest ona od ogólnych zasad panujących w internecie.

tomow

Informacja w tej treści zostanie przesłana do Administratora.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-09-29, 11:19   

§ 2
Obowiązki uczestników.
8) Używanie na forum więcej niż jednego loginu, tzw. nicka, przez uczestnika jest zabronione.


No to badawczo sprawdziłeś drugim kontem, czy trzymamy się regulaminu.
Wystarczyło zwrócić się z pytaniem o to, czy możesz założyć drugie konto, być może dostałbyś taką zgodę. Nie zrobiłeś tego.
Trzeba było nie zakładać kolejnego konta, bo pierwsze miałeś aktywne i z niego mogłeś wrzucić ankietę. Zasłanianie się prześladowaniem ze strony administracji jest tutaj jak najbardziej nie na miejscu, jak również posądzanie nas w tym przypadku - a konkretnie mnie - o nierzetelność. Jakoś nie zauważyłem, żebym Cię prześladował w postach czy gdziekolwiek indziej, nie mieliśmy też styczności, więc o mojej kulturze osobistej się nie wypowiadaj, bo nie masz o tym bladego pojęcia.

TomaszM napisał/a:
Zastanawia mnie też czy administracja powinna ujawniać powiązania adresu IP, który według GIODO jest danymi wrażliwym

Zgłoś gdzie trzeba. Już jedną sprawę z radnym PiS wygrałem, bo też nie wiedział o czym pisze.
Kolejne konto założone po zbanowaniu uprzednich.

I najważniejsze - ankietę dalej można wypełniać - nie usunąłem jej.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW