Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Forumowe Rajdy Rowerowe 2010
Author Message
Mrówek
Moderator



Posted:    Forumowe Rajdy Rowerowe 2010 [ !!! ]

We wtorek 22 czerwca ponieważ mam pierwszy dzień wolny (egzamin zawodowy w szkole) organizuje rajd rowerowy. Wyjazd rano. W zależności od ilości osób i ich możliwości (dostosuje się) mam kilka opcji. Proponuje trase nr 2
1 - standardzik EWI 1 - Wieluń-Rychłowice-Kadłub-Ożarów-Krzyworzeka-Chotów-Wieluń
ok 30 km
2- żabi staw + góra zelce - Wieluń - Mierzyce - Ogroble - Bobrowniki - powrót
ok 40 km
3 - Wieluń - Wierzchlas-Kraszkowice-Krzeczów-źródełko św. Floriana- Toporów- Mierzyce - Wieluń
ok 50 km

Czy jest ktokolwiek chętny na przejechanie chociaż 15 km w tym terminie?? :D Jeżeli tak to piszcie :)
------------------------------------------------------------------------------------------------

[size=15]
[b][color=blue]W niedziellę (11 lipca) o godz 10-tej I Forumowy Rajd Rowerowy w roku 2010. Wyjazd spod Mlekolux na Starych Sadach[/color][/b][/size]
 
 
Ferbik
Administrator



Posted:     [ !!! ]

[quote="Mrówek"]

W niedziellę (11 lipca) o godz 10-tej I Forumowy Rajd Rowerowy w roku 2010. Wyjazd spod Mlekolux na Starych Sadach[/quote]
Jeśli wszystkie warunki dopiszą, to ja również :) Drogę obierzemy po drodze haaa!!! :) Jak to zwykle bywało na takich rajdach :)
 
 
HeaVen
Przyjeżdża na zakupy
Kolba


Posted:     [ !!! ]

[quote="Ferbik"]Jeśli wszystkie warunki dopiszą, to ja również :)[/quote]
dokładnie to samo. A i jakby trasa prowadziła przez Krzeczów to jeden z warunków byłby spełniony ;)
 
 
Ferbik
Administrator



Posted:     [ !!! ]

Zobaczymy, co da się zrobić :)
 
 
Mrówek
Moderator



Posted:     [ !!! ]

Przypominam, że jutro jest rajdzik :)


ps. za udział w rajdzie dostaje się punkcik "pomógł"
 
 
Shymool
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Posted:     [ !!! ]

Ja nie jadę bo dostałbym punkcik "zaszkodził" :cry:
 
 
Mrówek
Moderator



Posted:     [ !!! ]

[b]Shymool[/b], już na spocie mówił, że jest to termin który ma już zajęty, więc jest usprawiedliwiony :D
 
 
kitor
Moderator



Posted:     [ !!! ]

[quote="Shymool"]Ja nie jadę bo dostałbym punkcik "zaszkodził" :cry:[/quote]

Tak jak pewnie i ja :wink: Normalnie 20-25km robię, czyli sporo pewnie za mało, ale dzisiaj po podjechaniu częstochowską do końca sadów i zjeździe do 18 stycznia i do końca pisłudzkiego mam dosyć. Nie ta pogoda... a jutro ma być jeszcze cieplej.
 
 
Ferbik
Administrator



Posted:     [ !!! ]

Z racji tego, że prawie większość poważnych forumowiczów była dzisiaj na foto spocie jutrzejszy rajd rowerowy jest odwołany, ze względu na małą przepustowość naszych dróg. Wstyd mi za was niestety...
 
 
Shymool
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Posted:     [ !!! ]

[b]Ferbik[/b], wyluzuj :) Są wakacje, żar się leje z nieba :cry: Jak założę klimę i gaz do mego bicykla to ruszamy :D
 
 
Display posts from previous:   
[ CLOSED ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group