R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
w oparach absurdu, czyli użytkownik gregg wręcza ostrzeżenie
Autor Wiadomość
ryba 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 427
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2010-03-21, 12:29   w oparach absurdu, czyli użytkownik gregg wręcza ostrzeżenie

Przeklejam z wątku o blogu Okrasy:

Cytat:


Wysłany: Dzisiaj 12:02
ryba napisał/a:
Obraźliwa część postu została usunięta. A użytkownik dostaje kolejne ostrzeżenie. Proszę przemyśleć swoje postępowanie albo będzie banan.
gregg


Przecież to jakiś żart. Użytkownik bluesally napisał o mojej osobie per (słowo wymoderowano) i nie spotkało się to z żadną reakcją ze strony administracji. Kiedy ja odpowiadam na skandalicznie obraźliwy post, w adekwatnej formie, z mety dostaję ostrzeżenie i ktoś jeszcze w międzyczasie zmienia słowo (słowo wymoderowano) z postu bluesally na eufemizm "figurka z brązu", tak żeby wyszło, że nic tutaj nie zaszło. Mało tego, obraźliwa część mojego postu zostaje usunięta, a obraźliwa część postu bluesally pozostała nietknięta. Bo co, bo zamiana słowa (słowo wymoderowano) na słowo figurka z brązu sprawia, że post bluesally staje się mniej obraźliwy? Czy mam się lepiej poczuć, bo ktoś nie miesza mnie już z gównem, a z figurką z brązu?

Także szanowny użytkowniku gregg, jeśli ktoś miałby się tutaj zastanawiać nad swoim postępowaniem, to w pierwszej kolejności powinieneś to być ty. Bo takie wybiórcze traktowanie użytkowników po prostu zakrawa na kpinę.
_________________
Conversations don't get any better as you get older


ODPOWIEDŹ GREGGA

ryba, bluesally, gregg - propunuję dyskusje osobiste przenieść do innego działu, np "pytania dotyczące forum", bo niepotrzebnie zaśmiecamy ten wątek

gregg
Moderator

Wysłany: Dzisiaj 12:16
Kolejne posty nie związane z tematem będa usuwane. Prosze się do tego dostosować bo za chwilę coponiektórzy mogą zostać pozbawieni mozliwości pisania a wtedy będa mogli mieć pretensje tylko do siebie.



Więc to jest cała odpowiedź na moje uwagi? Jedyny twój argument to taki, że zaraz dostanę bana? Gratuluję dobrego samopoczucia.
_________________
Conversations don't get any better as you get older
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-21, 12:42   

Cytat:
ODPOWIEDŹ GREGGA

ryba, bluesally, gregg - propunuję dyskusje osobiste przenieść do innego działu, np "pytania dotyczące forum", bo niepotrzebnie zaśmiecamy ten wątek


To nie jest moja odpowiedź!

Nie wprowadzaj zamieszania. Dostałeś ostrzeżenie za obrażanie innego uzytkownika któremu zarzuciłeś że ma uszkodzony mózg. Zwracasz się tak do kobiety i masz pretensje że dostałeś ostrzeżenie. Twój post był obrażliwy i chamski.
Jeszcze jedno. Nie napisała tak o tobie a o sytuacji jaka się wytworzyła. Czytaj ze zrozumieniem a unikniesz takich sytuacji.
Właściwie nie bede ci się tłumaczył z mojej decyzji zresztą popartej przez innych moderatorów.

Temat zostaje zamknięty.
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW