R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Kosoku squad members - post do adminow
Autor Wiadomość
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-06, 20:54   

Blink ująłes to w sposób najzupełniej słuszny.
Nie będe cytował tutaj postów bezposrednio obrażający mnie czy innych bo jest tego bardzo dużo w tej chwili. Nie ma sensu wytykać tego czy owego, a już mowa o tym podwożeniu itd. to jest typowe okazywanie frustracji. Myslę że gdyby Ferbik wiedział jakie rzeczy bedziesz wypisywał (Mike) to nawet nie chciałby na twój samochód popatrzeć.
Nie mogę zrozumiec tylko dlaczego, skoro ci uzytkownicy napisali że odchodzą to sie ciągle wypowiadają?
Żyj i daj żyć innym.
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-06, 21:40   

Ok. nie ma sensu deliberować więcej nad tym co się stało. Mam to gdzieś...
W odpowiedzi na twój bardzo rozległy post Blink, który sprowadza się w głównej mierze do twierdzenia, że na forum kosoku ludzie nie pisali sugeruję zobaczyć ilość napisanych postów w dziale motoryzacja i porównać do innych działów. Nie wiem czy część nie została wykasowana.
Gregg to jest sprawa, która w małym stopniu Cię dotyczy więc daj luz. Masz w jednym racje, jesteśmy sflustrowani tą całą sytuacją...
THE END

Ps. Oby zapowiedzi Marcina się nie sprawdziły co do forum bo nie będzie kim pomiatać...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-06, 21:44   

mike napisał/a:

Ps. Oby zapowiedzi Marcina się nie sprawdziły co do forum bo nie będzie kim pomiatać...


I tymi slowami pokazales kim jestes.
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-06, 21:56   

Ehh nie zrozumiałeś...
admini nie będą mieli kim pomiatać
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MAPET
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-06, 23:23   

Ferbik.. wg mnie nalezy sie nad toba litowac i plakac czy sie smiac.... jestes jedna wielka chodzaca porazka wedlug mnie!!! to co piszesz to tez smiech na sali!!! normalnie mnie rozbrajsz.. pamietasz z 1 forum uciekles i (słowo wymoderowano)!! utworzyles dzial fotografia i umarl.. bo .. uciekles!! powstalo 2 forum.. i dorwales sie do koryta i mieszasz!!! w dodatku nie umiesz sie przyznac do bledu i tyle!!! jedziesz po wszystich od zawsze teraz przyszla pora ze jado po tobie.. dla mnie jestes spalony!!! a Twoje zaczepki o pisowanie sa poprostu smieszne!!!
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-07, 01:50   

MAPET, czy do Ciebie nie dociera to, że forum nie jest od wylewania takich żali i smutków...
Napisz do Ferbika na PW, wyżal mu się, może Cię zrozumie w końcu, ja na przykład nie mogę...

Odemnie masz ostrzeżenie, za obraze Administratora i ciągłe urządzanie wycieczek osobistych.



Temat zamykam i proszę o nie ciągnięcie tego wątku w innych topicach, ponieważ działa to na szkodę forum.
W przeciwnym razie będę dawał ostrzeżenia, tym użytkownikom, którzy nie dostosują się do mojej prośby, a tematy będą od ręki usuwane.
To tyle, liczę na wyrozumiałość niektórych osób.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW